Recenzja 12 trade pro oszustwo i bzdury - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
05.11. 2017 10:55  | 

Dziękujemy za przeczytanie recenzji 12TradePro.Com. Czym dokładnie jest 12 Trade Pro? Moglibyśmy powiedzieć, że jest to firma należąca i zarządzana przez człowieka o imieniu \"Sam\". Firma ta jest właścicielem pokoju handlowego, a poza tym sprzedaje magiczne oprogramowanie transakcyjne za jedyne 6 995 USD.

Pierwszą rzeczą wartą zapamiętania jest to, że Sam odmówił podania swojego nazwiska. Ta strona internetowa została zarejestrowana w 2013 roku i utrzymuje wspomnianą domenę internetową.

Gdzieś po drodze Sam zaczął nazywać tę firmę \"Best Pro Trade\". Wygląda na to, że od tego czasu porzucił tę nazwę i teraz używa nazwy 12 Trade Pro. Niezależnie od tego, jakia jest prawdziwa nazwa, i tak napiszemy recenzję dla tej firmy.

Recenzja 12 Trade Pro

Warto porozmawiać na temat powodów, dla których ta firma na chwilę zmieniła nazwę przed powrotem do poprzedniej wersji.

Nasze badania pokazują, że 12TradePro.Com jest hostowany na prywatnym serwerze o adresie IP 162.144.40.137. Jednak ten sam adres IP zawiera również wiele innych nazw domen, które są bezpośrednio związane ze wskaźnikami handlowymi i sprzedażowymi. Większość z tych nazw domen przestała działać, z wyjątkiem 12 Trade Pro.

Pytanie brzmi, dlaczego ktoś miałby stworzyć tak wiele nazw domen zajmujących się tą samą gałęzią biznesu, aby zacząć porzucać je jedną po drugiej?

Mamy bardzo dobrą odpowiedź na to pytanie. \"Sam\" to marketer. Posiadanie dużej listy nazw domen (niektóre funkcjonalne, inne już nie) w połączeniu z jego odmową ujawnienia swojej prawdziwej tożsamości może oznaczać, że mamy do czynienia z oszustem.

Już wcześniej sprawdzaliśmy podobne firmy. Możemy naprawdę powiedzieć, że boimy się przypadków, w których sprzedawca po prostu odmawia podania swojej tożsamości. To z pewnością znak, że mamy do czynienia z oszustwem.

Jakie produkty oferuje 12 Trade Pro

Ta strona internetowa sprzedaje wiele magicznych akcesoriów handlowych. Większość z nich nie jest specyficzna, z wyjątkiem oprogramowania Best Pro Trade, które naprawdę szczegółowo opisano.

Zamiast podawać pełny opis wszystkiego, co sprzedają, strona 12 Trade Pro po prostu wymienia takie słowa, jak zautomatyzowane algorytmy, skalpowanie, transakcje, akcje i Forex. Nie jest od razu jasne, czy nazwy te reprezentują ich produkty czy instrumenty handlowe.

Większość z tych \"guru handlu\" będzie mieć wiele produktów na stanie, ponieważ chcą na nich zarabiać. Im więcej produktów na stanie, tym większy możliwy zysk.

12 Trade Pro wydaje się być nazwą głównego produktu i wydaje się być oprogramowaniem transakcyjnym. Jednak większość ofert na tej stronie jest myląca i bardzo dezorganizowana.

12 Trade Pro nie oferuje tanich produktów handlowych, ponieważ nawet tygodniowy okres próbny jest odpowiednio wysoko wyceniony - aby zagwarantować, że \"guru handlu\" zarobi na każdym, kto zdecyduje się wypróbować jego produkty.

Tygodniowa wersja próbna kosztuje 500 USD. Dostępny jest również plan finansowy, w ramach którego oferowany jest jeden pakiet wskaźników dla jednego komputera za cenę 1250 USD z góry plus 250 USD miesięcznie przez 18 miesięcy.

Drugi plan finansowy dotyczy dwóch komputerów, co kosztuje 1 545 USD z góry. Oprócz opłaty wstępnej, szarlatani chcą, abyś miesięcznie wpłacał na ich konto 350 USD przez 20 miesięcy. Całkowity koszt tego wszystkiego wyniósłby 8 545 USD.

