Recenzja bitrise czy to niezawodne=oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
02.12. 2017 22:29  | 

Oficjalna strona: bitrise.biz

BitRise oferuje 30% dziennego zysku. To zupełnie nowa internetowa platforma transakcyjna, dzięki której nawet inwestorzy z zerowym doświadczeniem handlowym osiągają zyski. Ich program, w przeciwieństwie do innych, gwarantuje stałe zyski dla inwestorów, niezależnie od warunków rynkowych. Do wyboru jest jeden z czterech prostych planów inwestycyjnych dotyczących bitcoinów. Wystarczy dokonać wpłaty depozytu, a eksperci wykonają całą pracę. Brzmi to zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe, dlatego postanowiliśmy dokładniej zbadać to oprogramowanie.

Czym jest BitRise Invest Limited?

Firma BitRise Invest Limited została zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, jednak w celu udzielania doradztwa finansowego (inwestycyjnego) sama rejestracja firmy nie wystarczy. Firma musi również posiadać regulację FCA (Financial Toll Authority). Szybkie wyszukiwanie w rejestrze usług finansowych pokazuje, że ta firma dostarcza produkty lub usługi objęte regulacjami bez wymaganej autoryzacji lub świadomie prowadzi oszustwo. Zdecydowanie zalecamy unikanie kontaktów z nieautoryzowanymi firmami. W ostatnich dniach widzimy ten sam schemat wykorzystywany przez wielu oszustów. Informacje rejestracyjne są wykorzystywane jako dowód legalności, a jednocześnie pomijana jest najważniejsza rzecz, finansowe regulacje!

Co więcej, w Warunkach korzystania z serwisu widzimy następującą informację: \"wszelkie informacje, komunikaty i materiały, które znajdziesz na tej stronie, mają być traktowane jako materiały informacyjne i edukacyjne, a nie jako porady inwestycyjne.\" To potwierdza nasze obawy, że mamy do czynienia z oszustwem! Z tego względu BitRise Invest Limited nie jest regulowaną firmą, a tego typu działalność jest nielegalna w Wielkiej Brytanii!

Jak działa BitRise?

BitRise to automatyczna internetowa platforma inwestycyjna, część BitRise Limited UK - zespół profesjonalnych handlowców skupiających się głównie na handlu Bitcoinem na wielu giełdach i rynkach. Dzięki niezwykłej dywersyfikacji inwestycji są w stanie zapewnić naszym inwestorom stały dochód.

Znaleziono niepokojące informacje!

Nie można oczekiwać tak dużych zysków, a handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem! 30% dziennego zwrotu z inwestycji jest nieosiągalne i jest niczym więcej niż pustą obietnicą! Nierealne obietnice są zawsze oznaką oszustwa! A ponieważ ta firma nie ma żadnej licencji, nie będzie można złożyć skargi do odpowiednich władz, gdy stracisz swoje pieniądze! Z tego względu jest to niebezpieczne oszustwo, którego należy unikać!

Co się stanie, gdy zarejestrujesz się na stronie bitrise.biz?

Kiedy rejestrujesz się na stronie bitrise.biz, musisz wypełnić formularz rejestracyjny podając imię i nazwisko, adres e-mail i hasło, aby dostać się na nowe konto handlowe. Depozyt, który musisz wpłacić, aby rozpocząć handel, są wykonywane w bitcoinach (BTC), co oznacza, że przelewy są niemożliwe do wykrycia! Ponadto musisz połączyć swój portfel Bitcoin z depozytem! Jest to zbyt niebezpieczne, ponieważ możesz utracić wszystkie pieniądze z portfela! To jest niepodważalny dowód na to, że ta platforma inwestycyjna to oszustwo!

Recenzja BitRise - wnioski!

Nic na stronie bitrise.biz nie wygląda dobrze! Ta platforma jest oszustwem, dlatego nie zasługuje na Twój czas i inwestycję pieniędzy! Oszuści obiecują szybkie i nierealne zyski, aby zwabić jak najwięcej naiwnych klientów. Obiecują, że wystarczy się zarejestrować, a pieniądze same będą do Ciebie płynąć. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić Ci się zarejestrować i stracić wszystkie pieniądze przez to oszustwo!

Werdykt: BitRise jest potwierdzonym oszustwem! Bądź czujny i unikaj bitrise.biz!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, BitRise, oszustwo, scam, oprogramowanie, handel, kryptowaluty
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.