Przeczytaj recenzje i oceny użytkowników dla Recenzja - Brokerzy z wersją demo 2018
More information
Piotr Adamski
13.08. 2017 15:09  | 

oficjalna strona: wealthy-trader.co

Wealthy Trader pomaga osiągnąć niezależność finansową. Ten automatyczny system handlu opcjami binarnymi obiecuje 2000 dolarów zysku dziennie. Jest odpowiedni i łatwy w obsłudze zarówno dla początkujących jak i dla profesjonalistów, dla każdego, kto chce odnieść sukces. Wystarczy pobrać program na komputer, nacisnąć przycisk i cieszyć się wspaniałym życiem, podczas gdy na Twoje konto wpływają pieniądze. To brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe dlatego zdecydowaliśmy się na dalsze sprawdzenie Wealthy Trader.

Kto stoi za Wealthy Trader?

Nelson Roosen twierdzi, że jest twórcą Wealthy Trader. Na stronie internetowej richy-trader.co, nie podano żadnych informacji o tej osobie. Nie wspominając o braku adresu, telefonu i nazwy firmy. Jak możemy nawiązać kontakt z twórcą tego oprogramowania, nie wiadomo. To sprawia, że serwis Wealthy Trader jest anonimowy. Usługi anonimowe są zawsze podejrzane i należy ich unikać. Z tego powodu nie możemy ufać programowi Wealthy Trader. To pierwszy dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem.

Jak działa Wealthy Trader?

Wealthy Trader działa poprzez generowanie sygnałów handlowych i wykonywanie transakcji bezpośrednio z konta handlowego. To znaczy Wealthy Trader dokonuje inwestycji w Twoim imieniu, a także zarządza Twoimi pieniędzmi. Oczywiście za Twoim pozwoleniem. Działania te są uważane za doradztwo finansowe (inwestycyjne), co jest działalnością regulowaną i wymaga licencji. Ale ponieważ serwis jest anonimowy, nie posiada licencji! Dlatego nie możemy ufać tym oszustom!

Niepokojące informacje!

Podczas naszego śledztwa w sprawie wealthy-trader.co zauważyliśmy kilka niepokojących rzeczy. Najbardziej uderzające jest to, że system Wealthy Trader zostanie bezpłatnie udostępniony 20 osobom. Wealthy Trader zostanie przekazany ograniczonej liczbie osób. Pomyśl, jeśli istnieje oprogramowanie handlowe, które może zarobić 2000 dolarów dziennie, niezależnie od tego, czy twórcy ograniczyliby liczbę użytkowników, czy udostępnili by je za darmo? To tylko sztuczka, którą wykorzystują oszuści, aby pokazać Ci, jak bardzo jesteś ważny i wywołać presję, aby szybciej podjąć decyzję o rejestracji. Ale w rzeczywistości idą po Twoje pieniądze.

Inną niepokojącą rzeczą, jest autentyczność oprogramowania Walthy Trader. Serwis używa fałszywych referencji i płatnych aktorów! To jest nie do przyjęcia. Używanie fałszywych opinii zawsze oznacza oszustwo! Co więcej, Nelson Roosen jest fikcyjną postacią.

Ponadto, Nelson Roosen pokazuje nam, w jaki sposób zyskuje 1170 dolarów z depozytu 250 dolarów w kilka minut. Co jest niemożliwe przy tak niskim depozycie. W ciągu kilku minut nie da się zarobić 1170 dolarów! Dlatego wszystkie wymienione powyżej informacje są wystarczające aby stwierdzić, że mamy do czynienia z oszustwem!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie wealthy-trader.co?

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i otwarciu konta należy wpłacić depozyt w wysokości 250 dolarów, aby móc wykonywać transakcje. Wealthy Trader miał być bezpłatny. Serwis również gwarantuje, że po zarobienie pieniędzy możesz je natychmiast wypłacić! Jednak wypłaty nie działają w ten sposób! Najpierw musisz spełnić wszystkie warunki brokerów i poczekać, zanim pieniądze wpłyną na konto bankowe! Zwykle transfery od regulowanych brokerów trwają dwa lub trzy dni robocze! Co więcej, twórcy oprogramowania twierdzą, że pieniądze wpłacone na rzecz brokera są Twoje i tylko Ty masz kontrolę nad kontem! Ale w rzeczywistości jest to oszustwo mający na celu wyłudzenie pieniędzy! Jeśli wpłacisz pieniądze na konto brokera, zostaną one przeznaczone na handel! A ponieważ robot Wealthy Trader pracuje na kompletnym autopilocie, wcale nie mamy nad nimi żadnej kontroli!

Ponadto w prezentacji wideo nikt nie podaje nazwy brokera, dlatego nie można zweryfikować, czy broker jest regulowany! Handel z nieuregulowanymi brokerami może doprowadzić do straty zainwestowanych pieniędzy! Może być problem z wypłatą pieniędzy od nieregulowanego brokera! Automatyczne systemy handlu są niewiarygodne i wykorzystując je, można stracić wszystkie zainwestowane pieniądze. A najgorsze jest to, że nie można nic z tym zrobić! Ponieważ firma jest anonimowa, nie będzie można złożyć skargi do odpowiednich organów, jeśli tak się stanie! Dlatego Wealthy Trader jest niebezpiecznym oszustwem!

Recenzja Wealthy Trader Scam – Wnioski!

Nic co dotyczy richy-trader.co nie wygląda dobrze! Wealthy Trader to oszustwo, które nie zasługuje na Twój czas. Jego wyraźnym zamiarem jest kradzież pieniędzy użytkowników! Oszuści zmieniają aktorów, domeny, imiona i słowa, obiecują szybkie zyski. Twierdzą, nie trzeba robić nic, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację w tym serwisie i utratę zainwestowanych pieniędzy!

Werdykt: Wealthy Trader to potwierdzone oszustwo! Unikaj wealthy-trader.co!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, Wealthy Trader, oprogramowanie, oszustwo, scam, auto robot
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.