Recenzja 30minute money methods oszustwo lub legalne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
02.12. 2017 22:59  | 

Oficjalna strona internetowa: 30minutemoneymethods.com

30minute Money Methods to platforma handlowa oferująca miesięczny zysk wysokości prawie 50 000 dolarów. Ten system nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia handlowego ani poważnych inwestycji. Wszystko, co musisz zrobić, to spędzić pół godziny dziennie, aby zarobić pieniądze. Brzmi nieźle, dlatego postanowiliśmy dokładniej zbadać 30minute Money Methods.

Kim jest Shelly West?

Shelly West jest prezenterką 30minute Money Methods . Jednak podczas prezentacji słyszymy tylko jej głos. Nie widzimy żadnych zdjęć ani niczego, co można by wykorzystać do potwierdzenia jej tożsamości. Nie natrafiliśmy na żadne wiarygodne informacje, które mogłyby potwierdzić historię tej kobiety.

Co więcej, na stronie 30minutemoneymethods.com brak nazwy firmy, adresu oraz danych kontaktowych. Nie jest jasne, kto stoi za tym dochodowym oprogramowaniem. Fakty te sprawiają, że 30minute Money Methods jest usługą anonimową! Dlatego należy uznać, że mamy do czynienia z oszustwem!

Jak działa 30minute Money Methods?

Podczas prezentacji wideo nie wyjaśniono, w jaki sposób działa to oprogramowanie. Najwyraźniej tórcy oprogramowania uznali, że to nieistotna informacja. Nie ma ani słowa o tym, jakie zasady, formuły lub algorytmy są używane przez 30minute Money Methods. Nie jest jasne, czym handlujemy ani w co inwestujemy. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z opcjami binarnymi, Forex czy kryptowalutami, pozostajemy bez odpowiedzi! To wskazuje na oszustwo!

Niepokojące informacje!

Podczas sprawdzania 30minute Money Methods natrafiliśmy na kilka niepokojących rzeczy.

W prezentacji wideo umieszczonej na stronie internetowej 30minutemoneymethods.com widzimy wielu szczęśliwych użytkowników, którzy twierdzą, że są zadowoleni z korzystania z systemu 30minute Money Methods. Ale to kłamstwo! Wszyscy, których widzisz, są płatnymi aktorami zatrudnionymi przez stronę internetową o nazwie Fiverr.com! Dlatego nie możemy mówić o godnych zaufania opiniach, ponieważ wszyscy zostali wynajęci, aby powiedzieć te bzdury!

Inna niepokojąca sprawa dotyczy rejestracji tego oprogramowania. Shelly West twierdzi, że zarabia za pośrednictwem 30minute Money Methods od 2015 roku, ale jest to kłamstwo. Wyszukiwanie w bazie danych Whois.com, pokazuje, że domenę obsługującą 30minute Money Methods zarejestrowano w sierpniu 2017 roku. To niepodważalny dowód oszustwa.

Ponadto, jeśli zdecydujesz się zaufać temu oprogramowaniu, zadaj sobie ważne pytanie: Czy to oprogramowanie będzie łączyło moje konto z regulowanymi brokerami, czy nie?

Aby rozpocząć handel na rynkach finansowych, potrzebujesz regulowanego brokera. Ale na stronie 30minutemoneymethods.com nie podano nazwy brokera. Dlatego nie możemy zweryfikować legalności tego brokera! Kiedy mamy do czynienia z nieuregulowanymi brokerami, nie mamy żadnej gwarancji, że kiedykolwiek wypłacą nam nasze pieniądze! A ponieważ nie znamy nazwy firmy odpowiedzialnej za to oprogramowanie, nie będziemy mogli złożyć skargi do odpowiednich władz, gdy tak się stanie! To jest niebezpieczne oszustwo!

Recenzja 30minute Money Methods - Wniosek!

Nic na stronie 30minutemoneymethods.com nie wygląda dobrze! 30minute Money Methods to oszustwo, które nie zasługuje na Twój czas, a jego celem jest kradzież naszych pieniędzy! Oszuści po prostu zmieniają aktorów, domeny i niektóre imiona orz słowa, obiecują szybkie i nierealne nagrody. Wystarczy, że się zarejestrujesz, a pieniądze same będą do Ciebie płynąć. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić Ci się zarejestrować i stracić wszystkie pieniądze przez to oszustwo!

Werdykt: 30minute Money Methods to potwierdzone oszustwo! Bądź czujny i unikaj 30minutemoneymethods.com!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, 30minute Money Methods, 30minutemoneymethods.com, oszustwo, scam, oprogramowanie, handel
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.