Recenzja million dollar bot uwaga na oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
12.07. 2017 23:58  | 

Million Dollar Bot stworzony przez Thomasa Coopera jest oszustwem. Jest to aplikacja do automatycznego handlu na rynku opcji binarnych, która jest tą samą aplikacją odpowiedzialną za tysiące dolarów strat, po uruchomieniu w 2016 roku. Przeczytaj poniższą recenzję przed podjęciem jakichkolwiek decyzji dotyczących tego nieuczciwego oprogramowania.

Oficjalna strona: milliondollarbot.com oraz milliondollarbot.com

Ponowne oszustwo

Nie popełnij błędu, niestety nie pierwszy raz słyszeliśmy o słynnym Million Dollar Bot. To oszustwo dotyczące handlu na rynku opcji binarnych zostało po raz pierwszy wydane w ubiegłym roku i pociągnęło za sobą nie tylko poważne konsekwencje finansowe dla traderów, ale również miało głęboki negatywny wpływ na całą branżę. To było naprawdę straszne.

Najwidoczniej osoby stojące za tym nieuczciwym oprogramowaniem zdecydowały, że w zeszłym roku nie uszkodzili w wystarczającym stopniu rachunków bankowych i ponownie uruchomili to straszliwe oszustwo. Wiemy, jak popularne było to oprogramowanie w 2016 roku. Wiele podmiotów gospodarczych padło ofiarą Million Dollar Bot, zatem oszuści zrobili dużo pieniędzy.

Okropne metody zastraszania

Być może najbardziej niepokojącym odkryciem, jakie zrobiliśmy w odniesieniu do obu stron internetowych (tak, są dwie) jest ich agresywne podejście do pozyskania użytkowników. Nękają każdego kto odwiedzi ich stronę za pomocą widgetów i nacisku. W dzisiejszych czasach jest to powszechny schemat wśród przestępców online.

Oczywistym powodem jest to, że Ci oszuści wiedzą, że jeśli dadzą Ci parę sekund na zastanowienie, uświadomisz sobie, co się dzieje i nigdy nie zarejestrujesz się na ich stronie i nie wpłacisz żadnych pieniędzy. Zatem próbują wszystkiego, co można, aby przyspieszyć rejestrację bez wcześniejszego przemyślenia.

Osiągają to poprzez dodanie niesławnego widgetu \"Spots Remaining\" w formie zegara. Aby to zrozumieć, wystarczy po prostu odświeżyć stronę lub ją zamknąć, a następnie na nią wrócić. Wtedy zauważysz, że zegar zaczyna się liczyć od nowa. Możesz wrócić do tej witryny w ciągu dwóch tygodni, a zobaczysz, że pozostało tyle samo wolnych miejsc.

Million Dollar Bot nie jest darowy

W prezentacji wideo, Thomas Cooper mówi, że jego oprogramowanie jest całkowicie darmowe. Twierdzi on, że wystarczy wpłacić depozyt w wysokości 250 USD na powiązane z brokerem konto, w celu otwarcia rachunku i rozpoczęcia handlu. Jednak zgodnie z niektórymi wiadomościami e-mail, które otrzymaliśmy, wcale tak nie jest.

To czego Ci oszuści nie nie mówią, dotyczy faktu, że oprogramowanie Million Dollar Bot jest w rzeczywistości sprzedawane za całkiem dużą sumę 2000 dolarów. Po zasileniu konta maklerskiego w wysokości 250 USD otrzymasz podstawową wersję robota. Prawdą jest, że oprogramowanie będzie ledwie funkcjonalne i najwyraźniej zawiera wiele błędów oraz problemów ze złośliwym oprogramowaniem. To jest ich sposób na zmuszanie użytkowników do zakupu robota za zadziwiającą cenę 2000 dolarów.

Thomas Cooper nie istnieje

Kolejną rzeczą, jaką możemy przedstawić jako dowód oszustwa, jest fakt, że rzekomy twórca Thomas Cooper w rzeczywistości nie istnieje. Człowiek, którego widzisz w filmie jest tak naprawdę znanym aktorem występującym w wielu nieuczciwych systemach handlu na rynkach opcji binarnych. Wydaje się, że ten facet jest moralnie zakwestionowany przez liczbę oszustw, z którymi był związany.

Możesz go znaleźć na Fiverr, gdzie oferuje tanie akcje aktorskie, począwszy od około 30 dolarów do 75 dolarów. Co więcej, jedną z rzekomych członkiń Million Dollar Bot, która bezwstydnie opowiada o tym, ile pieniędzy zrobiła przy użyciu fałszywej aplikacji, można także znaleźć na Fiverr.com. Obie te osoby brały udział w innych nieuczciwych systemach do handlu na rynkach opcji binarnych takich jak Monaco Treasure, BotPlus 365 i Elite Trading Club, aby wymienić tylko kilka.

Niepotwierdzone twierdzenia

Oprócz powyższych informacji zauważyliśmy, że istnieje wiele niezrealizowanych twierdzeń dotyczących nie tylko filmu, ale również informacji obecnych na stronie internetowej. To poważny znak ostrzegawczy, że coś jest nie tak z systemem.

Na początek absurdalnym jest twierdzenie, że Cooper jest profesjonalnym traderem Wall Street, który zrezygnował z pracy w celu stworzenia robota handlowego opcji binarnych. Udowodniliśmy już, że Thomas Cooper jest w rzeczywistości aktorem, więc powyższe twierdzenie jest kłamstwem. Twierdzi on także, że może zagwarantować, że zarobisz 10000 dolarów miesięcznie za pomocą oprogramowania Million Dollar Bot, a jeśli tego nie zrobisz, zwróci Ci koszty. Jak można oczekiwać zwrotu pieniędzy od nieistniejącej osoby? Po prostu nie możesz!

Dodatkowo śmieszne jest stwierdzenie, że do tej pory członkowie Million Dollar Bot osiągnęli łączny zysk w wysokości ponad 53 milionów dolarów. Pozostaje jednak pytanie, gdzie jest dowód? Po prostu ktoś, kto to powiedział, nie jest wystarczającym dowodem. Wszystkie te twierdzenia są bardzo mylące i nie ma żadnych dowodów na ich potwierdzenie.

Werdykt: Million Dollar Bot to oszustwo!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, Million Dollar Bot, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.