Recenzja mt soft czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
15.10. 2017 12:31  | 

Oficjalna strona: mt-soft.co

MT Soft oferuje handel opcjami binarnymi. Jest to automatyczny system, który nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia. Jak twierdzi twórca, to oprogramowanie może przynieść 14 500 USD zysku dziennie. To jest marzenie każdego tradera, ale czy można uzyskać taką kwotę? Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, dlatego zdecydowaliśmy się dokładniej zbadać MT Soft.

Kim jest John Harrison?

Niestety, mamy zamiar od razu ujawnić, że MT Soft to oszustwo, znane wcześniej pod nazwą Mirror Trade. A John Harrison nie jest dyrektorem generalnym MT Soft, ale postacią fikcyjną. Ponadto w poprzedniej recenzji dotyczącej Mirror Trade, udowodniliśmy już, że jest on płatnym aktorem. To nie wszystko, na stronie mt-soft.co brak jakichkolwiek danych na temat firmy: nazwy, adresu, telefonu. Jedynym sposobem kontaktu jest poczta elektroniczna. To sprawia, że usługa MT Soft jest anonimowa. Dlatego też mamy wszelkie podstawy aby sądzić, że MT Soft to oszustwo.

Jak działa MT Soft?

Zgodnie z oświadczeniami zawartymi w prezentacji wideo umieszczonej na stronie mt-soft.co, MT Soft korzysta z połączenia OC3, później zaktualizowanego do OC192. To znaczy, że masz naprawdę super szybkość połączenia. Umożliwi to szybsze przesyłanie danych między komputerem a różnymi rynkami handlowymi. To brzmi dobrze, jednak to nonsens. OC192 lub jakakolwiek technologia poprawiająca prędkość nie ma zastosowania w przypadku opcji binarnych. Aby handlować na rynkach opcjami binarnymi musisz skorzystać z usług brokera, w tym przypadku zawsze będzie opoźnienie. Średnio zaakceptowanie i zrealizowanie transakcji zajmuje brokerom od 1 do 3 sekund. Jeśli twierdzisz, że Twoje oprogramowanie jest super szybkie, to nie ma znaczenia, nawet jeśli jest to prawda. Dlatego twierdzenia dotyczące wpływu szybkości połączenia MT Soft na transakcje są bezpodstawne. To znak, że mamy doczynienia z oszustwem.

Niepokojące informacje

Prezenter twierdzi, że będziesz mógł wygenerować oszałamiające 14 500 dolarów zysku dziennie! Wszystko jest gwarantowane i przedstawiono dowód 6 testerów beta. Powiedział, że tych 6 inwestorów jako pierwsi mieli możliwość testowania systemu MT Soft. Przez pierwsze trzy miesiące wszyscy zarobili ponad 900 000 dolarów! Cóż, po pierwsze, nie widzimy tych osób w filmie promocyjnym. Po drugie oficjalna domena mt-soft.co została zarejestrowana w dniu 15.09.2017. Dlatego nie możemy ufać tym ludziom.

Inną niepokojącą rzeczą są fałszywe opinie. Kiedy przeglądasz stronę internetową mt-soft.co, możesz zobaczyć opinie prawdziwych traderów, którzy rzekomo zarabiają pieniądze dzięki MT Soft. Ale jakie było nasze zdziwienie, gdy przeczytaliśmy te opinie? Wszystkie są takie same i mówią o usłudze Methodairaires Method. Co za głupi błąd! Ponadto nie możemy potwierdzić tożsamości tych osób, choć dokonaliśmy rozległych poszukiwań. Ponadto te osoby pojawiają się na różnych stronach internetowych o różnej tematyce. To kolejny dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem.

Recenzja MT Soft – Wnioski!

Nic co dotyczy mt-soft.co, nie wygląda dobrze! MT Soft jest oszustwem, które nie zasługuje na Twój czas i inwestycję pieniędzy! Oszuści zmieniają aktorów, domeny i niektóre imiona i nazwiska. Obiecują szybkie zyski bez żadnego wysiłku. Wstarczy się zarejestrować, a pieniądze same będą do Ciebie płynąć. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić Ci zarejestrować się i stracić zainwestowane środki z MT Soft.

Werdykt: MT Soft to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony mt-soft.co!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, MT Soft, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.