Recenzja diamond setups kolejne oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.09. 2017 22:26  | 

Co to jest Diamond Setups lub DiamondSetups.com? To pokój handlowy, a także serwis dostarczający sygnały handlowe. Nie ma to nic wspólnego z inwestycjami w Diamond. Koszt przystąpienia i utrzymania członkostwa w Diamond Setup wynosi 99 dolarów miesięcznie. System jest własnością człowieka zwanego Renato Santos. To właśnie tam leży problem.

Co warto wiedzieć o Diamond Setups?

Potrzebujesz magicznego zwrotu zainwestowanych 5000 dolarów do 300 000 dolarów w krótkim czasie? Nie ma problemu, sygnały handlowe Renato Santos pomogą Ci to uzyskać. Santos twierdzi, że jest także doradcą handlowym. Będzie \"uczyć\" sprawdzonych technik wykonywania udanych transakcji. Najwyraźniej Santos dostarcza tylko 99% sygnałów. Zawsze możesz polegać na jego metodach. Czy to nie cudowne?

Kiedy spojrzysz na historię życia Santosa, możesz pomyśleć, że patrzysz na coś w rodzaju filmu o Indiana Jones. Ten facet opowiada, jak nauczył się śmiałego handlu i zarządzania ryzykiem. Trudno uwierzyć w jego historie. Pewnego dnia obudził się i wyjechał do brazylijskiego lasu tropikalnego, gdzie handlował diamentami. To opowieść o przygodzie, podczas której przemierzał las deszczowy, walcząc z dzikimi zwierzętami. Ten człowiek jest po prostu śmieszny. Jego twierdzeń nie można udowodnić. Ponadto Santos nie ma zapisu sukcesu handlowego. Przyznaje, że strona internetowa Diamond Setups ma wyłącznie cel edukacyjny.

Ponadto warto zwrócić uwagę na fakt, że Diamond Setups aktywnie jest reklamowany w Stock Twits. Jakiś czas temu napisaliśmy recenzję o Stock Twits. Wydaje się, że Stock Twits jest ich głównym kanałem marketingowym, chociaż korzystają także z Facebooka, Twittera i YouTube.

Właściciel Diamond Setups

Jak jużwspomnieliśmy, właścicielem jest niejaki Renato Santos. Twierdzi on, że opanował sztukę handlu I oceny ryzyka, jednocześnie przemierzając dzikie dżungle w Brazylii. To \"kwalifikuje\" go do nauczania i doradzania w sprawach związanych z handlem. Transportował kamienie z lasu do Nowego Jorku, Miami, Los Angeles, Amsterdamu, Hong Kongu. Twierdzi, że ten okres życia nauczył go zrozumienia różnych rynków. Dzięki nabytym umiejętnościom postanowił zająć się branżą finansową i tak właśnie urodził się Diamond Setups. Bardzo intrygujące.

Twierdzenia dotyczące zysków

Renato Santos jest tak hojny, że chce przekazać swoje umiejętności za jedyne 99 dolarów miesięcznie. Twierdzi, że ma ponad 99% skuteczność. Weźmy pod uwagę rok 2017. Twierdzi on, że jego konto wzrosło o 130% w ciągu pierwszych 5 miesięcy 2017 roku. Oprócz działalności w Diamond Setups, Santos ogłasza także swoje niesamowite umiejętności na Stock Twits. Twierdzi, że w ciągu dwóch lat 10 razy podwoił rachunek 10 000 dolarów handlując na żywo. Jeśli to konto zostało wycenione na poziomie 10 000 dolarów w 2015 r., to teraz zysk powinien wynieść 10 000 000 dolarów. Jest to bardzo ciekawe. Jeśli to będzie robił przez kilka miesięcy, jesteśmy pewni, że będzie w stanie spłacić dług narodowy w niektórych krajach.

Kontakt z właścicielem Diamond Setups

W pewnym momencie musieliśmy skontaktować się z Renato Santos, ponieważ jego historia była ciekawa. Potrzebowaliśmy go, aby dał nam dowód swojego sukcesu handlowego. Chcieliśmy wiedzieć czy uda nam się zweryfikować jego wyniki handlowe. Zatem zainicjowaliśmy rozmowę e-mailową, w której odpowiedział, że nie jest w stanie udowodnić wsoich wyników handlowych. Ponadto stwierdził, że taki dowód nie jest wazny. Innymi słowy, twierdził, że nasze pytanie nie ma znaczenia. Widząc, że ten człowiek unikał ciężkich pytań, poprosiliśmy go o wyciąg z jego bieżącego konta, aby można było sprawdzić jego transakcje. Czy Renato Santos ma konto handlowe? Odpowiedź brzmiała: \"Nawet z żoną nie dzielę moich sprawozdań finansowych, więc dlaczego miałbym to robić z czytelnikami?\" To jest to. To wszystko, czego potrzebowaliśmy, aby stwierdzić, że Renato Santos i jego Diamond Setups to oszustwo.

Nasza rada

Diamond Setups to potwierdzone oszustwo, którego należy unikać za wszelką cenę. System został negatywnie oceniony kilka razy. Niejaki Dean Handley w wideo umieszczonym na YouTube podzielił się swoimi doświadczeniami z Diamond Setups. Wszystko jasno wskazuje na to, że ten system to zwykłe oszustwo. Renato Santos nie ma podstaw do zajmowania się handlem i nauczania o nim. Nie należy ufać ani jemu ani Diamond Setups.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, Diamond Setups, oprogramowanie, oszustwo, scam, edukacja, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.