Recenzja binatex - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
28.06. 2018 16:00  | 

Co to jest Binatex <

Binatex jest brokerem opcji binarnych, który powstał w 2015 roku i jest własnością grupy firm Binatex. Oferuje handel na własnej platformie internetowej i pozwala użytkownikom handlować indeksami, walutami, towarami i akcjami.

Regulowana przez FMRRC, Binatex ma swoją siedzibę w Moskwie, Wielkiej Brytanii, Republice Marshall Island i Szkocji. Ponieważ FMRRC jest organizacją niekomercyjną, nie jest więc regulowana przez żaden rząd ani inne ważne finansowe organy regulacyjne.

Strona oferuje informacje w 15 różnych językach i ma tylko jedną certyfikację.

Jak to działa?

Binatex twierdzi, że jest wiarygodnym partnerem w zakresie opcji binarnych, a platforma została zaprojektowana, aby pomóc przedsiębiorcom w osiągnięciu zysków z ich transakcji. Według Binatex nawet minimalne inwestycje mogą pomóc Ci zarabiać pieniądze.

W ten sposób możesz zacząć używać Binatex;

Po rejestracji za pomocą poczty e-mail uzyskujesz dostęp do konta demonstracyjnego o wartości wirtualnej 1000 USD, które można wykorzystać do szkolenia w czasie rzeczywistym. Po otrzymaniu konta demo masz gotowe konto, które wymaga minimalnego depozytu w wysokości 10 $. Depozyty można dokonać przy użyciu elektronicznej metody płatności.

Oficjalna strona internetowa zawiera film "jak to działa", który może pomóc nowym członkom zrozumieć, w jaki sposób działają opcje handlu. Co więcej, możesz również znaleźć zakładkę "strategie", która zawiera wszystkie informacje handlowe, które musisz znać, aby osiągnąć maksymalne zyski.

Funkcje Binatex

Niektóre z głównych funkcji Binatex obejmują;

    • Premia - Strona oferuje 100% premię dla inwestorów, jednak bonus ten nie może zostać wycofany bezwarunkowo. Po zatwierdzeniu wniosku o wypłatę musisz mieć obrót równy 25-krotności wartości premii. • Aktywa - podobnie jak wszystkie inne podmioty handlujące opcjami binarnymi, Binatex ma również aktywa; jednak nie są one tak liczne, jak te oferowane przez konkurencję. Na stronie dostępnych jest tylko 50 aktywów, w tym 39 par walutowych, 2 towary i 22 akcje. • Tickery - To pozwala zobaczyć i monitorować liczbę handlowców, którzy są aktywni na platformie. Umożliwia także śledzenie liczby otwartych transakcji. • Wycofanie - platforma oferuje opcje wypłat, które wymagają tej samej metody, która została użyta do dokonania depozytu. • Aplikacja mobilna - Użytkownicy mogą również pobrać aplikację mobilną, która umożliwia im dostęp do platformy na swoich urządzeniach komórkowych. • Samouczki - Binatex oferuje filmy instruktażowe, które pozwalają początkującym zrozumieć, jak działa handel opcjami binarnymi. • Poziomy handlu - Handlowcy mogą przejść od poziomu 1 do 10. Możesz zwiększyć możliwości handlu, gdy twój poziom się zwiększy.

Binatex Plusy

    • Platforma oferuje filmy instruktażowe. • Posiada konto demo, które pozwala użytkownikom nauczyć się sztuczek handlowych. • Minimalne wymaganie dotyczące depozytu jest dość niskie.

Binatex przeciw

    • Brak dużego organu nadzoru finansowego. • Istnieje wiele warunków wypłat. • Obsługa klienta może nie być zgodna z oznaczeniem i może nie być dostępna w handlu w czasie rzeczywistym. • Strona internetowa musi być bardziej kompleksowa i lepiej zorganizowana.

Czy Binatex to oszustwo?

Platforma istnieje od 2015 roku, ale do tej pory jej autentyczność budziła wątpliwości. Opinie użytkowników to połączenie zarówno zadowolonych klientów, jak i osób, które nazywają to oszustwem. To prawda, że ​​platforma jest stosunkowo nowa i ma wiele możliwości poprawy, ale wydaje się, że oferuje wiele przydatnych funkcji.

Brak dużego organu nadzoru finansowego stwarza jednak wątpliwości co do autentyczności platformy. Co więcej, większość użytkowników ma skargi dotyczące systemu wypłat, które nie zostały naprawione przez brokera.

Wniosek

Ponieważ platforma istnieje już od kilku lat, można ją uznać za opcję; jednak niezwykle ważne jest, aby spróbować skontaktować się z handlowcem, który nie tylko korzystał z platformy, ale także z powodzeniem wypłacił środki. Zawsze dobrze jest postępować ostrożnie!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. binatex, binatex oszustwo, opcje handlu binarnego, handel binatex, handel forex binatex
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.