Podstawowe elementy analizy technicznej na opcjach binarnych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
26.04. 2017 00:00  | 

Z pewnością każdy z was przynajmniej raz zetknął się z tym tajemniczym pojęciem analizy technicznej i zastanawia się, jak można zarobić pieniądze, wykorzystując wiedzę kryjącą się za tym rodzajem analizy. Nie jest to specjalnie skomplikowane, wystarczy poznać tylko kilka prostych zasad oraz wskaźników i nauczyć się odczytywać wykresy. Przede wszystkim, nie istnieje jeden, uniwersalny model zarabiania na opcjach binarnych przez analizę techniczną. Wskaźników, czyli parametrów określających czy i w którym momencie należy dokonać zakupu jest tyle, ilu inwestorów, a do nas należy wybór najskuteczniejszych z nich. Nie znajdziemy jednego, podręcznikowego wskaźnika analizy technicznej, który niczym objawiona prawda pokaże nam, czy kurs pary walutowej albo indeksu giełdowego wzrośnie, czy spadnie. Interpretacja należy do nas i jest ona w równym stopniu wynikiem obliczeń, jak i naszej intuicji.

Ten typ analizy jest szczególnie użyteczny w opcjach binarnych, ponieważ pozwala nam na otwieranie pozycji bez wiedzy o rynku. Jak to możliwe? Opcje charakteryzują się krótkoterminowością, której nie znajdziemy w przypadku kupowania akcji albo oszczędzania na emeryturę. Wydarzenia rynkowe, takie jak wyniki wyborów, sytuacja polityczna na Bliskim Wschodzie, czy też nowe podwyżki stóp procentowych wpływają mocno na kurs akcji, walut i surowców takich jak ropa naftowa, ale wyłącznie w długim terminie. Znane powiedzenie, mówiące o tym, że rynek już zdyskontował wynik wydarzenia dotyczy szczególnie opcji, ponieważ czasy ich wygaśnięcia są bardzo krótkie i wynoszą najmniej 30 sekund albo minutę, a w dłuższych przypadkach – kilka godzin albo dzień. Kurs instrumentu po prostu nie zdąży zmienić się znacząco na skutek wydarzeń rynkowych, a w praktyce, wyznaczany jest przede wszystkim naturalnymi cyklami i zmianami wynikającymi z bieżącego i szybkiego obrotu na giełdach. A tym przede wszystkim zajmuje się analiza techniczna, w której nie bierze się pod uwagę wydarzeń ekonomicznych, a jedynie matematyczne parametry zmian kursów w okresie poprzedzającym planowane otwarcie pozycji opcji binarnej.

Aby rozpocząć analizę techniczną, inwestor musi przede wszystkim korzystać z wykresów świecowych. Tradycyjny wykres zmiany cen akcji – liniowy albo słupkowy, przedstawiający punkty w czasie połączone ze sobą linią, nie daje przeglądu sytuacji na rynkach, utrudniając prawidłową analizę techniczną. Należy do tego celu wykorzystać świece, czyli słupki przedstawiające wahadłowy ruch cen w danym okresie. Świeca składa się z dwóch elementów – knotu i korpusu, wyznaczające maksymalny ruch w danym okresie oraz wartości graniczne. Dzięki temu, w odróżnieniu od pojedynczych punktów, na wykresie od razu widać zmienność oraz można zastosować formacje świecowe, czyli zestaw świec pozwalający przewidzieć kolejną zmianę.

Do zaawansowanej analizy technicznej należy włączyć także wskaźniki. Jest ich bardzo wiele i każdy zasługuje na odrębny artykuł, dlatego nie będziemy opisywać ich tu szczegółowo, a przykłady ich wykorzystania można znaleźć w literaturze inwestycyjnej. Wymienimy tu najpopularniejsze z nich MACD, RSI, wskaźniki stochastyczne i średnie kroczące (znane też pod angielską nazwą Moving Average) są wykorzystywane przez większość inwestorów technicznych. Mówią nam one, czy w kolejnym ruchu cena powinna zmienić się w górę, czy w dół, oraz na ile rynek będzie zmienny, co także jest istotne dla oceny ryzyka i potencjalnych możliwości otwarcia opcji binarnej. Zasadniczo, im pewniej wskaźnik wskazuje na możliwość zmiany, tym bardziej gracze są skłonni do kupowania lub sprzedawania instrumentów finansowych. Gra na analizie technicznej to ciekawy sposób na zarabiania na opcjach binarnych i warto się jej przyjrzeć oraz poświęcić nieco czasu na nauczenie się wskaźników, jeśli chcemy wiedzieć jak zarobić kasę.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,analiza,forex
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.