Oto wszystko co musisz wiedziec o ethereum - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
20.12. 2018 10:57  | 

Ethereum z pewnością stworzył dla siebie rynek w branży kryptowalut. Po Bitcoin może to być najbardziej popularna nazwa dla wszystkich nowoprzybyłych w handlu walutami cyfrowymi.

Czym właściwie jest Ethereum? Spójrzmy

Ethereum to otwarta platforma programowa oparta na technologii blockchain, która pozwala programistom nie tylko budować, ale i wdrażać zdecentralizowane aplikacje. Zgodnie z definicją zawartą na oficjalnej stronie internetowej Ethereum definiuje się jako platformę umożliwiającą prowadzenie inteligentnych umów; są to aplikacje, które mogą działać w ich oryginalnej formie; nie podlegają cenzurze ani żadnej innej ingerencji strony trzeciej; działają dokładnie tak, jak zostały opracowane i zaprojektowane przez programistę.

Historia Ethereum

Ethereum został zaprojektowany przez rosyjsko-kanadyjskiego programistę o nazwisku Vitalik Buterin, gdy miał zaledwie 19 lat. W 2013 roku Buterin pracował nad bitcoinem, gdy poczuł, że kryptowaluta nie ma własnego języka programowania aplikacji. Gdy pomysł nie pasował do tablicy, młody Buterin zaczął pracować samodzielnie, co zaowocowało stworzeniem języka programowania w ramach blockchain, który mógłby zostać wykorzystany do stworzenia kontraktów - inteligentnych kontraktów.

Ethereum zostało oficjalnie ogłoszone w 2014 roku na konferencji Bitcoin w Miami.

Cyfrowa waluta Ethereum to Ether

Stworzenie platformy oprogramowania dało początek Fundacji Ethereum, stworzonej w celu kierowania i kierowania rozwojem. Niedługo po swoim powstaniu Ethereum wyprodukowało własną monetę o nazwie eter, w skrócie ETH, która jest walutą całego ekosystemu Ehtereum.

Od czasu swojej publicznej przedsprzedaży w 2014 r. Istnieje ponad 950 projektów opartych na Ehtereum, a dziś żeton ETH jest wart około 1000 USD, co stanowiło zaledwie kilka centów w momencie jego utworzenia.

Ethereum minning

Za każdym razem, gdy przedsiębiorca chce przeprowadzić transakcję lub osoba chce stworzyć inteligentną umowę, całe wydarzenie zostaje zapisane w księdze publicznej. Wydarzenie to jest potwierdzone w księdze rachunkowej przez globalną sieć komputerów podłączonych do ekosystemu Ethereum. Te komputery można nazwać "górnikami".

Mówiąc prościej, "górnicy" w zasadzie przetwarzają wszystkie transakcje. Komputery te potrzebują dużej mocy obliczeniowej, aby rozwiązywać algorytmy i problemy generujące ETH jako nagrody. Ilość energii potrzebnej do rozwiązania tych problemów jest poważną wadą górnictwa, dlatego Buterin planuje wprowadzić pewne zmiany w systemie.

Oto jak działa Ethereum

Podobnie jak bitcoin, blockchain działa jako publiczna księga Ethereum, gdzie rejestruje się wszystkie transakcje i wydarzenia. Zarówno bitcoin, jak i ethereum działają w podobny sposób.

Wyjaśnijmy to dalej;

Sieć Ethereum przechowuje inteligentne kontrakty i transakcje w blokach danych, które są wydobywane lub tworzone przez różnych użytkowników. Bloki te istnieją w formie łańcucha. Utworzone bloki są następnie dystrybuowane wśród innych użytkowników, którzy weryfikują jego autentyczność i dokładność.

Ethereum nie jest kryptowalutą, ale jest eterem

Największym błędem jest to, że ethereum jest walutą cyfrową; ale jak wyjaśniono wcześniej, ethereum to oprogramowanie, które może obsługiwać wiele innych programów. Wszystkie transakcje i zdarzenia w ekosystemie ethereum są wykonywane za pomocą ETH lub eteru, który jest cyfrową walutą. Jeśli chcesz utworzyć umowę lub zmienić istniejącą, musisz zapłacić ETH, aby zmiana została przetworzona.

Były to tylko najbardziej podstawowe fakty dotyczące Ethereum, które zostały zebrane w tym artykule, aby uprościć całą koncepcję dla wszystkich nowych handlowców lub programistów, którzy chcą zrozumieć, jak działa ekosystem i sieć Ethereum.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. kryptowaluta, ethereum, eter, waluta cyfrowa, blockchain
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.