Poradnik inwestora jak zarabiac na surowcach i akcjach - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
23.11. 2018 00:00  | 

Platformy transakcyjne za pomocą których traderzy finalizują inwestycje mogą się pochwalić dziesiątkami różnych aktywów finansowych, którymi można obracać. Każda kategoria aktywów wyróżnia się swoimi własnymi cechami i może być przedmiotem naszego zakupu w zależności od tego, jaką strategię inwestycyjną opracujemy. Prześledźmy teraz poszczególne możliwości jakie daje nam maszyna handlowa etoro recenzja i przekonajmy się, czy taki sposób zarobku jest dla nas odpowiedni. W dzisiejszym artykule zajmiemy się akcjami oraz surowcami, gdyż są to najważniejsze instrumenty z jakimi się spotkasz niezależnie od tego, z jakiej platformy czy maszyny transakcyjnej skorzystasz.

Najważniejszą kategorią aktywów jest giełda, a w szczególności jej dynamizm oraz szeroka oferta opcji dla traderów. Na giełdzie inwestują zwykle osoby, które skupiają się na inwestycjach średnio- i długoterminowych, a co za tym idzie muszą być wyczulone na wszelkie zmiany i zdarzenia rynkowe takie jak wszelkie raporty kwartalne i roczne spółek giełdowych, raporty o zyskach i zmianach kursów akcji.

Możemy się dziwić, dlaczego tak jest, ale wystarczy, że pomyślimy przez chwilę i dojdziemy do wniosku, że akcje są bardzo wrażliwymi instrumentami i wszelkie zmiany takie jak wprowadzanie nowych produktów albo zwykłe informacyjne plotki mają na nie ogromny wpływ, akcje mogą nagle spaść lub wzrosnąć w zależności od tego, jaki komunikat pojawi się w mediach społecznościowych. Jeżeli chcemy generować zyski w oparciu o ten dynamiczny rynek to musimy się przyzwyczaić do tego, że śledzenie informacji biznesowych na serwisach inwestycyjnych będzie naszą codzienności.

Na plus500 opinie możemy kupić akcje poprzez otwarcie pozycji „kupuj”, wtedy akcje zostaną w naszym imieniu kupione i przechowane. Plus500 jak i Etoro oferują także dodatkowe funkcje z wykorzystaniem kontraktów CFD. Możemy sprzedawać i kupować akcje z wykorzystaniem efektu dźwigni i tym samym nawet dziesięciokrotnie zmaksymalizować swoje zyski. Warto dodać, że najpopularniejszymi obecnie aktywami finansowymi na portalach typu maszyny handlowe są Apple, Facebook oraz Nvidia.

Omówiliśmy już akcje i wykazaliśmy, że jeżeli tylko masz trochę umiejętności, to jesteś w stanie na nich zarobić. Teraz przejdźmy do kolejnych ważnych instrumentów jakimi są surowce. Na pewno nie raz zastanawiałeś się, czy warto na Etoro kupić złoto, zboże albo gaz ziemny, już teraz możemy wydać opinię, że tak. Towary handlowe są od dawnych czasów bardzo atrakcyjnymi instrumentami, gdyż tak jak złoto i platyna istnieją fizycznie w świecie, a więc mają w rzeczywistości swoją reprezentację, czego nie możemy powiedzieć na przykład o wirtualnej kryptowalucie.

Ten wniosek prowadzi do jakże ważnej dla traderów zależności i pozwala stwierdzić, że towary takie jak ropa naftowa wpływają na rzeczywiste wydarzenia. Możemy z wyprzedzeniem oszacować, że cena ropy spadnie, jeżeli wcześniej jej globalne zapasy były w nadwyżce, tak samo cena ropy pójdzie w górę, jeżeli przemysł odczuje jej niedostatek.

Dodatkowo inwestycja w surowce ma jeszcze jedną ważną korzyść, a mianowicie jest bardzo bezpieczna, to właśnie złoto zwiększa stabilność portfela, co wykorzystują doświadczeni traderzy. Jeżeli inwestujemy to powinniśmy zdywersyfikować portfel i przeciwstawić taką samą ilość niestabilnych aktywów takich jak kryptowaluty, aktywom stabilnym jak właśnie złoto.

Na platformach do handlu inwestycyjnego plus500 możesz kupować surowce i również powinieneś to robić, aby ustabilizować swoje portfolio. Podsumowując, kupując i sprzedając akcje jesteś zmuszony do tego by dynamicznie reagować na wszelkie zmiany na rynku oraz komunikaty prasowe. Uważnie śledź media społecznościowe i nie pozwól, by jakiś news cię zaskoczył. Natomiast obracając surowcami możesz mieć pewność, że przykładasz rękę do stabilności swojego portfela inwestycyjnego i tym samym, że jesteś odpowiedzialnym traderem, który zarabia prawdziwe pieniądze.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. inwestowanie,konto demo,zarabianie,poradnik,ripple,bitcoin
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.