Zdecentralizowane protokoły ktore okresla przyszłosc technologii blockchain - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
31.12. 2017 12:02  | 

W 2017 r. obserwowaliśmy eksplozję wzrostu na rynku kryptowalut. Istnieje wiele czynników, które przyczyniły się do wzrostu ogólnego zainteresowania inwestorów.

Rok 2018 będzie decydujący. Niektóre fundusze instytucjonalne zaczną inwestować w kryptozasoby i zobaczymy wyniki pierwszych prób transformacji systemu gospodarczego, w którym żyjemy.

Dlatego jeśli chcemy wziąć udział w tej transformacji, ważne jest, aby zrozumieć jakie są różnice między indywidualnymi rzeczywistościami, które tworzą ten bogaty rynek.

Pierwszą z nich był Bitcoin - kryptowaluta, która powstała jako próba zastąpienia scentralizowanego systemu gospodarczego, który wszyscy znamy. Po raz pierwszy, dzięki Bitcoinowi, możliwe było dokonywanie transakcji internetowych bezpośrednio między ludźmi, bez pośrednictwa centralnego organu. Jednak zakres tej transformacji dopiero zaczyna być uznawany na całym świecie. Faktem jest, że zajęło wiele lat, zanim sama technologia została zrozumiana także przez ludzi bez konkretnych kompetencji technicznych.

Z pewnością możemy powiedzieć, że jedną z przyczyn ogólnego zainteresowania publicznego kryptowalutami były narodziny Ethereum.

Ten protokół faktycznie doprowadził do wdrożenia aplikacji opartych na technologii blockchain, dając deweloperom na całym świecie możliwość tworzenia nowych tokenów, które na różne sposoby wykorzystują koncepcję decentralizacji.

Siła Ethereum miała zatem być podstawą do tworzenia nowych sieci, a nie tylko samej sieci.

Odpowiednią nazwą określającą Ethereum jest protokół.

Po jego utworzeniu powstało wiele innych protokołów i wiele nowych zostanie stworzonych w przyszłości, dając początek niespotykanemu ekosystemowi.

Przyjrzyjmy się niektórym protokołom opartym na obecnie istniejącej technologii blockchain.

EOS na przykład, jest nowym zdecentralizowanym systemem operacyjnym zaprojektowanym do wspierania tworzenia aplikacji na skalę komercyjną. Został założony przez tych samych twórców co Steemit i Bitshares. Obiecuje być solidnym rozwiązaniem technologicznym dla przyszłych aplikacji opartych na blockchain.

NEM (XEM) to platforma blockchain, która powstała w Japonii w 2015 roku. Jej celem jest zapewnienie podstaw do rozwoju aplikacji w popularnych językach, takich jak JAVA i C ++.

NEO, pierwotnie stworzony pod nazwą AntShares w 2014 roku, reprezentuje azjatycką wersję Ethereum. Jest w rzeczywistości bardzo podobny do Ethereum. Także reprezentuje platformę do rozwoju aplikacji opartych na technologii blockchain.

NEOStellar (XLM) to infrastruktura, która pozwala na szybkie, niezawodne i tanie dokonywanie transakcji dotyczących różnych aktywów. Dzięki tym cechom zyskała ważne partnerstwa, takie jak na przykład z IBM.

Lisk to interesujący projekt z siedzibą w Berlinie, który rozwija zdecentralizowaną platformę, na podstawie której możliwe jest tworzenie aplikacji przy użyciu języka znanego jako Javascript.

Stratis to platforma blockchain, stworzona w celu dostarczania rozwiązań finansowych klientom instytucjonalnym pragnącym wykorzystać technologię blockchain.

Waves to platforma typu open-source stworzona w 2016 roku przez rosyjskiego fizyka, która pozwala na tworzenie niestandardowych kryptotokenów zgodnie z różnymi potrzebami.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. kryptowaluta, kryptowaluty, blockchain, protokół, protokoły, bitcoin. ethereum, EOS, NEM, NEO, NEOStellar, Lisk, Stratis, Waves
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.