Skrot wiadomosci rynkowych z 9 czerwca 2017 - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
09.06. 2017 23:25  | 

Pięć najważniejszych wiadomości na rozpoczęcie dnia. Zdarzenia mogą wpłynąć na rynek oraz doprowadzić do wahania kursu rynkowego.

Zawieszenie Parlamentuw Wielkiej Brytanii

Ostatnie wybory w UK okazały się nie być tak pozytywne dla konserwatystów jak przewidywano. Konserwatyści są nadal największą partią, ale nie stanowią większości w Parlamencie, co utrudni rządowi uchwalenie nowych ustaw oraz zmiany w już istniejących. Partia Teresy May straciła 26 mandatów na rzecz Partii Pracy i pięć na rzecz Liberalnych Demokratów. Brytyjski funt stracił więcej niż 2% po opublikowaniu wyniku wyborów.

Przemówienie dyrektora ECB - Mario Draghi

Mario Draghi, prezes Europejskiego Banku Centralnego, będzie przemawiał podczas konferencji prasowej dzisiaj o 01:45 po południu czasu środkowoeuropejskiego. Zmiany w polityce Banku Centralnego nie są spodziewane, ale wciąż możliwe. Przemówienie dyrektora Draghi może wpłynąć na kursy wymiany waluty europejskiej.

Rynki energetyczne dotknięte kryzysem w Katarze

Dwa statki przewożące katarski gaz ziemny, nagle zmieniły kurs przed wejściem do Kanału Sueskiego, zawróciły i zmierzają w kierunku przeciwnym do Zatoki Adeńskiej. Za powód całej sytuacji uważa się niedawny kryzys polityczny angażujący katarską i anty-katarskią koalicję przewodzoną przez Arabię Saudyjską. Kanał Sueski jest kontrolowany przez Egipt, który dołączył do Saudyjczyków w potępieniu związków Kataru z Iranem i Państwem Islamskim. W rezultacie, brytyjskie kontrakty gazowe wzrosły niemal o 4%.

Wzrost akcji Alibaba

Perspektywa wzrostu przychodów jest powodem dla którego cena akcji Alibaba wzrosła o 10%. Podczas corocznego dnia inwestorów, zarząd spółki e-commerce ogłosił, że wyniki są lepsze niż oczekiwano. Łączny wzrost sprzedaży w tym roku szacuje się między 45 a 49%. Analityk Jefferies, Jessie Guo uważa, że Alibaba skupi się na rozbudowie ekosystemu wspieranego przez technologię cloud, płatności i technologie danych. Notowania akcji Alibaba wzrosły o 40% w tym roku.

Jim Cramer: “Bitcoin może osiągnąć 1 000 000 dolarów”

Reporter CNBC, Jim Cramer uważa, że Bitcoin jest sam w sobie wartościowy dla zmieniającego się systemu bankowego, dlatego w pewnym momencie może osiągnąć 1 000 000 dolarów. Niektórzy analitycy uważają, że Bitcoin jest w środku bańki kryptowaluty, która prędzej czy później pęknie, pozostawiając zbyt optymistycznym inwestorom bezwartościowe stosy łańcuchów bloków. Nikt nie może zapewnić, jak długo będzie trwał trend wzrostowy. Jednakże wiadomo, że w pewnym momencie skończy się to nagłą korektą.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. wiadomości, rynki, 9 czerwca, katar, funt, wybory, dolar, ropa naftowa, bitcoin
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.