Recenzja traders junction czy to rzetelny system tradingowy - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
23.05. 2017 12:00  | 

Oficjalna strona: thetradersjunction.com

System Traders Junction jest nową platformą handlu opcjami binarnymi. To rewolucyjny system typu win-win umożliwiający osiągnięcie zysku dzięki innym traderom. Pozwala na naśladowanie odnoszących sukcesy traderów w czasie rzeczywistym. Serwis jest darmowy przez pierwszy miesiąc stosowania i każdy może z niego korzystać. Ma opcję autotradingu nie wymaga wcześniejszego doświadczenia. Oferuje także opcję manualną. Uważamy, że jest to nieuczciwy system, czego dowiedziemy w poniższej recenzji.

Kto stoi za systemem Traders Junction?

Nie wiadomo kto stoi za systemem Traders Junction. Na stronie thetradersjunction.com jest tylko prezentacja z głosem i obrazami. Nie występuje w niej żadna osoba, nie podano adresu i nazwy firmy. Ta prezentacja wideo nie jest w stanie przekonać nas o skuteczności systemu. Ze względu na anonimowość Traders Junctions nie jest wiarygodnym oprogramowaniem. To wystarczający dowód oszustwa!

Jak działa system Traders Junction?

Działanie systemu Traders Junction oraz ich twórcy są tajemnicą. Jedyną podaną informacją jest to, że możemy naśladować ich najlepszych traderów i tym sposobem osiągać zyski. Jesteśmy pewni, że tak nie jest w rzeczywistości. W trybie manualnym muszą być opóźnienia, które będą wpływać na uzyskany wynik. Nie będzie on taki sam jak w przypadku transakcji które kopiujemy. To wystarczy aby przegrać zamiast wygrać. Na stronie thetradersjunction.com jest kilku użytkowników, jednak nie możemy zobaczyć więcej poza ich nazwami i sumami. Czy są to realne osoby? Brak informacji na ich temat podważa ich wiarygodność i wskazuje na oszustwo!

Niepokojące informacje!

System Traders Junction dostarcza porady finansowej, co jest działalnością regulowaną prawnie i wymaga licencji. Jednak ze względu na anonimowość platformy nigdzie nie przedstawiono licencji, co sprawia, że nie należy ufać ludziom stojącym za tym oprogramowaniem.

Ponadto twórcy Traders Junction twierdzą, że używając tej platformy każdy użytkownik może rozwinąć i ulepszyć swoją własną strategię. Jak już opracujesz swoją strategię, możesz korzystać z niej za pośrednictwem ich brokerów. To bardzo niebezpieczne, ponieważ używając wersji demonstracyjnej wygrywasz za każdym razem. Inaczej to wygląda w rzeczywistym świecie.

Na koncie demonstracyjnym Twoje pieniądze również są fikcyjne, a handel nie mam miejsca na realnych rynkach. Celem demo jest pokazanie jak bardzo zyskowne jest to oprogramowanie, aby zachęcić potencjalnych użytkowników do rejestracji. Kiedy rozpoczniesz handel na rzeczywistych rynkach zaczniesz tracić pieniądze. Dlatego odradzamy inwestowanie za pośrednictwem tego nieuczciwego systemu!

Więcej niepokojących informacji!

Na stronie thetradersjunction.com umiszczono fałszywe referencje, co jest częste w przypadku nieuczciwych systemów. Użyto zdjęć stokowych do których przypisano zmyślone nazwiska i fałszywe referencje aby potencjalni użytkownicy uwierzyli w możliwość osiągnięcia zysku za pośrednictwem tego systemu! To również dowodzi, że Traders Junction jest oszustwem!

Ponadto handel na rynkach finansowych wymaga brokera! Na stronie thetradersjunction.com oraz w prezentacji wideo nie podano żadnych informacji na temat danych brokerów, przez co nie można ich sprawdzić. Gdy mamy do czynienia z nieuregulowanymi brokerami nie mamy gwarancji czy otrzymamy od nich choćby centa! Ponieważ za tym oprogramowaniem nie stoi żadna firma, nie będziemy mogli złożyć reklamacji gdy cokolwiek niedobrego się stanie! To niebezpieczne oszustwo!

Recenzja Traders Junction – Wnioski!

Nic co dotyczy thetradersjunction.com nie wygląda dobrze! System Traders Junction jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem Traders Junction wynajmują tanich aktorów, domeny, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację i utratę pieniędzy. System tradingowy Traders Junction to oszustwo!

Werdykt: The Traders Junction jest potwierdzonym oszustwem! Unikaj thetradersjunction.com!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. traders junction, recenzja, system, oprogramowanie, platforma, oszustwo, scam, opcje binarne, trading
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.