Tendencje na rynku kryptowalut raport - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
22.08. 2018 00:00  | 

Zdawać by się mogło, że zawirowania na rynku kryptowalut już się skończyły, ale to tylko mylne przypuszczenie. Po bardzo dobrym początku roku mogliśmy przez kolejne miesiące z zapartym tchem obserwować konsekwentny spadek wartości bitcoina, tej popularnej kryptowaluty, co zaniepokoiło nawet tak doświadczonych traderów jak liderzy światowych rynków finansowych, czy inwestorów udzielających się w społecznej sieci tradingowej etoro recenzja. Nie jest dobrą wiadomością dla wszystkich obserwujących bieżący kurs bitcoina, że spadek dokonuje się wbrew specjalistycznym prognozom, a nawet oczekiwaniom ogółu ludzi, wśród których znajdują się znani traderzy piszący o tym, że w przeciągu pół roku stracili już nawet dziesięć procent i więcej. W dzisiejszym artykule przeanalizujemy najnowsze trendy ze świata finansowego i sprawdzimy czy warto jeszcze kupować bitcoiny czy też przyszedł czas aby obrać zupełnie nowy kurs w inwestowaniu pieniędzy.

Zarabianie pieniędzy to podstawowy cel funkcjonowania każdej giełdy, jeśli więc widzimy, że poszczególne wskaźniki zaczynają straszyć nas czerwonym kolorem, co sugeruje o gwałtownych spadkach, możemy się tylko zastanawiać czy warto jeszcze inwestować w kryptowalutę. Jak wiadomo nic nie jest do końca przesądzone i historia zna już takie przypadki, że po dużych spadkach kurs szybuje bezpośrednio w górę.

Dlatego niektórzy zwykli wykorzystywać ten moment niejasności na dokupienie waluty po okazyjnej cenie, co jest wiodącą i dobrze zananą praktyką inwestycyjną. Także nawet teraz możemy zaobserwować, choćby na portalu etoro, że traderzy nadal trzymają w swoich portfoliach bitcoiny, co więcej dokupują ich jeszcze w oczekiwaniu na odwrócenie tendencji. W obecnej sytuacji trudno jest wnioskować, czy owe decyzje przyniosą im pożytek, czy też zakończą się fiaskiem.

Kolejną tendencją jaką możemy obserwować na portalach transakcyjnych takich jak plus500 opinie jest strategia cierpliwości. Traderzy starają się nie wykonywać gwałtownych transakcji wiążących się z dużym ryzykiem a jedynie przy niesprzyjających okolicznościach czekają na polepszenie się koniunktury i wtedy zaczną odrabiać straty. Nie jest bowiem tajemnicą, że rynek aktywów finansowych rządzi się swoimi własnymi prawami i nie możemy oczekiwać nieprzerwanej hossy.

Także swój kalendarz ekonomiczny warto przygotować na to, że będziemy mieli okresy spadków przez jakiś czas, co ma miejsce obecnie, a potem znowu ceny pójdą w górę. Można czas ten wykorzystać na dokupienie waluty czy innych aktywów, w zależności od tego jaką prowadzimy strategię. Wielu ekonomicznych guru wieszczyło koniec bitcoina porównując go do bańki, ale koniec ten wydaje się jak na razie odległy.

Zbyt wiele jeszcze osób interesuje się kryptowalutami i dla większości jest to smaczny kąsek, dlatego możemy być pewni, że jeszcze przez jakiś czas uwaga światowego centrum inwestycyjnego będzie skierowana w tę stronę i może nas jeszcze nie raz zaskoczyć. Podsumowując, kryptowaluty choć szczyt ich świetności przypadał na zeszły rok, nadal są dobrym i ciekawym źródłem na zdobycie dodatkowego dochodu, ale dla osób cierpliwych, które są w stanie reagować na zmiany i dywersyfikować swoje portfolio.

Tendencje rynkowe jasno wykazują, że cena bitcoina spada, ale to jeszcze nie znaczy, że czas wirtualnej waluty dobiega końca, wręcz przeciwnie. Może się jeszcze okazać, że obecny trend to preludium do prawdziwego bumu, który dopiero nastąpi. Radzimy zatem trzymanie ręki na pulsie i samodzielne systematyczne zdobywanie wiedzy rynkowej, w oparciu o którą będziemy podejmować decyzję co do otwarcia i zamknięcia pozycji na bitcoin.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. inwestowanie,platformy inwestycyjne,zarabianie z domu,etoro,kryptowaluty
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.