Zarzadzanie ryzykiem opcje binarne - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
15.12. 2017 00:00  | 

Dobry trader który wie jak można zarobić pieniądze, wśród wielu cech znakomitego inwestora musi mieć jedną, bez której nie odniesie sukcesu: to umiejętność zarządzania ryzykiem, szczególnie ważna przy inwestycjach w opcje binarne. W poniższym artykule przedstawimy w jaki sposób kierować przepływem kapitału aby zarabiać przez internet.

Jedna z głównych zasad w obracania pieniędzmi na giełdzie czy w opcjach binarnych to „inwestuj tylko tyle ile możesz stracić”. Nie pożyczaj pieniędzy ani nie obracaj tymi, które przeznaczasz na codzienne życie, na przykład na opłaty. Trading powinien być dla ciebie dodatkowym źródłem dochodu, a ewentualnie dopiero wtedy, gdy nabierzesz pewności i umiejętności gry na giełdzie możesz zająć się tym na cały etat.

Inwestorzy którzy wiedzą jak można zarobić pieniądze zawsze potrafią dobrze ocenić ile można zarobić w danym miesiącu. Jeśli zdarzy ci się seria nieudanych transakcji, nie przejmuj się – po prostu powiedz stop, przerwij na jakiś czas, a dzięki limitowi jaki sobie narzuciłeś, będziesz mógł powrócić do opcji binarnych w przyszłym miesiącu. Ta optymalna metoda inwestycji sprawi, że twoje zyski będą stopniowo rosły.

Zapisuj wszystkie zyski i straty, najlepiej wykorzystując do tego plik arkusza kalkulacyjnego który pozwala na łatwe sumowanie i analizę przychodów. Dobrze jest zapisywać w nim każdą otwartą pozycję opcji, bo nie tylko ułatwi ci to analizowanie i późniejsze wyciąganie wniosków, ale również pełną kontrolę nad stanem konta. No i czyż nie jest świetnie oglądać rosnące słupki dochodów z opcji? Wielu brokerów ma również możliwość generowania zestawień z konta, więc to także możesz wykorzystać do tej analizy przychodów. Następnie zrób podsumowania miesięczne, a nawet roczne, podobne do tych jakie wykonuje się w firmach.

A jeśli czujesz, że warto by je udostępnić, choćby dla próżności chwalenia się swoimi zyskami, możesz to zrobić w formie internetowego bloga finansowego albo strony tradera, który oprócz tego będzie dla ciebie dodatkowym źródłem dochodu z reklam czy zrekrutowanych użytkowników dla brokera opcji.

Dywersyfikuj swoje inwestycje, otwierając pozycje opcji na różne instrumenty oraz o różnym czasie wygaśnięcia. Przedstawiliśmy tu już wiele poradników w co warto inwestować i wśród dostępnych narzędzi finansowych do dyspozyzji macie nie tylko popularne pary walutowe z dolarem, euro i jenem, ale także kontrakty na surowce, indeksy giełdowe oraz indywidualne akcje. Niekiedy bardzo trudno jest ocenić w jaki sposób zachowa się rynek na danym instrumencie, dlatego zamiast wówczas łamać sobie głowę, znacznie lepiej jest wybrać ten, który jest bardziej przewidywalny. A jeszcze lepiej jest otworzyć wiele różnych opcji z szerokiego spektrum instrumentów finansowych, a to właśnie jest dywersyfikacja, czyli różnicowanie. Dodatkowo, opcje mogą być otwierane w różnych perspektywach czasowych.

Początkujący najczęściej wybierają te, które mają krótki czas wygaśnięcia, na przykład jedną minutę, ale dla większej różnorodności warto wybrać także takie, które są długoterminowe – nawet powyżej miesiąca. Zmniejsza to ryzyko i powoduje, że stajemy się odporni na gwałtowne i krótkoterminowe wahania rynku wynikając z nagłych wydarzeń, na przykład niespodziewanych raportów o ilości ropy w magazynach, powiadomień o zmianie wysokości stóp procentowych lub innych newsów które zawsze mocno wpływają na rynki. Jak widzicie, zarządzanie ryzykiem wcale nie jest skomplikowane, a odpowiednia dywersyfikacja wpłynie pozytywnie na możliwości zysku jakie daje zarabianie na opcjach binarnych.

Staranne przygotowanie się do inwestowania sprawi, że wasz trading stanie się prosty, przyjemny i oczywiście zyskowny.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,plan
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.