Dowiedz się, jak w końcu zarobiłem duże pieniądze w Internecie
More information

Jak zarabiać pieniądze w domu dzięki metodzie, którą każdy może wykorzystać 

Zawsze wiedziałem, że bankowcy zarabiają mnóstwo pieniędzy, ale nigdy nie rozumiałem w jaki sposób. Wyobrażałem sobie, że to musi być 'prawie magia'. W każdym razie, kupiłem kilka książek i czytałem je nocami. I okazało się, że większość rzeczy, jakie banki robią w rzeczywistości jest dość skomplikowana. Mam tu na myśli takie sprawy jak zakup obligacji skarbowych od rządów krajów lub zakup kredytów od innych banków. Nie mogłem zrozumieć żadnej z tych rzeczy. A nawet gdybym mógł, to i tak nie miałem kapitału w postaci milionów dolarów, aby się za to zabrać!     Ale, jak odkryłem, nie ma to żadnego znaczenia, ponieważ nie musisz robić niczego takiego. :-)

95% z tych zagadnień, o których czytałem i których się uczyłem, okazało się po prostu bezużytecznych z mojego punktu widzenia. Mogą się przydać na zajęciach z ekonomii na wyższej uczelni, ale nie będziemy tutaj o tym wspominać. Zamiast tego po prostu wypiszę te 5%, które okazały się być istotne. Właśnie te informacje przełożyły się w moim przypadku na pieniądze. To są rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli chcesz również zacząć zarabiać.

Tak w dużym skrócie, odkryłem jedną rzecz, która jest banalnie prosta . Możesz zarabiać pieniądze przestrzegając dwóch prostych zasad. Metoda ta jest rzadko opisywana. Większość ludzi - nawet bankowcy - nawet o niej nie słyszało! Każdy może korzystać z tej metody. Wcześniejsze doświadczenie lub jakiekolwiek umiejętności matematyczne są nieistotne.

Sam zarobiłem 2347 dolarów w pierwszym miesiącu, 5603 dolarów przez drugi miesiąc i ponad 10 000 dolarów w trzecim miesiącu.          To jest DZIESIĘĆ TYSIĘCY DOLARÓW miesięcznie tylko po kilku godzinach w Internecie. I to bez napinania się do granic możliwości.          Po prostu sobie to wyobraź - nie mam pojęcia, co Ty zrobiłbyś z tymi pieniędzmi. Może zechcesz wyremontować swój dom, może chcesz wyruszyć na wyprawę dookoła świata? Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem było spłacenie swoich długów. Potem rzuciłem pracę, a ponieważ nie miałem dobrego powodu do zostawania w kraju, wyjechałem z Krakowa, i przeniosłem się do Nowej Zelandii.

Narzędzie, jakie odkryłem nosi nazwę CFD. Wiem, że to brzmi jak coś bardzo skomplikowanego, ale w rzeczywistości jest bardzo proste. Wszystko co musisz zrobić, to wybrać coś na bazie czego zostanie wykonana transakcja (powiedzmy, że akcje) i odgadnąć, czy cena będzie rosnąć czy spadać. Nie musisz wiedzieć o ile wzrośnie lub spadnie, a jedynie określić, czy TAK, wzrośnie lub  NIE, spadnie .

Wszystko jest oceniane na podstawie wykresów na stronie internetowej, gdzie wykonuję swoje transakcje. Kiedy widzisz na wykresie, że trend wzrostowy (CALL) przekracza wartość 50%, kliknij na przyciskUP. Kiedy widzisz tendencję spadkową (PUT) wyższą niż 50%, kliknij na przycisk DOWN      I to wszystko. Nic innego do roboty. I bez żadnych komplikacji. Dzięki tym dwóm prostym krokom, mam teraz więcej pieniędzy, niż kiedykolwiek byłem w stanie sobie wyobrazić.

