Poranny skrot wiadomosci 26 czerwca 2017 - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.06. 2017 23:52  | 

Pięć najważniejszych wiadomości, na początek dnia. Te zdarzenia mogą mieć wpływ na rynek i powodować wahania kursów walut. Przeczytaj, aby być poinformowanym.

Rząd Włoch ratuje dwa główne banki

Dwa duże banki włoskie - Banca Popolare di Vicenza SpA i Veneto Banca SpA - wymagały i uzyskały bezprecedensową pomoc ze strony rządu Włoch. Oba banki stały na skraju całkowitego upadku, aż do interwencji urzędników i zgody na wykupienie aktywów. Komisja Europejska już zatwierdziła plan pomocy.

Całkowita pomoc to 17 miliardów euro, będąca największą kwotą w historii Włoch. Obawiając się reakcji łańcuchowych i poważnych zakłóceń w sferze bankowo-przemysłowej, rząd włoski wydał decyzję \"za dużą aby zawieść\" i teraz musi to wyjaśnić podatnikom. Prawdopodobnie ta wiadomość wpłynie negatywnie na Euro.

Pierwszy procesor płatności funkcjonujący bez banków

Holenderska firma Adyen, jedna z największych firm tego typu, otrzymała ogólnoeuropejską licencję na pomijanie banków i bezpośrednie przetwarzanie transakcji międzynarodowych. Przedsiębiorstwo świadczy usługi ośmiu z dziesięciu globalnym firmom e-commerce, w tym Airbnb, Facebook i Spotify. Szwedzki procesor płatności Klarna przekazał tę samą wiadomość w zeszłym tygodniu. Ten precedens może wyzwolić branżę i jednocześnie ograniczyć wpływy ogromnych banków międzynarodowych.

Wiadomości od Rezerwy Federalnej

Rezerwa Federalna ma opublikować kilka ważnych informacji w tym tygodniu. Prezes Fed, John Williams wygłosił przemówienie w Sydney, podczas gdy przewodnicząca Fed Janet Yellen, będzie przemawiać jutro w Londynie. Według pana Williamsa, gospodarka USA w pełni odzyskała dobrą kondycję po kryzysie finansowym w 2008 roku. Bezrobocie najprawdopodobniej obniży się i osiągnie poziom 4 procent w 2018 r. Cel inflacyjny jest nadal ustalony na poziomie 2%. Kurs USD wzrósł w niewielkim stopniu po ogłoszeniu powyższych informacji.

Przyszłość OPEC

Elitarny klub producentów ropy naftowej jest zniszczony przez polityczną konflikt wewnętrzny. Od ponad 50 lat OPEC cieszyła się całkowitą i wyłączną kontrolą nad światowymi cenami ropy naftowej. Obecnie prawie wcale jej nie ma.

Spór między koalicją prowadzoną przez Arabię Saudyjską a Katarem praktycznie nie wpłynął na ceny ropy, ale podważył skonsolidowane stanowisko Rady Współpracy Zatoki Perskiej. Cięcia produkcji nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, ponieważ ceny ropy nadal spadały. Przyszłość OPEC jest niejasna i nieznana. Czas pokaże, czy jest miejsce dla tej organizacji w zmieniającym się świecie.

Spadek płac realnych w Australii

Rosnące koszty utrzymania, spowolnienie konsumpcji, najwyższy stosunek zadłużenia do PKB po Szwajcarii (w krajach rozwiniętych) to rzeczywistość, z którymi obywatele australijscy muszą sobie radzić. Wygląda na to, że bańka mieszkaniowa nie jest jedynym problemem gospodarki narodowej. Podobnie jak w każdej rozwiniętej gospodarce, konsumpcja jest odpowiedzialna za ponad połowę PKB. Obniżenie płac realnych może negatywnie wpłynąć na gospodarkę w ogóle, a nawet gorzej, gdyż może to być konsekwencja przewidywanego spowolnienia gospodarczego.

Jakby tego było mało, eksperci przewidują jeszcze więcej przeszków. Urzędnicy Morgan Stanley twierdzą, że \"prawdopodobnie nastąpi kolejne, znaczące spowolnienie konsumpcji\", co może być oznaką bliskiej wybuchu, poważnej recesji krajowej.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. wiadomości, 26 czerwca, Włochy, bank, dofinansowanie, procesor płatności, FED, OPEC
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.