Recenzja fintecbot czy to rzetelny system tradingowy - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
24.06. 2017 19:12  | 

Oficjalna strona: fintecbot.com

Firma FinTecBot oferuje zyski dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu auto-tradingowemu. Możesz przetestować tego robota i otworzyć konto demo o wartości 1000 dolarów. Nie wymaga to karty kredytowej. To BEZPŁATNY system handlu udostępniający sygnały od pro-traderów. Pracuje na kompletnym autopilocie. Nie jest wymagane pobieranie, a platforma działa na wszystkich urządzeniach. To brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, więc postanowimy dowiedzieć się więcej na temat tego oprogramowania.

Kto stoi za FinTecBot?

Właściwie nie możemy powiedzieć, kto stoi za FinTecBot. Nigdzie na stronie fintecbot.com nie widzimy nazwy firmy, adresu ani żadnego nazwiska. To jest całkowicie anonimowy serwis, co wskazuje na próbę oszustwa!

Jak działa FinTecBot?

Auto Trading Robot (ATR 1.0) to pierwsza generacja nowej klasy auto-robotów handlowych, które dają traderowi pełną kontrolę wykonywanych transakcji. Wykorzystanie odpowiedniej technologii wyeliminowało problem opóźnień, zazwyczaj związanych z produktami opcji binarnych dostępnych na rynku. Uważają, że większość auto-traderów dostępnych w branży opcji binarnych robi to źle od wielu lat. Ale wdrażanie handlu na cenie uruchamia mechanizm, który powoduje, że zawsze uzyskujesz cenę wykonania taką, jaką chcesz. System kopiuje sygnały oparte na cenie wykonania oraz transakcje doświadczonych traderów. To sprawia, że ATR doskonale nadaje się dla nowych traderów, którzy chcą zyskać doświadczenie bez ponoszenia strat.

Niepokojce informacje!

Dostarczanie sygnałów handlowych jest uważane za doradztwo finansowe (inwestycyjne), które jest działalnością regulowaną prawnie i wymaga licencji! Jednak FinTecBot jest całkowicie anonimową usługą i nie posiada licencji! Ponadto, na stronie sysemu można znaleźć następujące oświadczenie: \"Nie jesteśmy ani licencjonowani, ani kwalifikowani do udzielania porad inwestycyjnych\". Jest to dowód oszustwa!

Jeśli zwrócisz uwagę na to, co widzisz na stronie internetowej fintecbot.com, zauważysz, że sekcja z referencjami użytkowników jest fałszywa! Widzieliśmy takie same referencje w przypadku innych oszustw! Zdjęcia pochodzą z internetu, a referencje nie mają nic wspólnego z rzeczywistością! Fałszywe referencje są niepodważalnym dowodem oszustwa!

Więcej niepokojących informacji

Możesz przetestować FinTecBot i otworzyć konto demonstracyjne o wartości 1000 dolarów. Handel z kontem demo może być bardzo niebezpieczny, ponieważ transakcje nie są realizowane na rynkach rzeczywistych. Wszystkie te transakcje są tylko symulacjami! Konto demo zostało udostępniane w celu oszukania użytkownika co do korzyści jakie można osiągnąć dzięki oprogramowaniu FinTecBot. A po otwarciu nowego konta handlowego, wpłacie depozytu i rozpoczęciu handelu na rzeczywistych rynkach, stracisz wszystkie zainwestowane środki!

Ponadto do handlu na rynkach finansowych potrzebny jest broker! Nigdzie na stronie fintecbot.com nie ma nazwy brokera. Nie możemy potwierdzić, czy ten broker ma odpowiednie uprawnienia! Handel z nieuregulowanymi brokerami może być bardzo niebezpieczny. Usługa jest zupełnie anonimowa i w razie jakichkolwiek problemów nie będzie możliwości złożenia reklamacji! Z powyższych względów jest to niebezpieczne oszustwo!

Recenzj FinTecBot – Wnioski!

Nic co dotyczy fintecbot.com nie wygląda dobrze! System FinTecBot jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem FinTecBot wynajmują tanich aktorów, domeny, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. System tradingowy FinTecBot to oszustwo!

Werdykt: System tradingowy FinTecBot to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony fintecbot.com!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. FinTecBot, system, oprogramowanie, recenzja, oszustwo
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.