Jesteś 10 minut od zarobienia fury pieniędzy online

Jeśli nigdy nie słyszałeś o opcjach kryptowaluty i nigdy nie realizowałeś takich transakcji, nie martw się. Byłem również kompletnym nowicjuszem w tej dziedzinie, ale zrozumienie zasad zajęło mi tylko 10 minut. A w ciągu pierwszej godziny całkowicie przyzwyczaisz do nich, są one teraz moją drugą naturą.          W poniższym tekście opiszę wszystko w szczegółach: jak zacząć i jak zarobić ponad 10 000 dolarów miesięcznie w 5 krokach .          Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, po prostu przejrzyj komentarze opublikowane na dole tej strony. Będą one z pewnością pomocne w wielu przypadkach.          Poczytaj o doświadczeniach innych ludzi. Przeczytaj ich osobiste historie. I co ważniejsze, opublikowane przez nich porady. W ten sposób będziesz zarabiać pieniądze szybciej - bez procesu powolnego uczenia się.

Czas to pieniądz... A masz mniej niż 48 godzin, żeby działać!

Jedną z najlepszych rzeczy dotyczących tej metody jest to, nie trzeba sprawdzać żadnych wiadomości gospodarczych, nie musisz iść na giełdę i nie musisz być ekspertem. Wszystko możesz zrobić przez Internet . Wszystko co musisz zrobić, to klikać w jeden z dwóch przycisków zgodnie z prostą zasadą .      Nie ma żadnych skomplikowanych procedur i tajemniczych metod - ale nadal możesz zarabiać pieniądze!

Kurs wybranego aktywu może zrobić tylko jedną z dwóch rzeczy - wzrosnąć lub spaść. Dlatego opcje te nazywane są CFD. Oczywiście trendy nie zawsze są łatwe do przewidzenia w dłuższej perspektywie .          Tylko doświadczeni traderzy potrafią to zrobić.

Jednak za pomocą mojej metody można zarabiać pieniądze nawet wtedy, gdy inni je tracą

Chcę przez to powiedzieć, że odkryłem, że można w sposób wiarygodny przewidzieć wzrost i spadek krótkoterminowy.      Można to łatwo zrobić dla par kryptowalutowych (np. Bitcoin/EUR). Dowiedziałem się, jak na tym zarobić.      Oczywiście nie odkryłem tego w ciągu jednej nocy. Musiałem wypróbować dziesiątki różnych odmian i zrobiłem kilka głupich rzeczy w trakcie uczenia się. Ale w końcu znalazłem sposób, który naprawdę działa.    Nie tylko działa, ale również daje mi konkretne dochody.

Nagle zacząłem się bogacić w postępie geometrycznym. Za pomocą moich pierwszych 200 dolarów zarobiłem 600 dolarów. Potem zarobiłem 2400 dolarów z 600 dolarów. W drugim miesiącu zarobiłem ponad 5600 dolarów. Wtedy wydawało mi się, że włączył mi się autopilot.      W następnym miesiącu zarobiłem ponad 10 000 dolarów!!! . Klasyczne role się odwróciły - kiedyś to ja pracowałem dla pieniędzy, dziś moje pieniądze pracują dla mnie. I naprawdę nie wiem dokładnie, ile ich mam, ale proszę mi wierzyć, że dużo. :-)

 Poniżej publikuję za darmo jedyną skuteczną metodę. Nie ma tutaj żadnego naciągania, konieczności rejestracji, a sam opis jest łatwy do zrozumienia.

Jak zacząłem zarabiać prawdziwe pieniądze 

Pamiętam, że kiedy jeszcze pracowałem jako kierowca ciężarówki, pewnego dnia mój przełożony powiedział mi, że kupił akcje. Kilka dni później był naprawdę wkurzony, bo ich cena poszła w dół i stracił swoje pieniądze.  Trzeba przyznać, że nie był najbystrzejszą osobą w okolicy. Gdy sobie o tym przypominam, to chce mi się śmiać. Gdyby trochę się do tego przyłożył tak, jak ja, to zdałby sobie sprawę, że      istnieje o wiele lepszy sposób na zarabianie pieniędzy - opcje kryptowaluty. Można zawsze na nich zarobić - niezależnie od tego, czy ceny wzrosną, czy też spadną!      To całkowicie eliminuje ryzyko spadku kursu, bo kiedy inni przedsiębiorcy tracą pieniądze, Ty je wciąż zarabiasz.

