Recenzja crypto gps czy to niezawodne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.12. 2017 19:43  | 

Oficjalna strona internetowa: cryptogps.co

Crypto GPS to automatyczny system pozwalający na handel wszystkimi kryptowalutami i obiecujący zarobki w wysokości co najmniej 10 000 dolarów dziennie. Jest to oferta ograniczona czasowo. Jak twierdzi twórca, system jest łatwy w użyciu i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia handlowego. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać program na swój komputer i cieszyć się wynikami. Brzmi nieźle, ale przypomina oszustwo, dlatego postanowiliśmy dokładniej zbadać Crypto GPS.

Kim jest Jim Hefner?

Jim Hefner twierdzi, że jest założycielem i dyrektorem generalnym systemu Crypto GPS. Ale to kłamstwo, ponieważ tak naprawdę jest fikcyjną postacią. Jego imię zostało zaprojektowane przez oszustów i połączone ze zdjęciem stockowym. Co więcej, na stronie internetowej cryptogps.co brak nazwy firmy i danych kontaktowych związanych z tym oprogramowaniem. To sprawia, że Crypto GPS jest usługa anonimową. Z tego względu nie możemy zaufać Crypto GPS i stwierdzamy, że jest to oszustwo!

Jak działa Crypto GPS?

Zgodnie z oświadczeniami, system śledzi tysiące transakcji, aby znaleźć największe zyski dla swoich użytkowników. Oprogramowanie Crypto GPS wybiera najlepsze transakcje w oparciu o wiele czynników, takich jak historyczne wzorce danych przechowywane na super komputerze. I to nie wszystko. Twórcy twierdzą, że korzystając z transferu danych GPS, mogą wyeliminować straty. Niestety, te twierdzenia są niczym więcej niż pustymi słowami. W świecie finansów nie ma oprogramowania, które może generować wyłącznie zyski. Gdyby było to możliwe, wszyscy bylibyśmy milionerami, po prostu dlatego, że oznaczałoby to wyeliminowanie ryzyka handlu. Crypto GPS to oszustwo!

Niepokojące informacje!

Podczas naszego dochodzenia natknęliśmy się na kilka niepokojących rzeczy.

Na stronie cryptogps.co umieszczono opinie szczęśliwych traderów, którzy twierdzą, że używają systemu Crypto GPS od dwóch lat. Dzięki temu oprogramowaniu zarobili łącznie ponad 1,9 miliarda dolarów. Ale to fałszywe świadectwo. Zapytanie na stronie Whois.com pokazuje, że domena Crypto GPS została zarejestrowana w październiku 2017 r., więc nie ma możliwości, aby ci inwestorzy zarobili miliardy dzięki systemowi Crypto GPS.

Kolejnym dowodem na to, że mamy do czynienia z oszustwem, jest brak licencji. Dostarczanie sygnałów handlowych i inwestycyjnych uważane jest za doradztwo finansowe, które jest działalnością regulowaną prawnie i wymaga licencji. Ponieważ Crypto GPS jest całkowicie anonimową usługą, nie posiada licencji. Jeśli coś pójdzie nie tak, nie będziemy mogli złożyć reklamacji. To zwykłe oszustwo mające na celu przekonanie jak największej liczby użytkowników do tego, jak łatwo zarabiać na handlu kryptowalutami. Ale to jedno wielkie oszustwo, które nie zasługuje na Twoją uwagę i zaufanie.

Co się stanie, gdy zarejestrujesz się na stronie cryptogps.co?

Po zarejestrowaniu i otwarciu nowego konta zrozumiesz, że system nie jest darmowy. Musisz wpłacić depozyt w wysokości 250 dolarów na konto z zaufanym brokerem. Sama nazwa Charley Brooks nie wystarczy, aby zweryfikować legalność brokera. Ponadto, aby być brokerem na rynkach finansowych, należy zarejestrować firmę. W przeciwnym razie nie można uzyskać licencji.

Ponadto, jeśli uważasz, że Crypto GPS to rzetelny system, weź pod uwagę następujące informacje. Używając w pełni automatycznych systemów transakcyjnych, możesz stracić wszystkie swoje pieniądze i nie będziesz mógł nic z tym zrobić. Nie masz żadnej kontroli nad swoimi pieniędzmi ani swoimi transakcjami! Takie systemy są zbyt niebezpieczne w użyciu! To kolejny dowód oszustwa!

Recenzja Crypto GPS - Wniosek!

Nic na stronie cryptogps.co nie wygląda dobrze! Crypto GPS to oszustwo, które nie zasługuje na Twój czas, a jego wyraźnym zamiarem jest zrabowanie Twoich ciężko zarobionych pieniędzy! Oszuści po prostu zmieniają aktorów, domeny i niektóre nazwy, obiecują szybkie i nierealne zyski. Twierdzą, że wystarczy się zarejestrować, a pieniądze same będą do Ciebie płynąć. Gdyby byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić Ci się zarejestrować i stracić wszystkie zainwestowane pieniądze przez Crypto GPS!

Werdykt: Crypto GPS jest potwierdzonym oszustwem! Bądź czujny i unikaj cryptogps.co!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, Crypto GPS, cryptogps.co, oszustwo, scam, oprogramowanie, handel, kryptowaluty, kryptowaluta
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.