Recenzja binary option auto trade czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
01.08. 2017 22:57  | 

Oficjalna strona: binaryoptionautotrading.com

Binary Option Auto Trade przedstawia nam 100% automatyczny system handlu. Twórcy twierdzą, że jest to rewolucyjne oprogramowanie do handlu opcjami binarnymi i wszyscy klienci są traktowani jak VIP. Wystarczy, że uruchomisz program na swoim komputerze, a pieniądze same trafią do Twojej kieszeni. To oprogramowanie nie wymaga pobierania. To brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe dlatego zdecydujemy się na dalsze zbadanie Binary Option Auto Trade.

Kto stoi za Binary Option Auto Trade?

Właściwie nie wiadomo, kto stoi za Binary Option Auto Trade. Na stronie binaryoptionautotrading.com nie podano nazwy firmy, adresu ani numeru telefonu. Jesteśmy świadkami tylko krótkiego video nad tekstem, gdzie rzecznik przedstawia się jako Jerry. Czy nie uważasz, że samo imię nie wystarczy, abyśmy zaufali temu oprogramowaniu? Jerry, kto? Jerry skąd? To nie jest jasne. Ponadto Binary Option Auto Trade jest całkowicie anonimową usługą, ponieważ nie możemy znaleźć, kto stoi za tym oprogramowaniem. Brak ważnych informacji jest niedopuszczalny i stanowi zdecydowaną oznakę tego, że mamy do czynienia z oszustwem.

Jak działa Binary Option Auto Trade?

Twórcy oprogramowania twierdzą, że Binary Option Auto Trade działa przy użyciu platformy transakcyjnej, w której można uruchamiać aktywa opcji binarnych. Ale nie powiedzieli ani jednego słowa, kto zaprojektował to oprogramowanie i jakich używa zasad i algorytmów. Zwykle oprogramowanie handlowe pracuje przy użyciu różnych algorytmów, ale tu brakuje tych informacji. Wydaje się, że twórcy ukrywają informacje dotyczące oprogramowania Binary Option Auto Trade. Można więc szczerze powiedzieć, że to kolejny dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem.

Niepokojące informacje!

Podczas sprawdzania strony internetowej binaryoptionautotrading.com odkryliśmy, że Ci oszuści używają fałszywych referencji przypisanych do stokowych zdjęć.

Kolejną podejrzaną rzeczą jest twierdzenie, że Binary Option Auto Trade jest dostępny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jak to możliwe? Rynki finansowe są otwarte tylko w dni robocze! W soboty i niedziele giełdy są zamknięte! To kolejna fałszywa wypowiedź, która ma pokazać, że twórcy są profesjonalistami! Ale nie musisz wierzyć każdemu słowu, które mówią! To oświadczenie wystarczy, aby uznać Binary Option Auto Trade za oszustwo!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie binaryoptionautotrading.com?

Gdy zarejestrujesz się na stronie podając pełne dane, będziesz musiał dokonać wyboru maklera z listy i wpłacić pieniędze na start. Nic złego tutaj nie ma, ale jeden mały szczegół sprawia, że wątpimy w szczerość Binary Option Auto Trade. Mianowicie, aby kontynuować handel, musimy podać informacje o karcie kredytowej. Podanie informacji o karcie kredytowej może być bardzo niebezpieczne. Ponieważ ta usługa jest całkowicie anonimowa, nie będziemy mogli złożyć skargi do odpowiednich władz, jeśli coś się nie powiedzie! To niebezpieczne oszustwo!

Recenzja Binary Option Auto Trade – Wnioski!

Nic co dotyczy binaryoptionautotrading.com, nie wygląda dobrze! Binary Option Auto Trade jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas i inwestycję pieniędzy. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Binary Option Auto Trade wynajmują tanich aktorów, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Oprogramowanie Binary Option Auto Trade to oszustwo!

Werdykt: Binary Option Auto Trade to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony binaryoptionautotrading.com!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, Binary Option Auto Trade, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.