Większość ludzi nie zna się na inwestowaniu. Mój były kierownik kupił akcje Facebooka, bo w telewizji mówili, że Facebook          staje się coraz bardziej popularny. Zasadniczo to kupił je i miał nadzieję, że ich kurs będzie ciągle wzrastał. Oczywiście nigdy tak się nie dzieje. Wielu początkujących inwestorów w najlepszym przypadku wychodzi na zero, a w najgorszym traci dużo pieniędzy.          Zapoznaj się z poniższą tabelą, aby zobaczyć jak kończy większość inwestorów .

Ja, z drugiej strony, zawsze odnotowuję zysk. I nie obchodzi mnie, jaka firma odnosi sukces w tej chwili.      Ja nawet nie muszę wiedzieć o ile kurs wzrośnie lub spadnie (co byłoby bardzo trudne do odgadnięcia).   Wszystko, co musisz wiedzieć, to CZY będzie rosnąć, czy spadać. Taka wiedza da mi 50% prawdopodobieństwo sukcesu i dodatkowo korzystając z mojej metody (patrz poniżej) zwiększa się do 90% . Moja szansa na zysk  wynosi 90%, a nawet jeśli w tych 10% przypadkach stracę, to i tak jeszcze zarobię o wiele więcej w pozostałych 90%.

Inwestowanie w tradycyjny sposób, bez mojej strategii 

.
63% inwestorów nie zarobi ostatecznie niczego a ich zysk zamknie się w ± 2% Inwestorzy, którzy nie zarabiają żadnych pieniędzy i tak muszą płacić prowizje brokerom
31% inwestorów traci pieniądze. Ich inwestycje tracą na wartości z powodu inflacji. Większość inwestycji nawet nie wykracza poza skalę inflacji.
Tylko 7% inwestorów uzyskuje zyskzazwyczaj dopiero po upływie 5-10 latNie chciałem czekać 10 lat. Potrzebowałem pieniędzy, tak szybko, jak to możliwe!
Czego się uczymy? Inwestowanie w fundusze lub ubezpieczenia, jest całkowicie bezcelowe. Tylko banki na tym zarabiają!

Z drugiej strony, jeśli prześledzisz mój opis, uzyskasz 3 korzyści 

Nie musisz kupować akcji dla siebie

To prawda. Nie musisz dokonywać żadnych skomplikowanych transakcji zakupu. Wystarczy wybrać jedną z oferowanych akcji                       i kliknąć na nią. To wszystko!

Możesz zarabiać pieniądze GDZIEKOLWIEK

Dzisiejsze rynki akcji nie są już wielkimi salami pełnymi krzyczących na całe gardło brokerów. Możesz zrobić wszystko z domu lub skądkolwiek tylko zechcesz!

Możesz zarabiać pieniądze nawet wtedy, kiedy rynek zalicza spadek

Gdy systematycznie inwestujesz, wszystko zależy od stanu gospodarki. Jednak dzięki mojej metodzie można zarobić nawet wtedy, gdy giełda zalicza bessę!

Bardzo niewiele osób (mniej niż 7%) faktycznie zarabia na typowych funduszach inwestycyjnych. W rzeczywistości te nieliczne osoby są ekspertami, którzy zajmują się tą dziedziną w pełnym wymiarze czasu przez wiele lat, przez co najmniej 8 godzin dziennie. Ja, z drugiej strony, nie uzyskałem żadnego specjalnego wykształcenia z dziedziny finansów. Nigdy nie studiowałem tak naprawdę niczego. Ale daj mi jedną godzinę dziennie , a uzyskam zarobek ze skutecznością 90%.

Ponieważ mogłem powtarzać moją metodę każdego dnia, miałem lepsze zyski po upływie zaledwie jednego miesiąca, niż większość inwestorów po 5-10 latach. Możesz osiągnąć dokładnie takie same lub lepsze wyniki, jeśli przeczytasz i zrozumiesz opis mojej metody. Możesz zacząć zarabiać pieniądze z domu w ciągu kilku dni. Wystarczy zdecydować, ile chcesz zarobić na dzień, a pieniądze zaczną same pracować dla Ciebie.

No więc jak to działa?

Opcje kryptowaluty są lepsze od innych inwestycji lub zakładów, ponieważ są bardziej niezawodne i szybsze !          Rzuć okiem poniżej i porównaj opcje kryptowaluty na przykład z zakładem na mecz piłki nożnej. Można w ten sposób łatwo zrozumieć, dlaczego opcje kryptowaluty są tak dobre!

