Najlepsze intrumenty opcji binarnych 2017 - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
23.08. 2017 00:00  | 

Obecnie jedną z najlepszych metod na zyski przez internet to inwestowanie w opcje binarne. To szybka i niezawodna metoda na wzbogacenie się, choć aby uzyskać z niej pełny potencjał, należy poświęcić nieco czasu na analizy i naukę. Jeśli wiemy jednak w co inwestować i kierujemy się tak zwanym sentymentem rynkowym, czyli ogólnym trendem stosowanym przez większość innych inwestorów, nasza gra może być bardzo rentowna. W tym artykule przedstawię moje ulubione instrumenty finansowe w które inwestuję w tym roku i które pozwoliły mi już osiągnąć zysk niemal 30% rocznie. A zatem sprawdź sam na czym można zarobić i przeczytaj moje sugestie.

Metale szlachetne to bardzo konserwatywnie zachowujące się elementy rynku i bardzo łatwo jest przewidzieć ich kurs, a tym samym uzyskać solidny profit. W 2017 roku mamy kontynuację trendu spadku wartości złota i srebra, co wiąże się z globalnie dobrą kondycją gospodarki na praktycznie wszystkich rynkach. Możesz więc długofalowo otwierać pozycje sprzedaży opcji, aby zarabiać na pozycjach o długim czasie wygaśnięcia – najlepiej 14 lub 30 dni, w zależności od brokera. Ale uwaga: istnieją okresy w których złoto, srebro czy platyna idą do góry, co wywołane jest zawsze niestabilnością w polityce. Gdy tylko pojawiają się jakieś napięcia na Bliskim Wschodzie albo istnieje zagrożenie ze strony Korei Północnej, ceny gwałtownie szybują, po to żeby ostatecznie po tygodniu a najdłużej dwóch opaść do podstawowego poziomu. Sprytny inwestor potrafi wcześniej przewidzieć te ruchy i dokonać właściwych decyzji, pozwalających na osiągnięcie dużych zysków.

Pary walutowe z dolarem amerykańskim, na przykład EUR/USD, USD/ JPY oraz GBP/USD. Dolar tanieje od początku zaprzysiężenia Donalda Trumpa na prezydenta i nie jest to przypadek, a konsekwentnie realizowana polityka amerykańskiego rządu. Ma ona pomóc eksporterom, czyli amerykańskim firmom które sprzedają towary za granicę. Dla osób które zajmują się tą formą działalności którą jest zarabianie na opcjach binarnych to również dobry moment aby wejść w sprzedaż dolara i stawiać na jego osłabienie. Warto pamiętać, że oczywiście będą także momenty w których dolar będzie rósł – ale nie liczyłbym na długie okresy takiego wzrostu. Którą z podanych par walutowych najlepiej wybrać do handlu? To już zależy od was, ale sugeruję dolar do jena. Jest to bardzo stabilna para, a więc łatwa do przewidzenia jeśli chodzi o kierunek ruchu. Decydując się na grę na opcje binarne na tych walutach kluczowe jest również śledzenie danych podawanych przez bank centralny oraz informacji o stopach procentowych. Wpływają one bezpośrednio na kurs walut i na ogół podawane są w tygodniowych interwałach. Otwierając pozycję opcji przed publikacją raportu możemy łatwo przewidzieć o ile zmieni się pozycja i tym samym zarobić na oczekiwanej zmianie.

Indeksy giełdowe NASDAQ i S&P500 są instrumentem opcji binarnych które większość brokerów ma w swojej ofercie, dlatego możesz również prowadzić na nich skuteczną grę. NASDAQ jest indeksem spółek technologicznych notowanym na giełdzie w Nowym Jorku, w tym tak znanych jak Google, Amazon czy Tesla i zbiera on średnią kursów akcji. Obecnie notujemy ciągły wzrost tego indeksu rok do roku, począwszy od 2008 dlatego bez wahania można przewidzieć, że obecnie będzie również korzystnie go kupić. S&P 500 z kolei zbiera bardziej tradycyjne spółki z sektora usług, produkcji czy materiałów podstawowych i jest równie przewidywalny w swoich wzrostach. Otwieraj pozycję opcji w których możesz zarabiać na zyskach, przewidując zwyżkę przy użyciu analizy technicznej i w większości przypadków powinno ci się udać zarobić i to niemało. Życzymy dużych zysków i wielu udanych transakcji!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,instrumenty
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.