Recenzja tai robotic trend indicator - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
24.06. 2017 18:37  | 

Oprogramowanie TAI Robotic jest zupełnie nowym algorytmem handlowym stworzonym przez Alexa Knechta i jego zespołu programistów. System jest prawdziwą innowacją, ponieważ po raz pierwszy łączy A.I. z metodą handlu opcjami binarnymi. Co najważniejsze, APP jest w 100% popierane przez społeczność handlową. Obecnie nie ma wiarygodnych aplikacji handlu dostępnymi za darmo, a to oprogramowanie wygląda bardzo obiecująco. Przede wszystkim dlatego, że możesz wybrać brokerów, a nawet handlować z wieloma brokerami. Jest to naprawdę interesująca koncepcja bez fałszywych obietnic. Po prostu platforma handlowa odpowiednia dla początkujących przedsiębiorców.

W poniższej recenzji przekazujemy informacje o systemie, sposób jego działania i wyniki, jakie uzyskaliśmy podczas okresu testowego.

Co jest wyjątkowe?

System jest zintegrowany z wieloma brokerami. Możesz wybrać brokerów przed zarejestrowaniem się!

Jak działa TAI Robotic Trend Indicator?

Według twórców, system używa tej samej technologii, która ostatnio została wykorzystana w przemyśle samochodowym, polegającej na tym, że samochód może jechać do 90 kmh bez kierowcy, prognozując wszystkie zmienne na drodze. Piksele są tu kluczem, gdyż te algorytmy przewidują wszystkie możliwe wyniki na podstawie odczytu wzorców. Teraz nie wiemy, jak dokładnie działają algorytmy oraz czy jakieś znane strategie handlowe lub wskaźniki zostały zintegrowane, ale wiemy, że wydajność jest bardzo wysoka i ulega poprawie. Ktoś kiedyś powiedział: \"A.I. to przyszłość naszego pokolenia \", czego dowodem jest TAI Robotic, podobnie jak Tesla, SIRI i inne twarze A.I.

Jak działa platforma TAI Robotic?

Oprogramowanie opiera się na dwóch typach metod handlu: technologii handlowej o wysokiej częstotliwości (HFT) i algorytmach długoterminowych (Long Terms). HFT oznacza, że aplikacja obsługuje pozycje turbo - od 60 sekund, do 5 minut, głównie w walutach. Ponadto, system korzysta z wielu korelacji. Oznacza to, że jeśli algorytm znajdzie dobre wsparcie na EUR USD, ale para nie oferuje dobrej ceny wykonania (strike rate), algorytm pomija ten handel i szuka korelacji oraz może wykonać opcję Call na USD JPY. Algorytmy długoterminowe opierają się na bardzo długich transakcjach, na koniec dnia i na kilku dniowych ustawieniach handlowych.

Alex Knecht – twórca?

Nic o nim nie wiemy, ponieważ nie jest częścią branży handlowej, ale pracuje jako programista wielkiego niemieckiego koncernu zaangażowanego w przemysł motoryzacyjny. Jednak nie twierdzimy, że jest on guru online lub znanym traderem. Wiemy, że przynajmniej ośmielił się publicznie ujawnić swoją tożsamość, co zasługuje na szacunek. W dzisiejszych czasach większość twórców oprogramowania woli pozostać w cieniu.

Co branża mówi o tym systemie?

Najczęściej jest tak, że opinia społeczności jest najwyższym wskaźnikiem tego, czy aplikacja jest dobra czy zła. Dzieje się tak dlatego, gdyż jeśli coś jest nie tak, media społecznościowe natychmiast zostaną zalane negatywnymi komentarzami na ten temat i nikt nie może tego zatrzymać. TAI Robotic jest jednak systemem, który cieszy się naprawdę wysoką renomą wśród społeczności. Więc nie ufajcie nam! Sami poczytajcie i sprawdźcie, co można znaleźć o systemie. My tak zrobiliśmy i natknęliśmy się tylko na pozytywne informacje zwrotne pochodzące od traderów i całej społeczności opcji binarnych!

Nasze doświadczenia z TAI Robotic

Dano nam szansę przetestowania systemu przez około tydzień. Wyniki mieściły się w przedziale od 70% do 90%. Tak, niektórzy twierdzą, że to duży przedział, ale pamiętaj, że udało nam się obrócić 250 USD w 1500 USD w 5 dni. To 600% wzrostu zainwestowanego kapitału, co czyni TAI Robotic jednym z liderów w branży. Do tej pory nigdy nie doświadczyliśmy tak wysokiego wzrostu w ciągu 5 dni handlowych.

Wnioski z recenzji TAI Robotic Review

Jest to obecnie najlepsze oprogramowanie do automatycznego handlu dostępne na rynku za darmo. System został przetestowany, co udowodniło, że jest opłacalny. W prezentacji oraz na stronie nie znajdziesz żadnych fałszywych obietnic lub niedorzecznych twieredzeń. Ponadto społeczność w pełni popiera system, co jest najważniejsze w tym przypadku! Gorąco polecamy to oprogramowanie jako niezawodne narzędzie inwestycyjne dla początkujących przedsiębiorców.

Werdykt: TAI Robotic Trend Indicator jest w pełni funkcjonalnym, opłacalnym oprogramowaniem handlowym. Gorąco polecamy je zwłaszcza nowym traderom jako łatwe w obsłudze narzędzie do automatycznego handlu!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. TAI Robotic Trend Indicator, recenzja, system, opcje binarne, auto-trade
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.