Recenzja crypto edge system - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
24.11. 2017 23:31  | 

Oficjalna strona internetowa: thecryptoedge.net

Crypto Edge System to automatyczny system oferujący możliwość inwestowania w kryptowaluty. Twórcy twierdzą, że jest to wysoko zaawansowane oprogramowanie rozwijane przez najlepsze krypto-umysły na świecie. System nigdy nie zawiedzie i może przynieść Ci 700 dolarów zysku dziennie. Jest łatwy w użyciu, w 100% legalny i darmowy. Cóż, to brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, dlatego postanawiliśmy dokładniej zbadać Crypto Edge System.

Kto jest odpowiedzialny za system Crypto Edge?

To dobre pytanie, niestety bez odpowiedzi. Nie możemy potwierdzić, kto odpowiada za Crypto Edge System. Niestety, na stronie thecryptoedge.net nie ma ani słowa o tym, kto jest właścicielem tego oprogramowania. Nie wspominając już o całkowitym braku nazwy firmy, adresu lub jakichkolwiek danych kontaktowych. Jedynym sposobem skontaktowania się z tymi osobami jest e-mail. To sprawia, że ta usługa jest anonimowa. Te dwa dowody wystarczą, aby stwierdzić, że Crypto Edge System jest oszustwem!

Jak działa Crypto Edge System?

Zgodnie z oświadczeniami na stronie thecryptoedge.net, Crypto Edge System używa technologii Blockchain, która prawdopodobnie może zapewnić 99,7% skuteczności. Tak, jasne!!! Praktycznie oznacza to, że wygrasz każdy handel. Jeśli ktoś zaoferuje Ci handel z oprogramowaniem, które uzyskać prawie 100% celność, to jest to oszustwo. Co więcej, Crypto Edge System nie ma nic wspólnego z wydobywaniem lub handlem kryptowalutami, jest to po prostu robot opcji binarnych, który stawia na pary kryptowalut.

Niepokojące informacje!

Podczas naszego dochodzenia znaleźliśmy wiele niepokojących rzeczy pokazujących, że coś jest nie tak z Crypto Edge System.

Po pierwsze, dostarczanie sygnałów handlowych i inwestycyjnych jest uważane za udzielanie porady finansowej, która jest działalnością regulowaną i wymaga licencji. Ale ponieważ Crypto Edge System jest całkowicie anonimową usługą, nie posiada licencji. Jeśli coś pójdzie nie tak, nie będzie można złożyć reklamacji.

Drugą niepokojącą rzeczą, na którą się natkneliśmy, są sfabrykowane opinie! Widzimy, że użytkownicy Crypto Edge System z całego świata robią ogromne dzienne dochody! Ale to tylko fałszywe opinie, ponieważ wszyscy Ci użytkownicy są płatnymi aktorami. Możesz ich wynająć na platformie Fiverr.com, gdzie możesz kupić krótki film za 10-30 dolarów. Jest to powszechna technika stosowana w prawie każdym oszustwie! Chodzi o to, aby pokazać nam, jak opłacalny jest Crypto Edge System dla wielu osób, które z niego korzystają. Ale w rzeczywistości jest to technika łowienia kolejnych ofiar, która sprawia, że coraz więcej osób dołącza do tego systemu i traci pieniądze! Dlatego korzystanie z fałszywych opinii to bezsprzeczny dowód oszustwa!

Więcej niepokojących informacji!

Znaleźliśmy kolejną sprzeczność między promocyjnym wideo Crypto Edge System a oświadczeniami na stronie thecryptoedge.net! W prezentacji wideo podano informację, że mają traderów z całego świata, a na stronie internetowej thecryptoedge.net widzimy: \"Crypto Edge System nie akceptuje klientów znajdujących się w Stanach Zjednoczonych lub posiadających amerykańskie obywatelstwo.\" Ta sprzeczna informacja jest dla nas kolejnym dowodem na to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Recenzja Crypto Edge System - Wniosek!

Nic na stronie thecryptoedge.net nie wygląda dobrze! Crypto Edge System jest oszustwem, które nie zasługuje na Twój czas i inwestycję pieniędzy! Oszuści po prostu zmieniają aktorów, domeny i niektóre imiona i słowa tu i tam, obiecują szybkie zyski bez żadnego wysiłku. Wystarczy, że się zarejestrujesz, a pieniądze same będą do Ciebie płynąć. Jeśli to byłaby prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić Ci się zarejestrować i stracić zainwestowane pieniądze przez oszustwo Crypto Edge System.

Recenzja: Crypto Edge System jest potwierdzonym oszustwem! Bądź czujny i unikaj thecryptoedge.net!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, Crypto Edge System, oprogramowanie, oszustwo, scam, handel, kryptowaluty
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.