Najczestsze i najwazniejsze terminy kryptowalut ktore musisz zrozumiec - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
01.05. 2018 19:47  | 

Kryptowaluta lub cyfrowa waluta stała się dość popularnym terminem; sam przemysł stał się cenny i przyciągnął uwagę instytucji finansowych i osób prywatnych na całym świecie. Wielu ekspertów uważa, że ​​kryptowaluta może w przyszłości zmienić dynamikę sektora finansowego.

Jednak koncepcja nie jest tak prosta, jak wielu z nas myśli. Jeśli jesteś początkującym i nie rozumiesz, jak działa ten typ waluty, nie ma absolutnie żadnej możliwości skorzystania z niego.

Zaleca się, abyś skonsultował się z ekspertem, zanim zainwestujesz swój czas i fortunę w handel kryptowalutami. Ale aby zacząć i mieć pojęcie o tym, czym jest cyfrowa waluta, wyjaśniliśmy niektóre z najważniejszych terminów w najprostszych słowach.

Blockchain

Jest to księga cyfrowa utrzymywana publicznie, co oznacza, że ​​każdy może uzyskać do niej dostęp z dowolnego urządzenia. Ta księga śledzi wszystkie transakcje między użytkownikami kryptowalut. Pozwala to sprawdzić, ile wartości została przeniesiona i skąd pochodzi. Dzięki technologii blockchain każdy wie o każdej dokonanej transakcji, co sprawia, że ​​cały system jest bezpieczny.

Informacje rozpowszechniane za pomocą technologii blockchain są dostępne, ale nie można ich kopiować.

Wymieniać się

Są to strony internetowe, które pozwalają kupować i sprzedawać kryptowaluty. Zawsze musisz korzystać z legalnej strony internetowej dla swoich transakcji.

Uparty i zwyżkujący

Będziesz słyszeć te terminy dość często. Kiedy trend rynkowy jest korzystny i wydaje się opłacalny, nazywa się Bullish. Kiedy rynek spada, a trendy nie są uważane za korzystne, nazywa się Bearish.

Kryptografia

Kryptografia to kodowanie i dekodowanie używane do szyfrowania wszystkich informacji. Kryptografia jest fundamentem, na którym zbudowany jest cały system.

Klucz kryptograficzny

Ponieważ dostęp do blockchain można uzyskać publicznie, dlatego w celu zapewnienia bezpieczeństwa, tajne wartości przy użyciu złożonego algorytmu są szyfrowane i odszyfrowywane. Kryptowaluta używa dwóch rodzajów kluczy; Klucz publiczny może być użyty przez każdego do szyfrowania wiadomości, która jest następnie odbierana przez Ciebie. Następnie używasz klucza prywatnego, do którego nie ma dostępu żaden użytkownik poza tobą, aby zdekodować te informacje.

Portfel

Te dosłownie są twoje cyfrowe portfele. Możesz wysyłać, przechowywać i odbierać cyfrową walutę za pomocą portfela kryptowalut. Te portfele przechowują klucze prywatne i publiczne. Jeśli zgubisz swój portfel cyfrowy, stracisz całą swoją krypto walutę i związane z nią informacje.

Górnictwo

Używasz sprzętu komputerowego do rozwiązywania problemów lub zagadek kryptograficznych, a jako nagrodę generowana jest większa krypto-waluta. Każda rozwiązana zagadka dodaje transakcję do cyfrowej księgi głównej lub blockchaina.

Widelec

Używamy terminu Fork, gdy pojedynczy blockchain dzieli się na dwa różne łańcuchy. Podział ten zwykle ma miejsce, gdy do kodowania łańcucha blockchain dodawane są nowe regulacje.

Chłodnia

Możesz przenieść swoją cyfrową walutę offline za pomocą wielu metod; proces ten nazywa się chłodem. Nie oznacza to, że fizycznie przenosisz swoją krypto-walutę offline; Oznacza to tylko, że możesz wydrukować kod QR swojego cyfrowego portfela lub przenieść pliki na niektóre urządzenia pamięci masowej, takie jak USB.

Były to jedne z najczęściej używanych terminów i pomogą Ci lepiej zrozumieć ten proces.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. kryptowaluta, cyfrowe pieniądze, blockchain, wydobycie, bitcoiny
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.