Recenzja delta app czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
02.05. 2017 10:06  | 

Oficjalna strona: deltaapp.co

Aplikacja Delta obiecuje zarobki wysokości co najmniej 22005 dolarów na dzień. To auromatyczny system handlowy. Nie wymaga wcześniejszego doświadczenia handlowego. Jest także całkiem darmowy. Wszystko co musisz zrobić to zrelaksować się i czekać aż oprogramowanie zrobi za Ciebie wszystko. Brzmi zbyt dobrze aby było prawdziwe więc zdecydowaliśmy się prześledzić aplikację.

Kim jest Jake Hammel?

Jake Hammel z Delta Investments nic o sobie nie mów. Łatwo zrozumieć co jest tego przyczyną! Przeszukaliśmy internet na jego temat i jedyne co znaleźliśmy to powiązanie ze stroną deltaapp.co. Jake Hammel jest postacią fikcyjną. Twierdzenie, że można znaleźć artykuł o nim w magazynie Forbes jest także nieprawdziwe! Ponadto, okazuje się że firma Delta Investments nie istnieje! Z tego względu, nie można jej ufać! To duży dowód oszustwa!

Jak działa aplikacja Delta?

Aplikacja Delta działa na podstawie złożonego algorytmu finansowego. Oprogramowanie wykorzystuje technologię pozwalającą na legalne i etyczne podbicie rynku. Rejestracja jest darmowa. Konto można utworzyć poprez wypełnienie prostego formularza rejestracyjnego. Depozyt składamy u wybranego brokera. Depozyt jest bezpieczny i nie pobierane są żadne opłaty! Następnie należy wybrać aktywa, którymi zamierzamy handlować. Po dokonaniu wyboru wystarczy wcisnąć przycisk \"włącz\" i gotowe. W wideo brakuje jednak szczegółowych wyjaśnień dotyczących algorytmu oraz strategii stosowanych przez aplikację Delta. To jest bardzo podejrzane i wskazuje na oszustwo!

Niepokojące wiadomości

Sesja na żywo Kate Matthews jest zmyślona! Od wczoraj nie weszła na konto użytkownika, a teraz nagle na jej koncie w magicznysposób pojawiły się pieniądze! Jest w stanie zarobić 22005 dolarów na dzień bez robienia czegokolwiek? Jake zapłaci jej mniej więcej tyle samo każdego dnia? Kto się da na to nabrać? Jak można handlować opcjami binarnymi będąc offline! To ogromny dowód oszustwa!

Ponadto, dwa miesiące temu Jake twierdził, że każdego dnia zyskuje 10 ludzi i po 46 dniach zostają oni milionerami. To ogromne kłamstwo! Na stonie whois.com znaleźliśmy informacje, że domena deltaapp.co wspeirająca aplikację Delta, została zarejestrowana 4 kwietnia 2017 roku. Widać, że nie minęły jeszcze dwa miesiące! To dowód oszustwa!

Na stronie deltaapp.co możemy też znaleźć fałszywe referencje! Piere Maurice z Lyon we Francji, jako najlepszy beta tester aplikacji Delta twierdzi, że zarobił dzięki aplikacji około 30 tysięcy dolarów w dwa tygodnie. Jednak jest to postać zmyślona. Wykorzystano zdjęcie ogólnodostępne w internecie oraz wymyślone dane. Z tego powodu nie należy ufać tym referencjom, co jest kolejnym dowodem oszustwa!

Więcej niepokojących informacji

Twierdzenie, że zarobisz 22005 dolarów na dzień jest niedorzeczne! Jak twórcy aplikacji Delta mogą zagwarantować takie zarobki w weekendy! W sobotę i niedzielę giełda jest zamknięta! Zatem nie wiadomo jak Delta App może handlować na zamkniętych rynkach. To kolejny dowód oszustwa!

Ponadto, podczas prezentacji wideo nie pokazano działania aplikacji na żywo. Prezenter o tym mówi, ale nie pokazuje konkretnego przykładu. Twierdzi, że na koncie jest 34800 dolarów po wypłacie zrobionej dnia poprzedniego. A teraz po 92 sekundach od zakończenia tradu twierdzi, że uzyskał zysk netto w wysokości 43675 dolarów! Z początkowego kapitału wynoszącego 34800 dolarów? Jak Delta App może uzyskać z 34800 dolarów zysk netto wysokości 43675 dolarów podczas jednego tradu? To się nigdy nie zdarza w rzeczywistym handlu opcjami binarnymi!!! Twórcy każą nam wierzyć, że handlując opcjami binarnymi możemy uzyskać ponad 100% stopy zwrotu??? Wygląda na to, że Jake i jego wspólnicy nie mają zielonego pojęcia i handlu opcjami binarnymi. To NIEZAPRZECZALNY DOWÓD OSZUSTWA!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie deltaapp.co?

Podczas rejestracji na stronie deltaapp.co należy podać imię i nazwisko oraz e-mail. Zostaniemy przekierowani do wideo i drugiego formularza, który należy wypełnić. Na jego podstawie zostanie utworzone konto handlowe Delta App wraz z przypisanym brokerem. Nie mamy wpływu na wybór brokera. Podczas prezentacji wideo nie ma podanych informacji na temat danych brokera. Nie jesteśmy w stanie zweryfikoważ jego tożsamości ani uprawnień! Gdy mamy do czynienia takimi brokerami nie mamy gwarancji czy otrzymamy od nich choćby centa! Ponieważ za tym oprogramowaniem nie stoi żadna firma, nie będziemy mogli złożyć reklamacji gdy cokolwiek niedobrego się stanie! To niebezpieczne oszustwo!

Recenzja Delta App – Wnioki!

Nic co dotyczy deltaapp.co nie wygląda dobrze! Delta App jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Delta App wynajmują tanich aktorów, domeny, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Delta App to oszustwo!

Werdykt: Delta App to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony deltaapp.co!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. delta app. recenzja, oszustwo, scam, oprogramowanie, trading, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.