Recenzja aplikacji aria czy system tradingowy aria jest rzetelny - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
01.05. 2017 19:17  | 

Oficjalna strona: aria-app.co

Aplikacja Aria obiecuje zarobki wysokości $237 dolarów na godzinę. Możesz zarobić od 5700 do 10000 dolarów na dzień, co umożliwia zarobienie miliona dolarów w mniej niż 6 miesięcy. Aplikacja Aria zapewnia automatyczny handel na giełdzie, nie wymagający wcześniejszego doświadczenia ani specjalistycznej wiedzy. Po prostu siedzisz i obserwujesz jak aplikacja Aira robi wszystko za Ciebie. Aplikacji możesz używać na każdym urządzeniu mobilnym. Jest bezpłatna przez 41 dni od rejestracji. Po tym okresie pobierana jest opłata wysokości 0,5% od zysku. Czyli jeśli zarobisz 10000 dolarów, serwis pobierze tylko 50 dolarów prowizji. To brzmi niezwykle kusząco, dlatego zdecydowaliśmy się dowiedzieć więcej o aplikacji.

Kim jest Matthew Bradbury?

Matthew Bradbury twierdzi, że jest założycielem oraz prezesem Aria Investments. Twierdzi, że to jego własna firma, którą rozwinął od zera do obecnej wartości 673 milionów dolarów. Poszukaliśmy informacji na temat Matthew Bradbury, dzięki czemu okazało się że jest powiązany tylko ze aria-app.co! Bradbury twierdzi, że mozna o nim przeczytać w magazynach takich jak Word Finance albo Forbes. Jednak nie znaleźliśmy żadnej wzmianki o nim w tych czasopismach. Ponadto, odkryliśmy firma Aria Investments nie istnieje! Z tego względu nie możemy ufać fałszywej firmie i jej prezesowi, ani żadnym jego twierdzeniom. To pierwsza rzecz wskazująca na fakt, że aplikacja Aira jest oszustwem!

Jak działa apikacja Aria?

Aplikacja Aria ma sześć wskaźników, które możesz dostosować do własnych ustawień. Jeśli wybierzemy wiele wskaźników, to sygnał zostanie wygenerowany tylko wtedy gdy każdy ze wskaźników zostanie spełniony. Na przykład, jeśli zostaną wybrane oba wskaźniki, RSI oraz CCI, to wymagają identycznych sygnałów kupna aby dokonać handlu z przypisanym Ci brokerem. Nie ma ryzyka. Z matematycznego punktu nie jest możliwa utrata pieniędzy. Jednak do tej pory nie wiemy nic na temat algorytmów oraz strategii wykorzystywanych przez aplikację Aria. W umieszczonym na stronie wideo nie ma o tym żadnej informacji, co jednoznacznie wskazuje na oszustwo!

Niepokojące informacje!

Matthew Bradbury twierdzi, że bez problemu możesz wypłacić swoje dochody tak często jak chcesz, także w ciągu 1 minuty od uzyskania dochodu. Jednak tak nie może się zdarzyć podczas handlu opcjami binarnymi z regulowanym brokerem! Normalnie wypłaty zajmują od 2 do 3 dni roboczych, nie są natychmiastowe. Powyższy fakt wskazuje na oszustwo!

Podczas prezentacji wideo możemy zobaczyć referencje od użytkowników aplikacji Aira, którzy osiągnęli duży zysk! Jednak te referencje są FAŁSZYWE! Jeden z użytkowników twierdzi, że zarobił ponad 497000 dolarów w 90 dni. Na stronie whois.com znaleźliśmy informacje, że aplikacja Aria została zarejestrowana 18 kwietnia 2017 roku. Od rejestracji nie upłynęło jeszcze 90 dni! Z tego względu, nie należy ufać tym referencjom. To dowód oszustwa!

Co się stanie po zarejestrowaniu na stronie aria-app.co?

Podczas rejestracji na stronie aria-app.co należy podać swoje imię i nazwisko oraz e-mail. Następnie zostaniemy przekierowani do nowego formularza rejestracyjnego umożliwiającego stworzenie konta oraz wybór brokera. Zostaniemy losowo przypisani do nieznanego brokera. Aby rozpocząć korzystanie z systemu musisz wpłacić depozyt w wysokości minimum 250 dolarów! Podczas prezentacji wideo nie ma informacji na temat tożsamości i legalności brokera. Gdy mamy doczynienia z nieregulowanymi brokerami, nikt nie może nam zagwarantować że uzyskamy od nich choć centa. Ponieważ nie znamy danych firmy stojącej za serwisem, nie będziemy mogli złożyć reklamacji w razie wystąpienia problemów. To wskazuje na niebezpieczne oszustwo! Za wszelką cenę unikajcie aplikacji Aria!

Recenzja aplikacji Aria – Wnioski!

Nic co dotyczy aria-app.co nie wygląda dobrze! Aplikacja Aira jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas i inwestycję pieniędzy. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Aira wynajmują tanich aktorów, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Aplikacja Aira to oszustwo!

Werdykt: Aplikacja Aria to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony aria-app.co!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. aira, aplikacja, recenzja, oszustwo, Oszustwo, handlowy, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.