Jednorazowa cena zakupu wynosi 4 995 USD. Ale jeśli chcesz zainstalować programy na dwóch komputerach, to kosztowałoby to 6 995 USD.

Produkty 12 Trade Pro i ceny

Oprócz planów finansowych (można by pomyśleć, że masz tu do czynienia z bankiem lub firmą ubezpieczeniową), 12 Trade Pro oferuje również wachlarz różnych wskaźników i oprogramowanie handlowe w cenie od 995 do 3 495 USD.

12 Trade Pro to plan komputerowy, który jednorazowo kosztuje 4995 USD. Jednak klienci mogą również zapłacić w miesięcznych ratach. Istnieje również osobna, końcowa opłata w wysokości 2 000 USD.

Należy pamiętać, że te plany ratalne są oparte na umowie. Oznacza to, że pieniądze zostaną automatycznie naliczone i nie można anulować umowy po jej uruchomieniu.

Strona internetowa wyjaśnia, że nie ma możliwości reklamacji po zakupie produktów. Jasno stwierdzili, że nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które wystąpiły w wyniku korzystania z oprogramowania 12 Trade Pro.

Zapytanie do \"Sama\" o jego produkty

Wysłaliśmy e-mail do właściciela 12TradePro. Przygotowaliśmy bardzo proste pytania. Chcieliśmy wiedzieć, czy Sam kiedykolwiek handlował na żywo.

Nawiasem mówiąc, jest także \"trenerem handlu\" prowadzącym pokój handlowy na tej samej stronie internetowej. Dlatego chcieliśmy udowodnić, że jego produkty są zgodne z prawem.

Ale zamiast odpowiedzieć, Sam szybko zaczął nas unikać. Stwierdził, że miał zbyt wiele kont ze zbyt wieloma brokerami i że miał różne salda i wykorzystywał je do handlu na zbyt wiele różnych sposobów. Z tego powodu nie mógł podać nam dokładnych informacji w odpowiedzi na nasze pytania.

Być może prosiliśmy o zbyt wiele. Dlatego jasno daliśmy do zrozumienia, że nie szukamy czegoś zbyt dużego. Zamiast tego poprosiliśmy o dowód z transakcji na żywo za jeden dzień.

Ale zamiast losowo wybrać dzienny zapis swoich transakcji, Sam zdecydował się działać kłótliwie. Odpowiedzieliśmy mu, że prosił ludzi o przesłanie mu tysięcy dolarów, aby mógł ich nauczyć, jak handlować, a Ci ludzie inwestowali swoje życiowe zarobki w produkty, które nie zostały zweryfikowane. Właśnie dlatego potrzebowaliśmy tylko jednego dowodu, aby mieć pewność, że te produkty nie są oszustwem.

Jego odpowiedź brzmiała następująco: \"Nie, nie możesz mnie zmusić, abym pokazał choćby dzienne oświadczenie handlowe, więc nic nie opublikuję\".

Następnie kontynuowaliśmy angażowanie go w niespójności i pominięcia, które wynieśliśmy z jego pokoju handlowego, w którym był moderatorem. Daliśmy jasno do zrozumienia, że jeśli ten problem nie zostanie rozwiązany, będziemy alarmować ludzi w Internecie. Zamierzaliśmy ujawnić światu działalność 12 Trade Pro, aby podnieść świadomość traderów dotyczącą tego procederu.

W końcu Sam odpowiedział, że udziela wskazówek interpretacyjnych w swoim pokoju handlowym. Jego zadaniem było oferowanie usług edukacyjnych, a nie udowadnianie światu, że jest traderem.

Nasza najlepsza rada dla Ciebie

Czy uzasadnione jest sprzedawanie jakiegokolwiek edukacyjnego produktu za tysiące dolarów? Nie. Czy uczciwe jest oszukanie traderów pod pretekstem, że nauczysz ich, jak zarobić miliony. Odpowiedź brzmi; nie. Unikaj 12 Trade Pro, ponieważ to oszustwo, przez które możesz stracić dużo pieniędzy.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. recenzja, 12 Trade Pro, oszustwo, scam, oprogramowanie, szkolenia, handel
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.