Recenzja cryptorobo czy to niezawodne oprogramowanie do handlu - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
25.11. 2017 16:13  | 

Oficjalna strona internetowa: cryptorobo.org

CryptoRobo to automatyczny system, który oferuje handel jedną z najpopularniejszych kryptowalut - bitcoinem. Twórcy oprogramowania twierdzą, że dzięki niemu można zarobić 5830 USD dziennie. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować konto i zacząć handlować. Oprogramowanie ma wskaźnik sukcesu na poziomie 93%, który przyciągnął naszą uwagę, dlatego postanowiliśmy zbadać tego auto robota.

Kim jest Walter Zubringer?

Zgodnie z oświadczeniami zawartymi na stronie cryptorobo.org, Walter Zubringer przedstawia się jako trader handlujący kryptowalutami. W prezentacji wideo nie pada ani jedno słowo o tym jak działa to oprogramowanie. Co więcej, Walter Zubringer jest postacią fikcyjną, która w rzeczywistości nie istnieje. Dlatego ta osoba nie jest traderem i nie ma nic wspólnego z prezentowanym oprogramowaniem i bitcoinami. Ta postać została zaprojektowana przez oszustów tylko z jednego powodu, aby Cię oszukać. To jest nasz pierwszy dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Jak działa CryptoRobo?

CryptoRobo rzekomo \"opiera się na 600 największych kryptowalutach, porównuje wiele rynków, kupuje tanio i sprzedaje z zyskiem - wszystko w ciągu kilku sekund. Wszystko za jednym kliknięciem przycisku.\" To wszystko. Nie ma żadnych wyjaśnień na temat zasad, formuł ani algorytmów używanych przez tego robota. Jak działa ten program w ogóle nie jest jasne? Brak tej informacji świadczy o oszustwie!

Niepokojące informacje!

Podczas badania CryptoRobo natrafiliśmy na kilka niepokojących faktów. Po pierwsze, dostarczanie sygnałów handlowych do ręcznego lub automatycznego handlu jest uważane za doradztwo finansowe (inwestycyjne)! Jest to działalność regulowana prawnie i wymaga licencji! Twórcy CryptoRobo twierdzą, że posiadają licencję, ale sprawdzenie w FCA i BaFin pokazało coś odwrotnego. Co więcej, na stronie cryptorobo.org widzimy, że to oprogramowanie zdobyło pewne prestiżowe nagrody. Ale to także fałszywa informacja.

Jeśli nadal wierzysz w ten system i zdecydujesz się w niego zainwestować, zadaj sobie następujące ważne pytania: Czy moje konto będzie połączone z regulowanym brokerem? I czy ta firma jest legalna, ponieważ nigdzie nie można znaleźć informacji o niej? Czy dzięki temu systemowi rzeczywiście można wygrać ponad 5 000 USD dziennie i ile muszę zainwestować, aby osiągnąć taką kwotę?

Recenzja CryptoRobo - wnioski!

Nic na stronie cryptorobo.org nie wygląda dobrze! CryptoRobo jest oszustwem, które nie zasługuje na Twój czas i ma zamiar zrabować Twoje ciężko zarobione pieniądze! Oszuści za szybkie zarobki bez wysiłku. Wystarczy, że się zarejestrujesz, a pieniądze same będą do Ciebie płynąć. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Nie możemy pozwolić abyś stracił wszystko przez to nieuczciwe oprogramowanie!

Werdykt: CryptoRobo jest potwierdzonym oszustwem! Bądź czujny i unikaj cryptorobo.org!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, CryptoRobo, oszustwo, scam, oprogramowanie, handel, kryptowaluty
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.