Recenzja she can trade oszustwo przeczytaj - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
28.10. 2017 13:12  | 

Czy natknęliście się na stronę internetową Shecantrade.com i zastanawialiście się, czy jest to legalny sposób zarabiania? Cóż, niezależnie od odpowiedzi, ta recenzja otworzy Ci oczy.

She Can Trade to strona prowadzona i moderowana przez kobietę o imieniu Sarah Potter. Jest to usługa handlu na żywo, która oferuje trzy rodzaje planów. Pierwszy plan kosztuje 119 USD miesięcznie. W ramach tego programu otrzymamy sygnały handlowe za pośrednictwem wiadomości SMS. Drugi plan kosztuje 197 USD miesięcznie i dostarcza transakcje za pośrednictwem wiadomości tekstowej, a także umożliwia oglądanie transakcji prowadzonych na żywo.

Trzeci plan to wisienka na torcie. Kosztuje 497 USD miesięcznie i obiecuje dostarczyć transakcje za pośrednictwem SMS, a jednocześnie gwarantuje, że będziesz oglądać handel Sarah na żywo. Oprócz tego umożliwi spotkanie z Sarą na którym będzie można prowadzić spersonalizowane rozmowy z nią. Ale nie są to jedyne produkty sprzedawane na stronie She Can Trade. Sarah ma wiele produktów, które sprzedaje w różnych cenach.

Obejmują one zbyt drogie wskaźniki i filmy szkoleniowe. Wspomnimy tylko o kilku z nich ze względu na ograniczenia czasowe. Wskaźniki trendów kosztują od 497 USD do 997 USD. Indeksy handlowe i ETF to film treningowy, który trwa 4 godziny i kosztuje 500 USD. Transakcje futures są oferowane w tej samej cenie, co powyższy kurs wideo i również trwa 4 godziny.

Trading Options Consistently trwa przez 6 godzin, a jego cena wynosi 600 USD. Trading At The Money kosztuje 500 USD i trwa 3 godziny. Debit Spreads trwają przez 2 godziny, a ich koszt wynosi 400 USD. Kolejny 2-godzinny film szkoleniowy o fantazyjnej nazwie Maximizing Your Success Trading Puts and Call kosztuje 400 USD.

Pytanie brzmi, czy te produkty działają? Czy ta kobieta posiada udokumentowaną historię handlu? Czy możesz ufać stronie internetowej She Can Trade?

Recenzja She Can Trade

Aby odpowiedzieć na powyższe pytania, musimy zbadać pochodzenie Sary oraz to jak rozpoczęła swoją działalność. Wyszukiwanie w internecie ujawniło, że firma She Can Trade została zarejestrowana w 2013 roku. Wczesna wersja tej witryny to tylko prosty blog, na którym Sarah mówiła tylko o rynkach. Następnie Sarah została magicznie przekształcona z blogera do \"guru handlującego w pełnym wymiarze godzin\". W 2014 r. opublikowała książkę zatytułowaną \"Jak możesz handlować jak profesjonalista\".

Tę książkę można było znaleźć na Kindle za 15 USD. Gdy przyjrzymy się tej książce, nie można nie zauważyć dowodów na to, że ta książka została napisana tylko po to, aby promować różne produkty i usługi oferowane przez She Can Trade.

Jednak zanim Sarah została \"guru handlu\" w She Can Trade, brała udział w pracach edukacyjnych, ponieważ wskazała, że uzyskała tytuł magistra z pedagogiki. Te kwalifikacje są przydatne tylko dla nauczycieli szkół, a nie dla pełnoetatowych traderów. Mamy nadzieję, że dostrzeżesz różnicę.

Informacje dotyczące właścicielki strony She Can

Otrzymaliśmy ogromną liczbę próśb o sprawdzenie Sarah i jej działalności, strony She Can Trade. Żądania te miały charakter ogólny, co oznacza, że ludzie chcą się po prostu jak najwięcej dowiedzieć o jej działalności handlowej zanim podejmą decyzję o tym, czy chcą kupić jej produkty i usługi.

