Recenzja simple auto trading czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
05.08. 2017 13:04  | 

Oficjalna strona: simpleautotrading.com

Robot Simple Auto Trading jest nową platformą do handlu opcjami binarnymi. System generuje sygnały, na podstawie których wykonywane są transakcje na koncie użytkowników. Oprogramowanie jest automatyczne i bezpłatne. Aby z niego korzystać, nie jest wymagane żadne doświadczenie. Twórcy oprogramowania Simple Auto Trading twierdzą, że uzyskuje ono 83% wygranych. To brzmi kusząco, dlatego zdecydowaliśmy się przyjrzeć się temu oprogramowaniu bliżej.

Kto stoi za Simple Auto Trading?

Nie wiadomo, kto stoi za Simple Auto Trading. Na stronie simpleautotrading.com nie podano informacji kto twórcą tego oprogramowania. Jedynym sposobem na skontaktowanie się z tymi osobami jest wysłanie wiadomości e-mail, co nie jest poważne. Brak nazwy firmy, adresu lub telefonu kontaktowego jest wystarczającym dowodem na to, że mamy do czynienia z oszustami. Ponieważ to oprogramowanie jest całkowicie anonimową usługą, nie możemy mu ufać. To nasz pierwszy dowód na to, że oprogramowanie Simple Auto Trading jest oszustwem.

Jak działa Simple Auto Trading?

Oprogramowanie Simple Auto Trading działa przy użyciu szerokiego zakresu wskaźników handlowych, takich jak RSI, CCI, WILLIAMS i innych. Ich wspólną cechą jest między nimi to, że wszystkie mogą być używane w przypadku opcji binarnych i akcji, działają w skali średniej ruchomej lub mierzą poziomy nadsprzedaży i niedoboru sprzedaży. Przeważnie wskaźnik tendencji znajduje średni kurs cen dla określonych aktywów.

Niepokojące informacje!

Oprogramowanie Simple Auto Trading ma wykonywać transakcje na podstawie dostarczanych sygnałów. Jednak jest coś, co nas niepokoi. Mianowicie: Dostarczanie sygnałów handlowych jest interpretowane jako udzielanie porad finansowych, co jest działalnością regulowaną prawnie i wymaga licencji. Simple Auto Trading nie ma licencji. Ponieważ jest to usługa całkowicie anonimowa, nie będziemy mogli złożyć skargi do odpowiednich władz, jeśli pojawią się kwestie sporne.

Co więcej, według informacji zawartych na stronie, oprogramowanie jest udostępniane za darmo, ale nie jest to prawdą. Aby móc wykonywać transakcje, musisz zasilić konto. Najczęściej depozyt wynosi 250 dolarów. W związku z tym twierdzenie, że możesz korzystać z Simple Auto Trading za darmo jest kłamstwem!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie simpleautotrading.com?

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego Simple Auto Trading Software, pojawi się propozycja aby skorzystać z konta demonstracyjnego. Celem tej możliwości jest pokazanie, jak opłacalne jest to oprogramowanie. Ale bądź ostrożny, jest to zwykła sztuczka, która ma na celu zachęcenie traderów do korzystania z oprogramowania i wpłaty depozytu. Konto demo może być bardzo niebezpieczne, ponieważ handel nie odbywa się na rzeczywistych rynkach. Po otwarciu nowego konta handlowego, wpłacie depozytu i rozpoczęciu handlu na realnych rynkach możesz stracić pieniądze. Ze względu na to, że jest to kompletnie anonimowa usługa, nie będziesz mógł złożyć skargi. Zatem uważaj, gdzie inwestujesz swoje pieniądze. Co więcej, znamy podobne oszustwa np. TBO Trading i Option Robot. To bardzo dobrze znane oprogramowania typu scam oferujące fałszywe demo, które generuje fałszywe zyski. Z powyższych względów twierdzimy, że Simple Auto Trading Software także jest oszustwem.

Recenzja Simple Auto Trading Scam - Wnioski!

Nic co dotyczy simpleautotrading.com nie wygląda dobrze! Oprogramowanie Simple Auto Trading jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas i inwestycję pieniędzy. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Simple Auto Trading starają się zapewnić nas o szybkich zyskach. Twierdzą, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Simple Auto Trading to oszustwo!

Werdykt: Simple Auto Trading to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony simpleautotrading.com!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, Simple Auto Trading, oszustwo, scam, opinia
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.