Pulapki bledy poczatkujacych opcje binarne - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
18.02. 2018 00:00  | 

Opcje binarne to przystępna forma inwestowania, dostępna dla każdego nawet dysponującego niewielkim kapitałem. Jak każdy obrót instrumentami finansowymi, wymaga on jednak pewnej wiedzy, tak aby nasze inwestycje powiodłu się. A więc jak można zarobić pieniądze, unikając pułapek i rozlicznych min, które czyhają na początkujących traderów? To wcale nie jest skomplikowane i wystarczy zastosować kilka porad, które pozwolą wam osiągnąć większe zyski przy mniejszym nakładzie ryzyka.

Początkujący często popełniają błąd dotyczący nieprawidłowego wyboru czasu wygaśnięcia opcji. Poważni inwestorzy którzy wiedzą jak zarobic kase unikają tego błędu poprzez ustawienie prawidłowego terminu wygaśnięcia w czasie dającym się łatwiej ocenić. Osoby które dopiero zaczynają ekscytującą przygodę z inwestowaniem powinny wybierać średnie czasy, od kilku godzin do kilku dni. Bardziej zaawanasowani, dysponujący odpowiednią wiedzą mogą zdecydować się na bardzo krótki - do kilku sekund, lub bardzo długi czas – nawet do 30 dni.

W tym pierwszym przypadku wymagany jest duży refleks i intuicja którą nabywają przede wszystkim osoby czujące puls rynku i mające za sobą już wiele transakcji. Jeśli chodzi natomiast o długie czasy wygaśnięcia, to takie opcje powinny otwierać osoby które mają wiedzę na temat rynku, ponieważ ruchy cen zależą w tym wypadku od czynników fundamentalnych, takich jak stopy procentowe.

Nieprawidłowe zarządzanie ryzykiem jest drugim z najpopularniejszych błędów początkujących traderów opcji binarnych. Na ten temat pisaliśmy już w poprzednich artykułach i dodajmy teraz, że ryzyko można łatwo ograniczyć przede wszystkim przez dobry plan tradera i znajomość platformy tradingowej.

Z tego powodu jeśli dopiero zaczynacie, warto zaznajomić się z możliwościami na koncie demo brokera, gdzie na spokojnie możecie przetestować każdą funkcjonalność i nawet zarobić swoje pierwsze, choć na razie wirtualne pieniądze. Dzięki temu nic nie będzie w stanie was zaskoczyć i będziecie mogli zwiększyć prawdopodobieństwo zarobku. Dobrze jest uczyć się na błędach, ale jeszcze lepiej, gdy one nas nic nie kosztują!

Początkujący próbują również swoich sił w handlu bardziej egzotycznymi instrumentami opcji binarnych, co polecamy raczej zaawansowanym. Perspektywa rozpoczęcia handlu od par ze złotówką albo jakichś egzotycznych surowców czy akcji fińskich może się wydawać bardzo ciekawa, ale na ogół nie prowadzi początkujących do zysków. Zamiast tego znacznie lepiej jest wybrać popularne, czyli główne pary walutowe takiej jak EUR/USD, USD/JPY albo kontrakt na ropę naftową OIL. Na temat tych walorów znajdziecie całe portale internetowe i największe strony o inwestowaniu poświęcają im zawsze mnóstwo miejsca, a więc trader ma możliwość zawsze sprawdzenia aktualnych informacji. Oznacza to łatwiejsze i bardziej racjonalne decyzji o otwieraniu pozycji i większą sprawdzalność naszych prognoz, a tym samym po prostu łatwiejsze zyski.

FOMO, czyli z angielskiego „Fear of Missing Out” często towarzyszy początkującym traderom opcji binarnych. Oznacza to psychologiczną barierę przed opuszczeniem okazji do potencjalnie zarabiającej pozycji, czemu towarzyszą nieracjonalne decyzje finansowe. Zarabianie na opcjach binarnych wymaga jednak bardzo dużo cierpliwości i po prostu nie zawsze istnieją dające się łatwo przewidzieć możliwości inwestowania. Jeśli przejrzałeś listę instrumentów i w danym momencie trudno jest ci ocenić jak zachować się dana para walutowa lub inny kontrakt, po prostu wstrzymaj się od otwierania nowych pozycji.

Rynek jest płynny i oznacza to, że później będziesz mógł zarobić, dlatego warto przyczaić się, śledząc wykresy i czytając rynkowe raporty oraz wiadomości finansowe. Jak w każdej innej branży, do sukcesu zaprowadzi cię tu staranność i rozwaga.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,poczatkujący,poradnik
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.