Sposób, który NIE UCZYNI Cię bogatym

Prosty przykład zakładu sportowego

Chcesz postawić na to, że Liverpool wygra swój kolejny mecz . Jeśli kursy są 1,15 (lub 3/20 wykorzystując zapis brytyjski), oznacza to, że gdy postawisz 10 euro i wygrasz, otrzymasz 11,5 euro. Zarobisz kwotę 1,5 euro. Trzeba czekać aż do następnego dnia, zanim pojawią się pieniądze, a przynajmniej do końca meczu. Wysokość wygranej nie jest niczym specjalnym, a dodatkowo potrzeba czasu, aby ją uzyskać.      Poza tym nigdy nie można być absolutnie pewnym co do zakładów na mecze i wydarzenia sportowe jeśli wziąć pod uwagę ich reputację związaną z łapownictwem i korupcją...

Szybki nowy sposób zarabiania pieniędzy

Prosty przykład opcji kryptowaluty

Powiedzmy, że chcesz postawić na to, że kurs pary walutowej Bitcoin/EUR wzrośnie w ciągu najbliższych 60 sekund. Kurs wzrastał przez ostatnie 30 minut, więc jest to na 100% pewne, że nadal będzie rósł jeszcze przez co najmniej minutę Wysokość wygranej wynosi 80% , a Ty stawiasz 10 euro. Kurs rzeczywiście będzie rosnąć, a więc wygrasz 18 euro (10 euro wyniosła Twoja wpłata, 8 euro jest wygraną, ponieważ wysokość wygranej wynosi 80%).         Wygrana jest całkiem przyzwoita, ponieważ nawet jeśli kurs wzrośnie tylko o 0,01%, to zawsze wygrywasz 80%, !

         Co więcej, nie musisz czekać, ponieważ transakcja trwa tylko 60 sekund, wszystko co musisz zrobić, to kliknąć na jeden z dwóch przycisków online .

Zakłady na wydarzenia sportowe mogą być problematyczne. Fundusze inwestycyjne nie dają żadnych zysków. Jednak opcje kryptowaluty są o wiele łatwiejsze i można szybko zarobić sporo pieniędzy !

Jeśli postawisz na opcje kryptowaluty, możesz zarobić o wiele więcej pieniędzy, bo interesuje Cię tylko wzrost/spadek, a nie określona wartość.      Ja osobiście często stawiam na akcje firm takich, jak Coca Cola, Facebook i Apple. Ale, szczerze mówiąc, to nie ma żadnego znaczenia jakie akcje wybierzesz.      Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi pięcioma krokami:

Krok #1 Wybieram jedne z akcji dostępnych na stronie internetowej
Krok #2 Dowiaduję się, czy ich wartość będzie się zwiększać, czy zmniejszać – (jest to wyjaśnione poniżej)
Krok #3 Zlecam transakcję za 10 euro po prostu klikając w przycisk (wzrost lub spadek) oraz wybieram żądaną kwotę.
Krok #4 Czekam około 5 lub 10 minut, po tym czasie transakcja zostanie zrealizowana
Krok #5 Pieniądze wpływają na moje konto - łącznie 18 euro (moja wpłata 10 euro plus 8 euro zysku)

Wypróbuj strategię z wersją demo

 
 
EUR/USD
+91%
+
$1000.00
Konto demo
Trading zostanie zamknięty za sec.
Wyświetlane dane nie odzwierciedlają rzeczywistych informacji tradingowych. Celem jest wykazanie zasady tradingu CFD
Zostań traderem!
Czy chcesz zasięgnąć więcej informacji na temat CFD lub bezpośrednio przetestować konto demo?
Doskonale
Dziękumemy za zainwestowanie w $500 twój zysk z tej transakcji to $500
Zysk
$500
Wyświetlane dane nie odzwierciedlają rzeczywistych informacji tradingowych. Celem jest wykazanie zasady tradingu CFD
 
Przetestuj za darmo

Najlepsze w mojej metodzie jest to, że kurs akcji nie musi wzrosnąć znacząco. Jeżeli akcje są wyceniane na 50 euro, to nie ma żadnego znaczenia, czy kurs wzrośnie do 51, czy 55 euro, czy też 50,01 euro. Jeśli postawisz 10 euro, a wartość akcji wzrośnie o nawet najmniejszą wartość, zawsze wygrasz 8 euro.

