Trading kontraktami towarowymi - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
15.12. 2017 00:00  | 

Najpopularniejsze instrumenty na rynku opcji binarnych to pary walutowe, a w drugiej kolejności indeksy giełdowe. Zaraz za nimi traderzy handlują najczęściej indywidualnymi akcjami oraz kontraktami towarowymi na metale szlachetne, paliwa i surowce żywnościowe. W tym artykule opiszemy jak można zarobić pieniądze handlując tymi instrumentami.

Najpopularniejszym spośród surowców i dostępnym do handlu chyba u wszystkich brokerów opcji binarnych jest ropa naftowa. Jej cena jest niezwykle silnie związana z sytuacją polityczną na Bliskim Wschodzie oraz możliwościami produkcji grupy OPEC, w związku z czym jest idealnym instrumentem dla inwestorów którzy lubią grać na newsach, czyli otwierać pozycje opcji tuż przed momentem publikacji nowego raportu albo przed oczekiwanym wydarzeniem.

Wykorzystanie dużej płynności rynku jaka związane jest z tymi newsami gwarantuje, że możemy wstrzelić się dokładnie z prognozą ceny, a tym samym zarobić na wybranej pozycji. Ropa to instrument finansowy przeznaczony bardziej dla osób wykorzystujących analizę fundamentalną niż techniczną w inwestowaniu i zalecamy handel nim osobom, które lubią śledzić wiadomości giełdowe i sprytnie wykorzystywać je w tradingu.

Gaz ziemny to jeden z moich ulubionych instrumentów i kontrakty futures na ten surowiec cechują się zmiennością zależną od pogody w USA oraz poziomu wydobycia i cotygodniowych raportów ze stanów magazynowych, publikowanych przez amerykańską agencję rządową EIA. Zasada jest tu nieskomplikowana: prognoza pogody przewidująca zimny tydzień w Ameryce będzie powodowało zwiększone zużycie gazu do ogrzania mieszkań, a tym samym większy popyt, a więc cena będzie szła w górę.

Z kolei ciepła zima wymusi wzrost podaży i jej rezultatem będzie spadek ceny. Na te ruchy cenowe wpływają także klęski żywiołowe które prowadzą do zamykania gazociągów oraz eksport skroplonego gazu do Europy, choć te ostatnie elementy tylko w niewielkim stopniu determinują kurs. Całkiem łatwo przewidzieć kurs gazu ziemnego, ale nie krótkoterminowo, lecz w perspektywie tygodni lub 30 dni, a więc jeśli chcecie grać na opcjach na kontrakty na gaz, zalecam przede wszystkim otwieranie pozycji o długim czasie wygaśnięcia. Jego duża zmienność powoduje, że opcje godzinowe są zbyt trudne do przewidzenia i dla tak krótkich opcji polecamy raczej inwestycję w waluty.

Klasycznym i chętnie wybieranym surowcem jest też złoto, które znajdziemy w ofercie bardzo wielu brokerów opcji binarnych. Podstawowa zasada inwestowania polega na obserwacji niepewności i zmienności rynku i kupowaniu kontraktów na te drogocenne metale gdy ceny akcji spadają i gdy rośnie polityczne ryzyko, a sprzedawanie gdy to ryzyko spada. Instytucjonalni inwestorzy i fundusze hedgingowe używają złota aby lewarować to ryzyko i traktują ten instrument jako bezpieczną odskocznię od indeksów giełdowych. Metale szlachetne zachowują się bardzo stabilnie na rynku i w związku z tym są lubiane przez traderów opcji binarnych, ponieważ nietrudno jest przewidzieć ich cenę, zarabiając na prawidłowo ocenionym kursie. Podobną funkcję pełni srebro, które jest zresztą mocno skorelowane ze złotem.

Istnieje ponadto wiele innych surowców pozwalających na zarabianie na opcjach binarnych, tak jak wspomniane na początku kontrakty na żywność: pszenicę, nasiona soi lub kawę. Wymagają one bardziej specjalistycznej wiedzy i śledzenia tego niszowego rynku, ale jeśli zainteresujecie się nimi, to mogą wam przynieść również bardzo duże zyski. Zachęcam do handlu opcjami na surowce jako ciekawą metodę dywersyfikacji przychodów od popularnych par walutowych i indeksów giełdowych, szczególnie w momentach większej zmienności rynku.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,surowce,towary
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.