Poradnik inwestora skuteczne zarabianie na walutach kryptowalutach - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
23.11. 2018 00:00  | 

W ostatnim odcinku z serii naszych popularnych artykułów omówiliśmy zarabianie na rynku akcji oraz rynku surowców. Dzisiaj odejdziemy nieco od tradycji i przejdziemy do bardziej nowoczesnych form zarobkowania jaką są waluty oraz kryptowaluty. Zastanowimy się także, czy kryptowaluty, które zrewolucjonizowały metody inwestowania pieniędzy w internecie mają już ugruntowaną pozycję i są chętnie wybierane przez doświadczonych traderów. Przejdźmy teraz do pierwszego, może nawet najpopularniejszego sposobu zarabiania obecnie na etoro recenzja czyli do rynku walutowego. Jeżeli coś mówią ci pary walutowe takie jak USD/JPY czy EUR/USD to znaczy, że masz już pewne doświadczenie w tej kwestii i nie jesteś żółtodziobem, to dobrze, gdyż dzięki znajomości podstaw jesteś w stanie uniknąć wpadek.

Może zaskoczy cię informacja, że rynek walutowy jest największym rynkiem na świecie, a jego obroty wynoszą średnio ponad 5 bilionów dolarów dziennie. Ale musisz również zdawać sobie sprawę z niestabilności, która go cechuje i wiedzieć, że rynek ten potrafi zmienić się w ciągu kilku sekund a tym samym ty, w ciągu kilku sekund możesz zostać albo milionerem, albo bankrutem. Oczywiście zależy to od skali jaką operujesz, niemniej jednak powinieneś mieć świadomość, jak ważna jest w obszarze tego instrumentu cierpliwość oraz zdolność do działania pod silnym stresem.

Traderzy, którzy handlują walutą są zazwyczaj bardzo aktywni, czasami otwierają i zamykają transakcje w ciągu kilku minut. To bardzo ważne, dlatego, że ruch w walucie mierzony jest w bardzo małych jednostkach i wymaga znacznego kapitału, aby wygenerować zauważalne zyski. Z tego powodu większość platform oferuje transakcje lewarowane o stałym stosunku.

Możliwość lewara niesie ze sobą obietnicę sporego zysku, lecz również straty mogą być większe a nasze fundusze przeznaczone na inwestycje mogą szybciej się wyczerpać. Tak samo jak i na akcje, tak i na walutę mają wpływ różne zdarzenia, takie jak decyzje odpowiedzialnych organów finansowych, dyrektorów banków, informacje o stopach procentowych a także wiadomości gospodarcze. Jeżeli chcesz zarobić konkretne pieniądze na etoro to waluty są jak najbardziej dla ciebie. Pamiętaj tylko, aby skupiać się na tych najpopularniejszych, co do których prognozy są bardziej stabilne. Na początku zrezygnuj z egzotycznych par walutowych, pozostaw je bardziej doświadczonym traderom.

Drugą kwestią, którą dzisiaj podejmiemy są kryptowaluty, temat który jest najbardziej palący ze względu na swoją niewiarygodną wręcz popularność. Nawet mało obeznani z rynkiem inwestorzy a nawet laicy są w stanie powiedzieć co to jest portfel ripple a nawet z biegu wymienić najważniejsze kryptowaluty do których należą Bitcoin i Ethereum. Nie jest dla nikogo tajemnicą, że kryptowaluty, są najczęściej wybierane i to pod nie większość platform transakcyjnych buduje unikalne strategie inwestycyjne a także jak właśnie ripple stara się przyciągnąć traderów i zachęcić do handlowania.

Bitcoin wykazuje bardzo dużą zmienność i często zdarza się, że w ciągu jednego dnia widać dwucyfrowe wahania procentowe, dlatego nieraz mniej cierpliwi inwestorzy, którzy nie znają jeszcze dobrze wykresów w jakich poruszają się kryptowaluty, nie zdają sobie sprawy z tego z jak wielkimi fluktuacjami będą mieli do czynienia. Na etoro możemy kupić różne wirtualne waluty, ale powinniśmy mieć na uwadze, że operacje te nie są regulowane przez żaden bank centralny, a bardziej szczegółowe prawo finansowe dla tego wirtualnego krypto rynku po prostu jeszcze nie powstało.

Podsumowując, zarówno rynek walutowy jak i kryptowalut są niezwykle dynamiczne, szybko zmieniające się o wysokim stopniu zmienności i możemy sporo zarobić, jeżeli tylko będziemy uważnie czytać informacje giełdowe a także śledzić wydarzenia gospodarcze.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. inwestowanie,kryptowaluty,zarabianie,poczatkujący,poradnik,platformy inwestycyjne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.