Większość inwestorów po prostu kupuje akcje, przetrzymuje je przez kilka lat i ma nadzieję, że będą w stanie je wtedy sprzedać za kilka procent więcej. To nie jest zbyt rozsądne i na pewno nie polecam takiego sposobu.    

Nigdy nie używam tego podejścia, ponieważ potrzebuję pieniędzy szybko. Muszę być w stanie zarobić dużo pieniędzy w ciągu kilku dni lub nawet godzin.      Dzięki opcjom kryptowaluty mogę mieć ponad 80% zysku w mniej niż 50 minut .    

Jak zarabiam pieniądze

Spójrz na poniższy wykres. Pokazuje on, jak wysoką kwotę pieniędzy można zarobić w ciągu 30 minut, w ciągu 4 godzin i przez 1 miesiąc.          Jeśli chcesz, lub jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu, możesz zlecać transakcje rzadziej.          I na odwrót, jeśli masz dużo czasu i chcesz zarabiać pieniądze szybciej, możesz wykonywać transakcje częściej. To zależy wyłącznie od Ciebie.

Transakcje zrealizowane
Brak transakcji
Transakcje niezrealizowane
Zysk łączny

po 30 minutach22 €

32 € | (4)
0 € | (0)
-10 € | (1)
Transakcje zamknięte: 5

po 4 godzinach160 €

240 € | (30)
0 € | (2)
-80 € | (8)
Transakcje zamknięte: 40

po miesiącu6420 €

7920 € | (990)
0 € | (60)
-1500 € | (150)
Transakcje zamknięte: 1200

Ponieważ ponownie inwestuję swoje zyski, udaje mi się zarobić 50 - 100 euro w niecałą godzinę. Inwestując zawsze 10 euro i tworząc dziesięć transakcji 5-minutowych, w ciągu niecałej godziny zarabiam 100 euro. Zacząłem dość skromnie:

 • Przez pierwszy miesiąc pracowałem 30 minut dziennie na bazie wpłatyw wysokości 200 euro. Mój zysk wyniósł30 euro na dzień
 • W drugim miesiącu pracowałemprzez godzinę dziennie z wpłatą 500 euro. Mój zysk wyniósł 100 euro na dzień.
 • Trzeciego miesiąca pracowałem przez 2 godziny dzienniena bazie wpłatyw wysokości 1500 euro. Mój zysk wyniósł 300 na dzień.
 • A obecnie jest jeszcze lepiej.

Gdy dodać wszystko, co zarabiam, wychodzi około 50 000 złotych miesięcznie. Na początku to było jak sen. Zarobiłem więcej w ciągu jednego dnia, niż przez kilka tygodni w mojej starej pracy. Na początku nie wierzyłem w to, co się dzieje, ale po sześciu miesiącach udanego tradingu, zacząłem robić plany na przyszłość.      Tak, 'pracuję' każdego dnia, ale mogę to robić online z dowolnego miejsca, mogę także decydować, jak długo chcę pracować.      Zazwyczaj pracuję przez około godzinę dziennie i mogę robić wszystko w łóżku, nawet w piżamie.

DARMOWA rejestracja Rozpocznij zarabianie pieniędzy

Moja dziewczyna zapytała mnie kiedyś, co lubię najbardziej w moim sposobie zarabiania pieniędzy. W rzeczywistości jest tego całkiem sporo. Nie mogę umieścić wszystkiego w jednym zdaniu, ale mogę podsumować to tak:

 1. 60%-90% zysku w krótkim czasie. Zlecasz transakcje 30-minutowe, godzinowe lub nawet 60-sekundowe.
 2. Nie trzeba być profesjonalistą.
 3. Można zarabiać pieniądze w domu lub korzystając z telefonu, jeśli jesteś poza domem.
 4. Nie jest wymagane żadne specjalistyczne oprogramowanie - można zrobić wszystko bezpośrednio w przeglądarce internetowej.
 5. Możesz wypłacić pieniądze w dowolnym momencie, bezpośrednio na konto bankowe .

