Poradnik finansisty pierwsze kroki platforma plus500 - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.06. 2018 00:00  | 

Szukasz dobrego sposobu na zainwestowanie swoich pieniędzy ale nie możesz się zdecydować, z której platformy handlowej skorzystać? Dobrze trafiłeś, bowiem mamy zamiar przybliżyć w naszym cyklu artykułów popularną metodę kupowania kryptowalut poprzez założenie konta na serwisie plus500 opinie które jest jednym z najpopularniejszych oraz znajdujących się najwyżej w rankingu bezpieczeństwa platform oferujących instrumenty finansowe, takie jak krypto, Forex czy indeksy giełdowe. Bardzo korzystną cechą jest przetłumaczony na polski interfejs dzięki czemu osoby, które na co dzień mają trudność ze zrozumieniem nieraz skomplikowanych angielskich terminów, świetnie poradzą sobie z obsługą swoje rachunku finansowego. Polecamy zapoznać się z praktycznymi poradami na temat założenia rachunku na platformie oraz prowadzenia handlu.

Według naszej opinii plus500 to dobre rozwiązanie dla początkujących traderów, którzy chcą zarabiać pieniądze i wdrożyć się w tematykę inwestycyjną. W razie problemów można skorzystać z pozostającej do dyspozycji pomocy serwisu, a na nasze pytanie zostanie udzielona odpowiedź. Aby założyć nowy rachunek zostaniemy poproszeni o przesłanie dokumentów potwierdzających naszą tożsamość i adres zamieszkania.

W większości przypadków możliwa jest szybka, elektroniczna weryfikacja danych, która nie potrwa dłużej niż 24 godziny. Po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji możemy rozpocząć handel. Na pierwszy ogień radzimy wybrać konto demo, a to dlatego aby lepiej wdrożyć się w działanie serwisu i przetestować przed handlem za prawdziwe pieniądze.

Na koncie demo otrzymamy na początek 200 000 zł, które zostanie dodane do naszego konta demo i już w tym momencie możemy rozpocząć ćwiczenia. Po kliknięciu w dany instrument poniżej wyświetli nam się wykres. Możemy przeanalizować wykres a następnie zadecydować, czy chcemy instrument kupić czy sprzedać. Do wyboru mamy całkiem dużą ofertę, z pośród której warto wymienić kryptowaluty bitcoin i portfel ripple a z surowców olej czy ropę. Z lewej strony zobaczymy podręczne menu z otwartymi pozycjami i zleceniami. Nie musimy się obawiać eksperymentów.

Za każdym razem kiedy klikniemy w opcję która wiąże się z przejściem z konta demo na prawdziwe pieniądze serwis poinformuje nas o tym w wyskakującym komunikacie. Dla kogoś, kto wcześniej korzystał z serwisu etoro recenzja sporym zaskoczeniem będzie fakt, że plus500 pozbawione jest aktywnej społeczności Użytkowników skupionej wokół instrumentów i kryptowalut. Nie mamy możliwości podglądu poczynań pozostałych traderów, a jedynie jesteśmy skupieni na sobie i swoich decyzjach.

Jest to dobre jeżeli jako inwestorzy nie chcemy się rozpraszać gdyż na przykład wyznaczyliśmy sobie jasny cel zarobkowy. Pod tym względem plus500 w naszej opinii jest bardziej samodzielną platformą z której mogą korzystać prywatni traderzy pragnący samodzielnie organizować portfolio. Na etoro zaś niekwestionowane jest, że zawsze będziemy sugerować się poczynaniami innych i porównywać nasze wyniki z wynikami jakie uzyskiwane są przez najlepszych Użytkowników.

Na koniec wspomnimy o zarządzaniu pieniędzy za pomocą systemu wpłat i wypłat. Jeżeli zdecydujemy się przejść z konta demo na prawdziwe pieniądze zmierzymy się z tym bardzo ważnym problemem. Jak możemy się dowiedzieć, platforma nie pobiera opłat za wpłaty i wypłaty z zastrzeżeniem, że te mogą zostać pobrane, jeżeli przekroczymy maksymalną liczbę wypłat w danym miesiącu. Pieniądze za przelew może pobrać również dostawca płatności czy bank.

Jeżeli korzystamy z platformy okazjonalnie to powinniśmy być świadomi tego, że serwis pobiera opłatę za nieaktywność, która wynosi 10 dolarów, jeżeli w ciągu trzech kolejnych miesięcy nie będzie logowania do konta. Temat użytkowania platform transakcyjnych do zakupu i sprzedaży kryptowalut, surowców oraz opcji walutowych jest niewyczerpany i z pewnością będziemy do niego wracać przy okazji innych artykułów dotyczących plus500 czy etoro. Mamy nadzieję, że udało nam się pomóc początkującym inwestorom przy stawianiu pierwszych kroków na rynku kryptowalut. Jednocześnie zachęcamy do samodzielnego poszukiwania informacji dotyczących bezpieczeństwa korzystania z tego typu aplikacji, aby nasze pieniądze były dobrze lokowane a przede wszystkim bezpieczne.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. inwestowanie,konto demo,zarabianie,poradnik,plus500
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.