Recenzja auto money system czy to oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
09.09. 2017 12:32  | 

Oficjalna strona: theautomoneysystem.com

Auto Money System to nowa platforma do automatycznego handlu, która daje szansę na zdobycie bogactwa. Twórcy twierdzą, że AMS umożliwia odsprzedawanie różnych produktów w internecie i zarabianie jako partner. System jest bezpłatny i zapewnia zarobki powyżej 100 dolarów dziennie. Jest łatwy w użyciu dla każdego. Wystarczy, że włączysz komputer i będziesz mógł się cieszyć pieniędzmi wpadającymi Ci do kieszeni. To brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, dlatego postanowiliśmy dokładnie przyjrzeć się Auto Money System.

Kto stoi za Auto Money System?

Samantha Horvath twierdzi, że jest osobą odpowiedzialną za Auto Money System. Według jej oświadczeń zarabia miliony od momentu, kiedy zaczęła używać tego programu. Dzięki temu na wszystko ją stać, od drogich domów, po wspaniałe wakacje. Tak, jasne! W prezentacji wideo umieszczonej na stronie internetowej theautomoneysystem.com jest wiele informacji, jak łatwo jest zarobić pieniądze za pośrednictwem systemu Auto Money, ale nie ma ani jednego słowa na temat Samanthy Horvath. Kim jest i dlaczego nie widzimy jej w prezentacji, pozostaje dla nas zagadką. Zwykle ludzie, którzy prezentują tak zyskowne oprogramowanie są sławni i się nie ukrywają. Ponadto nie podano nazwy firmy, adresu ani żadnych danych kontaktowych. Brak ważnych informacji sprawia, że AMS jest usługą anonimową, co jest naszym pierwszym dowodem oszustwa.

Jak działa Auto Money System?

To pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Na stronie theautomoneysystem.com nie podano informacji o tym jak działa ten system. Jedyną rzeczą, którą rozumiemy jest to, że za pomocą Auto Money System można codziennie zarobić przyzwoitą gotówkę. Twórcy AMS nie wyjaśniają jakie algorytmy i formuły wykorzystuje ten system. Nie jest jasne, czy osoby prezentujące oprogramowanie AMS, są prawdziwe czy zmyślone.

Niepokojące informacje

Głównym problemem jest to, że film jest pełny fałszywych referencji dawanych przez płatnych aktorów. Można wynająć takich aktorów na stronie Fiverr.com. Nie można tego zlekceważyć, to ważny dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem. Inną niepokojącą kwestią jest twierdzenie, że handel za pośrednictwem AMS jest w 100% wolny od ryzyka. To kłamstwo. Nie ma handlu bez ryzyka. Zawsze istnieje ryzyko przegrania i utraty zainwestowanych pieniędzy.

Warto także wziąć pod uwagę następujące rzeczy. Mianowicie, podczas budowania strony do odsprzedaży produktów absolutnie konieczne jest uzyskanie rzeczywistego ruchu. Z tego powodu musisz ciężko pracować przez dłuższy czas. Musisz znaleźć klientów, którzy chcą kupić sprzedawane produkty. To jest długi i pracochłonny proces walidacji, którego nie zapewnia Auto Money System.

Recenzja Auto Money System – Wnioski!

Nic co dotyczy theautomoneysystem.com nie wygląda dobrze! Auto Money System to oszustwo, które nie zasługuje na Twój czas i inwestycję pieniędzy! Oszuści po prostu zmieniają nazwy, aktorów, domenę. Próbują zwabić potencjalnych użytkowników obiecując szybkie zyski bez żadnego wysiłku. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić abyś stracił pieniądze przez Auto Money System!

Werdykt: Auto Money System to potwierdzone oszustwo! Unikaj theautomoneysystem.com!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, Auto Money System, AMS, oprogramowanie, oszustwo, scam, handel
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.