Ocenianie trendów

Choć może się to wydawać skomplikowane, moja metoda zasadniczo ma tylko trzy opcje. Oczywiście, nie da się łatwo odgadnąć jak będzie zmieniał się kurs akcji w ciągu roku. Ale na szczęście, CFD pozwalają zlecać bardzo krótkie transakcje, które trwają tylko 30 minut, a nawet 60 sekund. Jest to główna zaleta mojej metody. A co najważniejsze jest to główny powód, dla którego zarabia się tak dużo pieniędzy!     Cały ten proces jest opisany poniżej w trzech jednozdaniowych etapach:

Trend rosnący

Kiedy widzisz tendencję wzrostową kursu akcji (w kolumnie po lewej stronie), zawsze stawiaj na wzrost krótkoterminowy. Transakcje na giełdzie papierów wartościowych

Jeśli wykres ciągle wzrasta w ciągu ostatnich kilku minut, jak na tym obrazku, to jest jasne, że będzie nadal rosnąć przez następne kilka minut. Należy wtedy wybrać opcję wzrostu - (CALL).

Trend spadkowy

Kiedy widzisz trend spadkowy kursu akcji (w kolumnie po lewej stronie), zawsze postaw na spadek krótkoterminowy. Transakcje Forex

Jeśli wykres ciągle opada w ciągu ostatnich kilku minut, jak na tym obrazku, to jest jasne, że będzie nadal opadać przez następne kilka minut. Należy wtedy wybrać opcję spadku - (PUT).

Trend stały

Gdy zobaczysz, że kurs jest stały (cena nie ulega zmianie), odczekaj chwilę lub znajdź inne aktywa. Zasady wymiany

Jeśli wykres nie zmienił się w ciągu ostatnich kilku minut, to najlepiej poczekaj, aż zacznie się zmieniać, albo poszukaj innego aktywa.

Jeśli 30 minut to dla Ciebie zbyt długo, możesz zrobić transakcję 60-sekundową (minutową). W tym momencie szanse na sukces są prawie równe 100%.

W serwisie którego używam, cały ten proces jest naprawdę bardzo prosty.

 • Gdy wiem, że cena akcji wzrośnie, po prostu klikam przycisk UP (CALL).
 • Gdy wiem, że cena akcji spadnie, po prostu klikam przycisk DOWN (PUT).

Najlepszą wskazówką tego, czy kurs będzie rosnąć, czy spadać, to po prostu wykres cen przez ostatnią godzinę. Ten wykres          jest dostępna za darmo na Twoim koncie po rejestracji.

Dlaczego ta metoda jest tak opłacalna? Po prostu dlatego, że pozwala mi zarabiać zarówno wtedy, gdy kurs wzrasta, a także kiedy spada. Nie jestem faktycznym właścicielem akcji, ale nadal mogę realizować transakcje jednym kliknięciem! Każdy, kto jest właścicielem akcji i przetrzymuje ją przez kilka lat, traci pieniądze, gdy ich kurs spadnie. Nie ja - ja zawsze zarabiam pieniądze!      Używam tego systemu przez prawie rok, a po każdym miesiącu byłem na plusie, więc zarabiałem pieniądze. Zarówno wtedy gdy kursy rosły, a także wtedy, gdy spadały. :-)

Trudno odgadnąć trendy długoterminowe i dokładne ceny. Nie ma to jednak w ogóle znaczenia!      Na przykład, jeśli akcje Facebooka szły w górę każdego dnia przez ostatni miesiąc, a ich wartość wynosiła 100 euro z rana, trudno byłoby odgadnąć, czy kurs wieczorem będzie wynosił 101 czy 102 euro. Ale dokładna wartość nie jest ważna - wystarczy wiedzieć, czy kurs pójdzie w górę.

Istnieje kilka powszechnie obowiązujących zasad tego, kiedy ceny mogą wzrosnąć, a kiedy spadną. Większość ludzi nie zna tych zasad. Kiedy pracowałem jako kierowca ciężarówki, wieczory z dala od domu bywały czasami bardzo nudne, więc skończyło się na czytaniu sporej liczby książek edukacyjnych. I to właśnie w tych książkach znalazłem opisywane zasady. :-)      Wymienię je wszystkie poniżej w pomarańczowych polach. Proszę je przeczytać uważnie i zrozumieć - zawierają naprawdę cenne rady, dzięki którym będziesz zarabiać już od pierwszego dnia!