Jednak jeden z panów napisał do nas, twierdząc, że Sarah Potter odmówiła mu możliwości weryfikacji swojej historii transakcji. Twierdził, że transakcje na żywo nie były weryfikowane na żywo. Inna osoba napisała do nas, mówiąc nam, że czytała jej książkę, a informacje, które były związane z spreadami kredytowymi były mylące. Ta osoba narzekała szczególnie na to, że Sarah opublikowała informacje o tym, że jeśli jakaś osoba wykona spread kredytowy, to może doświadczyć nieograniczonych strat w przypadku, gdy rynek znajdzie się w scenariuszu \"fat tail\".

Kolejna osoba napisała do Sary, prosząc ją o przesłanie mu oświadczenia, potwierdzającego, że jest pełnoetatowym traderem. Sarah odmówiła i zupełnie go zignorowała.

Zatem widać, że ludzie nie są zadowoleni z Sarah i jej strony internetowej, She Can Trade. Dlatego ci ludzie napisali do nas. Większość z nich po prostu chciała wyrazić swoje niezadowolenie z pewnego produktu, usługi lub serwisu. Dlatego ważne jest, aby zweryfikować te zarzuty.

Rozmowa z właścicielką strony She Can Trade

Kiedy dotarliśmy do niej, jasno określiliśmy, że chcemy napisać recenzję o produktach i usługach oferowanych na jej stronie internetowej. Wydaje się, że Sarah była bardzo podekscytowana tą sprawą. Nawet powiedziała, że jest zaszczycona tym, że będzie miała recenzję na tym blogu.

Potem jasno stwierdziliśmy, że chcemy popierać firmy posiadające 100% sprawdzalnych transakcji handlowych. Pokazaliśmy jej dowód, wysyłając listę sprawdzonych produktów handlowych oraz wyjaśniliśmy, dlaczego te produkty uzyskały pozytywną opinię.

Następnie wytłumaczyliśmy, że większość \"guru handlu\" w internecie to tylko nieudani przedsiębiorcy, którzy w jakiś sposób przekształcili się w \"mentorów handlowych\" ponieważ nie mogli odnieść sukcecu jako traderzy.

Wreszcie poinformowaliśmy ją, że ważne jest, aby można było zweryfikować jej twierdzenie o tym, że jest profesjonalnym traderem w pełnym wymiarze godzin. To jest ważna część tej recenzji, dlatego musimy zweryfikować jej twierdzenia.

Sarah twierdzi, że prowadzi transakcje na żywo na prawdziwym koncie, prawdziwymi pieniędzmi. Ale gdy poprosiliśmy ją o udowodnienie, że te transakcje są prawdziwe i że inwestuje prawdziwe pieniądze, stała się lodowata jak Jack Nicholson w \"Lśnieniu\".

Kiedy próbowaliśmy zaangażować właścicielkę She Can Trade w sensowną rozmowę, na podstawie której moglibyśmy zweryfikować jej twierdzenia i przedstawić jej interesy w pozytywnym świetle, odmówiła współpracy. Nagle ucichła. Nalegaliśmy, aby przesłać jej kilka nowych wiadomości e-mail z śledzeniem plików cookie. Oznaczało to, że możemy zobaczyć rzeczywisty czas, w którym te e-maile zostały otwarte i przeczytane. Cisza była ogłuszająca.

Możemy nie wiedzieć, co dokładnie jest przyczyną braku odpowiedzi na nasze maile, pomimo przeczytania ich. Być może Sarah obawiała się, że złośliwy hacker ujawni fakt, że rzeczywiście prowadzi handel i zarabia pieniądze.

A może obawiała się, że prosimy o zbyt wiele, a jeśli rzeczywiście otrzymamy te informacje, mogłoby to przeciążyć stronę internetową w wyniku zbyt intensywnego ruchu.

Nasza rada

Uważamy, że She Can Trade nie jest odpowiedni dla osób, które chcą zarabiać jako trader. Lepiej jeśli znajdziesz inne strony uczące handlu. Listę sprawdzonych stron i produktów można znaleźć na stronie valforex.com.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, she can trade, opinia, opine, oszustwo, scam, edukacja, handle
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.