Recenzja oprogramowania gatesway - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
06.09. 2017 14:42  | 

Oficjalna strona: economynews-break.com/members/

GatesWay to nowe oprogramowanie do handlu opcjami binarnymi na rynkach finansowych. Ten system jest w pełni zautomatyzowany i może gwarantuje zysk do 237 dolarów dziennie. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia, możesz zacząć natychmiast. Ten program jest przeznaczony dla zwykłych ludzi, którzy chcą podnieść miesięczny dochód bez ryzyka. To brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, dlatego postanowiliśmy dokładniej zbadać GatesWay.

Kto stoi za GatesWay?

Według informacji zawartych w prezentacji wideo na stronie economynews-break.com/members/ osobą, która inwestuje ogromne kwoty w rozwój i tworzenie oprogramowania GatesWay jest Bill Gates. Twierdzi, zatrudnia zespół profesjonalnych programistów w celu opracowania algorytmu, który będzie w stanie przewidzieć tylko korzystne wyniki sesji handlowej. Miło słyszeć, że wreszcie ktoś taki jak Bill Gates opracowuje opłacalne oprogramowanie do handlu opcjami binarnymi. Wszyscy znają tego bogatego człowieka na ziemi. Więc GatesWay nie może być fałszywy. Niestety, dokładnie taki jest - fałszywy. Biorąc pod uwagę nazwę firmy, jest to tylko sztuczka, którą wykorzystują oszuści, aby wzbudzić zaufanie potencjalnych użytkowników.

Jesteśmy pewni, że właściciel Google nie traci czasu i pieniędzy na inwestycje w algorytmy handlowe. Zatem kto tak naprawdę stoi za GatesWay? Michał Yantier twierdzi, że jest kierownikiem projektu GateWay. Prawda jest taka, że Michael Yantier to wymyślona postać. Na stronie economynews-break.com/members/ nie ma informacji o nazwie firmy, adresie ani danych kontaktowych. To sprawia, że ​​ta usługa jest anonimowa. Anonimowość zawsze jest podejrzana i jest znakiem, że mamy do czynienia z oszustwem.

Jak działa GatesWay?

Zgodnie z oświadczeniami opublikowanymi w serwisie economynews-break.com/members/ program GatesWay został opracowany przez profesjonalny zespół. Zawiera \"algorytm, który może przewidzieć zmiany cen akcji z 77% dokładnością, a najlepsi brokerzy z Wall Street osiągają wynik nieco powyżej 50%. Aby zapobiec załamaniu giełdy, ten algorytm pozwala tylko na zysk wysokości 200 dolarów naraz.\"

Niepokojące informacje

Na podstawie uzyskanych informacji stwierdzamy, że oprogramownaie GatesWay nie może być prawdziwe. Co więcej, nazwa tak sławnej osoby jest zaangażowana w oszustwo. Pierwszym dowodem oszustwa jest to, że do promocji systemu wykorzystano płatnych aktorów. Wszyscy szczęśliwi traderzy na economynews-break.com/members/ są fałszywi. Można wynająć tych aktorów na fiverr.com i polecić im, aby powiedzieli co chcesz. Krótki film kosztuje 5 - 10 dolarów. Opinie na temat systemu są fałszywe. To sprawia, że ten system nie jest godny zaufania.

Drugą niepokojącą sprawą jest twierdzenie, że handel za pośrednictwem tego oprogramowania jest w 100% wolny od ryzyka. To kłamstwo. Nie ma handlu bez ryzyka. Nikt jeszcze nie wymyślił oprogramowania wolnego od ryzyka. Po wpłaceniu pieniędzy należy liczyć się z możliwością ich utraty. Tak funkcjonują rynki finansowe. Sesja może być wygrana lub przegrana.

Co się stanie podczas rejestracji na stronie economynews-break.com/members/?

Podczas rejestracji na stronie GatesWay otrzymasz ofertę wypróbowania darmowego konta demonstracyjnego! Po uruchomieniu transakcji zobaczysz, że wygrałeś, ale te transakcje nie są prawdziwe! To tylko symulacja, która nie ma nic wspólnego z prawdziwymi transakcjami na rzeczywistych rynkach! Zadaniem tej symulacji jest przekonanie potencjalnych użytkowników, że można zarobić ogromne pieniądze za pomocą tego oprogramowania, co ma na celu zachęcić ich do otworzenia prawdziwego konta i wpłaty depozytu. To tu mamy do czynienia z oszustwem! Kiedy zainwestujesz prawdziwe pieniądze i zaczniesz handlować na rzeczywistych rynkach, szybko stracisz to co zainwestowałeś!

Recenzja GatesWay Scam - wnioski!

Nic co dotyczy economynews-break.com/members/ nie wygląda dobrze! GatesWay jest oszustwem, które nie zasługuje na Twój czas i inwestycję pieniędzy! Oszuści po prostu zmieniają aktorów, domenę i niektóre imiona i nazwiska. Obiecują, że uzyskasz szybkie zyski nie robiąc nic poza rejestracją. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić abyś stracił wszystkie swoje pieniądze przez GatesWay!

Werdykt: GatesWay to potwierdzone oszustwo! Unikaj economynews-break.com/members/!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, GatesWay, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.