Kiedy zbliża się WZROST, a kiedy SPADEK

Pary walutowe

Opcje kryptowaluty można również wykorzystywać w handlu na parach walutowych. I znów może to brzmieć skomplikowanie, ale jest także bardzo łatwe. Jako przykład pary walutowej można podać USD/EUR, której wartość wynosi 1,4. Jest to kurs wymiany, który oznacza, że za 1 euro można dostać 1,4 dolara amerykańskiego.      Wartość pary walutowej zmienia się codziennie, ale zarabianie na nich nie jest zbyt łatwe. Sprawdź statystyki po tym, gdy się zarejestrujesz (wszystkie są dostępne za darmo) i znajdź co najmniej dwie pary jednej waluty . Na przykład możesz znaleźć pary USD/EUR i span class='label label-success'>USD/GBP.

     Jeśli wartość obu par spada, można przyjąć, że będą one spadać przez kolejne kilka minut. W tym przypadku zleć transakcję na spadek (PUT) .

Godziny, w których można zlecać transakcje

Giełdy mają różne godziny pracy , na przykład Nowojorska Giełda Papierów Wartościowych jest otwarta od 9:30 do 16:00 czasu lokalnego, czyli od 15:30 do 21:00 czasu polskiego (GMT+1) ,      Gdy tylko giełda zostaje otwarta, wartość akcji zwykle wzrasta , ponieważ ludzie zaczynają kupowanie. I odwrotnie, przed zamknięciem giełdy wartość akcji zwykle spada .      Każdy, kto chciał sprzedać swoje akcje w ciągu dnia, ale nie udało mu się tego zrobić, będzie musiał obniżyć cenę sprzedaży na koniec dnia, aby koniecznie sprzedać akcje. Dlatego też często występuje spadek ceny akcji tuż przed zamknięciem giełdy.

      Tak więc, na początku dnia pracy giełdy stawiaj na wzrost , a tuż przed zakończeniem dnia obstawiaj spadek .

Wartość akcji zawsze spada po wypłacie dywidendy

Niektóre spółki akcyjne wypłacają dywidendy, które są w zasadzie korzyścią dla akcjonariuszy. Jest coś, co nazywa się Dzień wypłaty, w którym są wypłacane dywidendy dla akcjonariuszy, będących posiadaczami akcji w danym dniu.           Są to zazwyczaj jeden, dwa lub cztery dni w roku. Jeśli jesteś właścicielem akcji w tym dniu, otrzymasz wypłatę dywidendy. Jednak nie to jest najbardziej interesującą rzeczą. Ważniejsze jest to, że w takim dniu zawsze spada wartość akcji .          Dosłownie wszystkie akcje tak się zachowują w dniu wypłaty dywidend, więc jest naprawdę niezawodny sposób na przewidywanie cen akcji.

        Po zarejestrowaniu dowiedz się kiedy wypada kolejny dzień wypłaty dywidendy (i zaraz z rana po tym dniu) postaw na spadek.

Klęski żywiołowe i niepokoje społeczne

Jest to dosyć oczywiste. Jeśli określony rejon zostanie nawiedzony przez powodzie, huragany, trzęsienia ziemi czy atak terrorystyczny, możesz być pewien, że wartość akcji spadnie. W takiej sytuacji zawsze postaw na spadek .      Jeśli we Francji wybuchły strajki, akcje Peugeota spadną. Jeśli wystąpiło trzęsienie ziemi w Japonii kilka godzin temu,     kurs JPY (jena japońskiego) spadnie. Sugeruję zwracać uwagę na takie wydarzenia, ponieważ trzeba będzie na nie zareagować jeszcze  tego samego dnia lub następnego dnia, nie później

.      W przypadku strajków, protestów i niepokojów społecznych, zawsze obstawiaj na spadek!

Ogłoszenie wyników finansowych

Spółki akcyjne są zobowiązane do podania swoich wyników finansowych do wiadomości publicznej. Robią to co 3 miesiące.    Sprawdzona zasada polega na tym, aby sprawdzić te wyniki. Jeśli są one pozytywne, kurs akcji firmy pójdzie w górę w dniu ogłoszenia.      Gdy wyniki finansowe są dobre, postaw na wzrost kursu akcji w tym samym dniu.

