Recenzja 30k in 30 days rewolucyjne oprogramowanie czy oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
25.11. 2017 15:39  | 

Oficjalna strona internetowa: 30kin30days.co

30K in 30 Days oferuje handel z oprogramowaniem do opcji binarnych. System jest łatwy w użyciu i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia handlowego. Twórca twierdzi, że zarobisz 30 000 dolarów na miesiąc, jeśli tak się nie stanie, da ci 1000 dolarów z własnej kieszeni. Oprogramowanie pozwala przewidywać transakcje z dokładnością do 99% i jest zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami. Ludzie nie sądzicie, że to brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe. Czy wierzysz, że ktoś da pieniądze jako prezent? Oczywiście, że nie! Dokładnie zbadajmy 30K in 30 Days.

Kim jest Joey Altair?

Na stronie internetowej 30kin30days.co Joey Altair twierdzi, że stworzył oprogramowanie do handlu opcjami binarnymi, które podobno zarobia 150 USD w 60 sekund. To kusząca oferta, ale niestety fałszywa. Joey Altair jest fikcyjną postacią i nie ma nic wspólnego z oprogramowaniem 30K in 30 Days. Jego tożsamość została zaprojektowana przez oszustów tylko w jednym celu, aby Cię oszukać. Niestety, jego zdjęcie jest sfabrykowane, a on nie jest prawdziwą osobą. Wpisując w Google \"Opcje binarne Joey\'a Altaira\" wyświetli się zdjęcie udowadniające oszustwo.

Co więcej, w prezentacji wideo 30K in 30 Days, nie wspomniano o nazwie firmy! To czyni tę usługę anonimową. Dlatego możemy stwierdzić, że mamy do czynienia z oszustami!

Jak działa 30K in 30 Days?

Zgodnie z oświadczeniami zawartymi na stronie 30kin30days.co to oprogramowanie wykorzystuje superszybką technologię Global Positioning, która automatycznie wyszukuje zwycięskie transakcje. System wykonuje transakcje w wymaganym czasie. To nie wszystko, dzięki protokołowi 30K, matematycznie niemożliwe jest utracenie choćby jednego handlu.

Trudno w to uwierzyć. Na rynkach finansowych nie ma oprogramowania, bota czy brokera, który może wykonywać transakcje bez ryzyka utraty i z tak wysokim procentem. Jeśli ktoś zaoferuje Ci handel z tego rodzaju oprogramowaniem i obieca, że zarobisz tysiąc dolarów dziennie bez podnoszenia palca, powinieneś go unikać. Jest to charakterystyczna cecha oszustwa.

Niepokojące informacje!

Podczas naszego dochodzenia natknęliśmy się na kilka niepokojących rzeczy, które pokazują, że 30K in 30 Days to oszustwo.

Po pierwsze, dostarczanie sygnałów handlowych i inwestycyjnych uważane jest za udzielanie porady finansowej, która jest działalnością regulowaną i wymaga licencji. Ale ponieważ 30K in 30 Days jest całkowicie anonimową usługą, nie posiada licencji. Jeśli coś pójdzie nie tak, nie będzie można złożyć skargi lub reklamacji. Twórcy 30K in 30 Days to oszuści. Używają różnych sztuczek, aby przekonać Cię, jak łatwo można zarobić na handlu opcjami binarnymi. Ale to jest jedno wielkie oszustwo, które nie zasługuje na Twoją uwagę i zaufanie.

Drugi dowód świadczący o tym, że 30K in 30 Days to oszustwo, to brak pośrednika. Na stronie 30kin30days.co nie ma ani słowa o brokerze. Aby aktywować swoje konto, będziesz musiał dokonać wpłaty na swoje osobiste konto handlowe z brokerem. Ale ponieważ w prezentacji wideo nikt nie wspomina żadnej nazwy brokera, nie możemy potwierdzić jego legalności! Korzystanie z usług nieregulowanych brokerów jest bardzo niebezpieczne, ponieważ istnieje ryzyko, że nigdy nie dostaniesz wypłaty! To dowód oszustwa!

Po trzecie, na stronie 30kin30days.co widzimy wielu szczęśliwych traderów, którzy twierdzą, że są bardzo zadowoleni z handlu z tym oprogramowaniem. Ale wszystkie te osoby i ich opinie są sfabrykowane i fałszywe.

Więcej niepokojących informacji!

Używając systemów transakcyjnych na pełnym autopilocie, możesz stracić wszystkie swoje pieniądze i nie będziesz mógł nic z tym zrobić. Nie masz żadnej kontroli nad swoimi pieniędzmi ani transakcjami! Takie systemy są zbyt niebezpieczne w użyciu! To kolejny dowód oszustwa!

Recenzja 30K in 30 Days - wnioski!

Nic na stronie 30kin30days.co wygląda dobrze! 30K in 30 Days jest oszustwem, które nie zasługuje na Twój czas i ma zamiar zrabować Twoje ciężko zarobione pieniądze! Oszuści za szybkie zarobki bez wysiłku. Wystarczy, że się zarejestrujesz, a pieniądze same będą do Ciebie płynąć. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Nie możemy pozwolić abyś stracił wszystko przez to nieuczciwe oprogramowanie!

Werdykt: 30K in 30 Days to potwierdzone oszustwo! Bądź czujny i unikaj 30kin30days.co!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, 50K in 30 Days, oszustwo, scam, oprogramowanie, handel
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.