Recenzja blazing speed trader czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
09.09. 2017 11:22  | 

Oficjalna strona: blazingspeedtrader.co

Blazing Speed Trader to automatyczny system handlu opcjami binarnymi. Jego twórca twierdzi, że umożliwia zarabianie nawet 20 000 dolarów dziennie. Jest zupełnie za darmo i wymaga wcześniejszego doświadczenia handlowego. Wszystko, co musisz zrobić, to cieszyć się z rosnących zysków. To oferta ma wszystkie cechy wskazujące na oszustwo.

Kto stoi za Blazing Speed Trader?

Johan Strand jest właścicielem Blazing Speed Trader. Zgodnie z informacjami zawartymi w prezentacji wideo, spędził większość swojego dorosłego życia jako profesor na wydziale matematyki stosowanej w Narodowym Instytucie Technologii w Zurychu. Dokonaliśmy obszernych poszukiwań informacji dotyczących jego osoby, ale wszystko, co udało nam się znaleźć, łączy się wyłącznie ze stroną internetową blazingspeedtrader.co. Ponadto podczas prezentacji wideo nie wspominano nazwy firmy. Brak informacji czyni z Blazing Speed Trader usługę anonimową, co jest bardzo niebezpieczne! Nie możemy ufać J. Strand’owi! To nasza pierwsza wskazówka mówiąca, że mamy do czynienia z oszustwem!

Jak działa Blazing Speed Trader?

Blazing Speed Trader to projekt, który pozwala cały czas wygrywać. Jest to w 100% zautomatyzowane oprogramowanie, które wykorzystuje błyskawiczne algorytmy matematyczne gwarantujące zyski w wysokości 20 000 dolarów dziennie! System jest tak zaawansowany, że gdy wykryje zmianę kierunku handlu w ostatniej sekundzie, będzie przeciwdziałać temu problemowi poprzez zmianę kierunku.

Przyjrzyjmy się temu szerzej. Wydaje się, że korzystając z oprogramowania Blazing Speed Trader nigdy nie stracimy pieniędzy. Ale podczas naszego dochodzenia znaleźliśmy sprzeczność. W prezentacji wideo na stronie internetowej blazingspeedtrader.co Johan Strand mówi, że jeśli nie przewidzisz wyniku sesji, stracisz inwestycje. Jak więc można zyskać 20 K dziennie? Nie można. Po prostu dlatego, że na rynkach finansowych nie ma oprogramowania, robota ani brokera, który mógłby przewidzieć wyłącznie wygranie podczas sesji.

Niepokojące informacje

Pierwszym dowodem na to, że Blazing Speed ​​Trader to oszustwo są obietnice zysku na poziomie 20 000 dolarów dziennie przy inwestycji w wysokości 250 dolarów. To jest niemożliwe. Handel opcjami binarnymi jest opłacalny, ale przy zainwestowaniu tylko 250 dolarów nie można zarobić 20 000 dolarów dziennie! To kłamstwo, które negatywnie wpływa na reputację Blazing Speed ​​Trader!

Drugim dowodem na to, że mamy do czynienia z oszustwem, jest tożsamość Johan Stranda. Strand jest nam znany z oszustwa o nazwie Lee Detector Millionaire, które opisywaliśmy wcześniej. Przedstawia tam siebie jako Daniel Wilkins! Ponadto recenzje systemu Blazing Speed ​​Trader są całkowicie sfabrykowane. Ludzie, którzy biorą udział w filmie i wyrażają pozytywne opinie o tym oprogramowaniu, są płatnymi aktorami, zatrudnianymi przez firmę Fiverr.com.

Co się stanie po rejestracji na stronie blazingspeedtrader.co?

Aby rozpocząć korzystanie z tego systemu Blazing Speed Trader, musisz najpierw wpłacić na nowe konto handlowe minimum 250 dolarów. Uaktywni to konto i umożliwi rozpoczęcie handlu! Jednak nikt w filmie ani nigdzie na stronie nie wspomina nazwy brokera, dlatego nie możemy potwierdzić, czy jest on regulowany! Kiedy mamy do czynienia z nieuregulowanymi brokerami, nie mamy żadnej gwarancji, że kiedykolwiek otrzymamy od nich jakiekolwiek pieniądze! A ponieważ nie podano nazwy firmy odpowiedzialnej za aplikację Blazing Speed Trader, nie będziemy mogli złożyć skargi do władz, jeśli tak się stanie! To niebezpieczne oszustwo!

Recenzja Blazing Speed Trader Scam – Wnioski!

Nic co dotyczy blazingspeedtrader.co, nie wygląda dobrze! Blazing Speed Trader to oszustwo, które nie zasługuje na Twój czas i inwestycję pieniędzy! Oszuści po prostu zmieniają aktorów, domenę i niektóre imiona i nazwiska, obiecują szybkie zyski bez wysiłku. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić Ci zarejestrować się i stracić zainwestowane pieniądze z Blazing Speed Trader!

Werdykt: Blazing Speed Trader to potwierdzone oszustwo! Unikaj blazingspeedtrader.co!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, Blazing Speed Trader, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.