     Jeśli firma ogłosiła kiepskie wyniki finansowe, obstawiaj spadek !

Kwota inwestycji

Mimo tego, że minimalna wpłata wynosi 200 euro, wskazane jest wpłacenie co najmniej 500 euro, ponieważ dzięki temu będziesz zarabiać pieniądze ponad dwa razy szybciej . Po wykonaniu wpłaty nie wykorzystuj natychmiast całej kwoty na transakcje .          Podziel wpłaconą kwotę na dwie części i do transakcji wykorzystaj tylko jedną z nich. W skrócie:

wpłata maksymalna wartość pojedynczej transakcji oczekiwany zysk miesięczny
200 euro 10 euro 1000 euro
500 euro 25 euro 2500 euro
1000 euro 50 euro 5000 euro
5000 euro 250 euro 25000 euro

 

Ponieważ zdaję sobie sprawę, że ta cała sprawa może wydawać się nieco skomplikowana na początku, przygotowałem krótkie podsumowanie, dzięki któremu każdy może zacząć zarabiać już w kilku prostych krokach.

W skrócie
Krok Co musisz zrobić Zalecenia i wskazówki
1 Zarejestruj się w serwisie internetowym, w którym można dokonywać transakcji opartych o CFD! Dobrym posunięciem jest zarejestrowanie się w dwóch różnych serwisach (tutaj oraz tutaj), ponieważ dzięki temu będziesz zarabiał pieniądze dwukrotnie szybciej. Jeśli napotkasz jakikolwiek problem podczas rejestracji, poproś o pomoc dział obsługi klienta, za pośrednictwem e-maila lub telefonu.
2 Wykonaj wpłatę na kwotę, której będziesz używać do realizacji transakcji. Firma brokerska jest poddawana regularnym audytom i posiada licencję na terenie Unii Europejskiej. Wpłacone pieniądze są więc bezpieczne i można je wycofać w dowolnym momencie. Jeśli nie wpłacisz odpowiedniej kwoty, metoda może nie zadziałać! Minimalna wartość wpłaty wynosi 250 euro.
3 Rozpocznij zlecanie transakcji krótkoterminowych opartych o opcje kryptowaluty Sugeruję skupić się na tym, aby zarobić 10wojej wpłaty każdego dnia. Jeśli wpłacisz 500 euro, staraj się zarobić 50 euro dziennie. Twoje transakcje nie powinny przekraczać 30 minut.
4 Przeczytaj ten krótki opis aby dowiedzieć się, kiedy postawić na wzrost, a kiedy obstawić spadek Gdy chcesz postawić na wzrost, kliknij przycisk UP (czasami zwany także CALL). Gdy chcesz postawić na spadek, kliknij przycisk DOWN (czasami zwany także PUT).
5 W tym serwisie znajdziesz aktualne porady , na co warto postawić w dniu dzisiejszym. Te wskazówki są przygotowywane przez profesjonalnych brokerów, których prowizja uzależniona jest od skuteczności ich porad. Innymi słowy, gdy Ty zarabiasz, oni również zarabiają na tym pieniądze. Dawanie dobrych rad leży więc w ich interesie. Wszystko to oferowane jest za darmo na stronie internetowej, tak więc korzystaj z tego do woli! :-)

Nie musisz robić niczego skomplikowanego, jak np. dogłębne analizy. Nie trzeba badać rynków finansowych... Osobiście nie wiem nic o      ekonomii, ale wciąż udaje się mi się zarabiać ponad 50 000 złotych na CFD. Wszystko co musisz zrobić, to obserwować wykres, jaki jest dostępny na Twoim koncie. (tutaj). Średnio odnoszę sukces w 5 z 6 transakcji, a bardzo często w 6 z 6 (100% skuteczności). Jeśli jedna transakcja nie wyjdzie zbyt dobrze, nie jest to koniec świata, ponieważ w dłuższej perspektywie i tak wyjdę na plus.      Do zarabiania pieniędzy dowolny wskaźnik sukcesu powyżej 50% będzie wystarczająco dobry, ale mój wskaźnik sukcesu w rzeczywistości wynosi około 85-100%, co między innymi oznacza, że mogę zarabiać więcej i dziesięć razy szybciej, niż inwestorzy, którzy nie korzystają z mojej metody.

Rozpocznij już teraz
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.