Przeglad popularny kryptowalut 2018 - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
25.05. 2018 00:00  | 

Bieżący rok 2018 odznacza się stabilnością na rynku finansowym co zachęca do inwestowania w ciekawe instrumenty którymi obok indeksów i surowców są kryptowaluty. W ostatnim czasie zainteresowanie nimi wzrosło lawinowo i traderzy nie wyobrażają sobie już bez nich porządnego portfolio. Instrumenty te są ciekawe ze względu na wysoką zmienność i duże wahania procentowe nawet w ciągu jednego dnia.

Kryptowaluty potrafią zaskoczyć inwestorów i dlatego uważa się, że powinny nimi handlować tylko osoby o mocnych nerwach, które są gotowe podjąć duże ryzyko dla równie dużego zarobku. Dzisiaj przyjrzymy się ciekawszym propozycjom i sprawdzimy jak można zarobić pieniądze na kryptowalutach.

Bitcoin (BTC) to pierwsza i najważniejsza kryptowaluta, której nazwa przesiąknęła do świata zwykłych ludzi i stała się znakiem rozpoznawalnym nawet dla laików nie mających na co dzień styczności z inwestycjami. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z handlowaniem wirtualnymi walutami i zastanawiasz się jak zarobic kase to śmiało możesz rozważyć zakup tejże waluty. Bitcoin jest uważany za punkt odniesienia dla całego rynku. Zdarza się też, że wykresy innych mniejszych kryptowalut podążają w tym samym kierunku co Bitcoin i wskazują trendy dla pozostałych mniejszych platform.

Druga pod względem spektakularnej popularności wirtualna moneta to Ethereum (ETH) którą znacznie częściej reklamuje się jako rywal Bitcoina. Ethereum jest również powszechnie akceptowaną kryptowalutą lecz ma już nieco mniejszy udział w rynku. Jeżeli wciąż wahasz się na czym można zarobić to skorzystaj z powyższych dwóch propozycji. Zawsze możesz też zajrzeć na giełdę kryptowalut, aby przekonać się samemu jakie jeszcze oferty czekają tam na ciebie.

Kolejną interesującą kryptowalutą w naszym wirtualnym panteonie jest Ripple (XRP). Choć jej pozycja nie jest może tak ukonstytuowana jak dwóch poprzednich, to platforma przebojem zdobyła giełdę a firma która stoi za tym instrumentem opracowuje różne rozwiązania dla sektora finansowego. Ideą Ripple jest przyspieszenie procesu płatności oraz obniżenie kosztów transakcyjnych. Czwartą pod względem popularności i ważności platformą jest Litecoin (LTC). W krypto świecie możemy się spotkać z określeniem, że LTC jest nazywana srebrnym standardem, odpowiednio Bitcoin nazywany jest złotym. Ta globalna waluta oparta na technologii Blockchain stanowi alternatywę w stosunku do bardziej eksploatowanych kryptowalut a co ważniejsze, można ją łatwo kupić i sprzedać na wielu giełdach przy użyciu wszystkich rodzajów walut.

Bardziej już egzotyczną platformą jest powstała w 2014 roku Neo (NEO). Wśród inwestorów funkcjonuje również pod inną nazwą chińskiego Ethereum, ze względu na podobne cechy i niektóre proponowane usprawnienia w odniesieniu do systemów bezpieczeństwa. Tak jak inne kryptowaluty również Neo wykorzystuje technologię blockchain do digitalizacji zasobów oraz zarządzania zasobami cyfrowymi za pomocą inteligentnych kontraktów. Wśród egzotycznych projektów możemy wyróżnić jeszcze Stellar (XLM). Ta podobna do Ripple platforma jest również przeznaczona do transakcji finansowych, ale pozwala na szybszą konwersję walut krypto.

A może słyszeliście o IOTA (MIOTA)? Jeżeli nie to wyjaśniamy, że taka platforma została przeznaczona do obsługi przedmiotów. Jej celem jest łączenie wszystkich możliwych urządzeń i obsługiwanie transakcji między tymi urządzeniami. Kilka wymienionych przez nas przykładów składających się na niniejszy przegląd nie wyczerpuje tematu a jedynie daje ogólny ogląd na temat popularnych aktywów na których da się zarobić pieniądze.

To tylko początek, gdyż krypto świat jest bardziej bogaty w pomysły niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Nie ma miesiąca aby inwestorów nie zaskoczyły nowe, inteligentne projekty. Bez dwóch zdań kryptowaluty zatrzęsły rynkiem finansowym i powstały aby przenieść tradycyjne pojęcie gospodarki w nową erę i przy okazji trochę na tym zarobić. Nawet najwięksi malkontenci muszą w końcu przyznać, że z czasem ten nowy sposób inwestowania będzie tworzył przyszłość.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. inwestowanie,kryptowaluty,zarabianie,poczatkujący,poradnik,bitcoin
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.