Recenzja auto binary trade rzetelne oprogramowanie czy oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
21.07. 2017 18:21  | 

Oficjalna strona: auto-binarytrade.com

Auto Binary Trade jest całkowicie automatycznym systemem oferującym możliwość handlu opcjami binarnymi. Jest łatwy w obsłudze i nie wymaga doświadczenia. Wystarczy zarejestrować konto i wpłacić depozyt. Uważamy, że Auto Binary Trade ma cechy wskazujące na oszustwo, ale nie spieszmy się z osądem i sprawdźmy to oprogramowanie.

Kto stoi za Auto Binary Trade?

Właściwie to nie jest jasne. Na stronie auto-binarytrade.com nie ma żadnych informacji na temat tego, kto jest twórcą tego oprogramowania. Nie wspominając o braku nazwy firmy, adresu i numeru telefonu. Wygląda na to, że mamy do czynienia z usługą anonimową. To pierwsze dowody wskazujące na oszustwo.

Jak działa Auto Binary Trade?

Jest całkiem niezrozumiałe, jak działa Auto Binary Trade. Nie jest jasne na jakich algorytmach się opiera i czy używa się jakichkolwiek wzorów lub kombinacji. Nie ma żadnego wyjaśnienia dotyczącego użytych strategii handlowych. Jeśli nie wiemy, jak działa ten system, nie mamy pewności, czego się spodziewać.

Niepokojące informacje!

Auto Binary Trade ma automatycznie generować sygnały i wykonywać transakcje. Jednak jest coś, co nas dręczy, a mianowicie: dostarczanie sygnałów handlowych jest interpretowane jako udzielanie porad finansowych, co jest działalnością regulowaną prawnie i wymaga licencji. Na stronie nie ma informacji o posiadaniu licencji. Ponieważ ta usługa jest całkowicie anonimowa, nie będziemy mogli złożyć reklamacji, jeśli coś pójdzie nie tak.

Ponadto twórcy tego oprogramowania twierdzą, że Auto Binary Trading ma 96% średnią wygrywalność. Jest to kłamstwo ponieważ taki wynik jest niemożliwy. Aby osiągnąć taki odsetek, trzeba przewidzieć wynik 96 ze 100 sesji. Na rynkach finansowych nie ma oprogramowania, pośrednika lub tradera, który może długo utrzymywać tak wysoką trafność. Dlatego nie należy ufać temu twierdzeniu.

Co się stanie podczas rejestracji na stronie auto-binary trade.com?

Po wypełnieniu formularza rejestracji Auto Binary Trade proponuje skorzystanie z konta demonstracyjnego. Celem jest pokazanie, jak dochodowe jest oprogramowanie Auto Binary Trade. Jednakże handel demonstracyjny nie odbywa się na rzeczywistych rynkach, tylko symulowanych! Aby realizować transakcje na rynku rzeczywistym, potrzebujesz prawdziwej ceny! Ta sztuczka ma sprawić, że chętnie wpłacisz depozyt. Jednak nie zapominaj, że może to być bardzo niebezpieczne, gdyż jest to sztuczka, której często używają oszuści. Po wpłacie depozytu i rozpoczęciu handlu prawdziwymi pieniędzmi na rzeczywistych rynkach zaczniesz przegrywać. Zatem lepiej unikaj tego nieuczciwego oprogramowania!

Recenzja Auto Binary Trade – Wnioski!

Nic co dotyczy auto-binarytrade.com nie wygląda dobrze! Auto Binary Trade jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem Auto Binary Trade zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Oprogramowanie Auto Binary Trade to oszustwo!

Werdykt: Oprogramowanie Auto Binary Trade to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony auto-binarytrade.com!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, auto binary trade, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.