Konto demo wstep do zarabiania pieniedzy - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
18.04. 2018 00:00  | 

Zastanawiając się na czym można zarobić nie sposób przejść obojętnie obok kryptowalut, instrumentów finansowych budzących wiele emocji. Dla laika ryzyko inwestowania w kryptowaluty jest spore, o czym zresztą platformy inwestycyjne informują na każdym kroku. Jednakże warto wypróbować ten jakże spopularyzowany w internecie sposób na zarobienie pieniędzy.

Poniżej przedstawiamy, w jaki sposób każdy nawet bez większych kwalifikacji może sprawdzić się w handlu kryptowalutami. W naszym poradniku zachęcamy do skorzystania z kont demo oferowanych praktycznie za darmo przez każdy szanujący się serwis transakcyjny inwestujący w aktywa. Zdajemy sobie sprawę, że niecierpliwe osoby mogą dziwić się, dlaczego od razu nie ulokować swoich pieniędzy.

Odpowiadamy, że tak samo jak każda gra posiada dla początkujących wersję demo aby opanować jej zasady, tak samo najpierw powinniśmy zapoznać się dokładnie z regułami rządzonymi światem traderów, aby po krótkiej nauce mieć pewność, że z pełną świadomością dokonamy słusznych wyborów i co za tym idzie, zarobimy jak najwięcej. Zajmijmy się najpierw wyborem konta demo, gdyż nie ma doprawdy niczego łatwiejszego.

Wystarczy zarejestrować się na dużym, wiarygodnym serwisie tradingowym, takim jak na przykład Etoro. Następnie musimy przejść etap rejestracji konta, co wiąże się z uzupełnieniem wszystkich niezbędnych pól. W zależności od serwisu z którego będziemy korzystać możemy zostać poproszeni o uwiarygodnienie naszych danych za pomocą smsa lub inną drogą.

Cierpliwość jest pierwszą cechą jaką powinna posiadać osoba inwestująca w różne instrumenty. Drugą cechą osób które chcą się nauczyć jak zarobic kase niech będzie uważne czytanie informacji zawartych w samouczkach. W większości przypadków po założeniu konta na naszym profilu włączy się samouczek tak zwany guide podpowiadający jak korzystać z serwisu. Jeżeli nie to powinniśmy samodzielnie odnaleźć przycisk umożliwiający płynne przejście pomiędzy kontem demo czyli virtual a kontem rzeczywistym – real.

Po przełączeniu na konto wirtualne czyli nasze demo możemy już bez przeszkód ćwiczyć nasze praktyczne zdolności inwestowania bez ryzyka straty, na całkowicie wirtualnych pieniądzach. Przejdźmy zatem do zakupu aktywów wedle naszych upodobań. Możemy kupić bitcoin, surowce, indeksy lub waluty.

Wszystko zależy od naszych upodobań.Warto pamiętać o tym, żeby nasz portfel również ten wirtualny był zdywersyfikowany, czyli różnorodny i opierał się na kupowaniu różnych aktywów. Nawet jeżeli nastawiamy się tylko na kupno i sprzedaż kryptowalut to nie zapominajmy o tym niezwykle ważnym fakcie.

Różnorodny portfel redukuje ryzyko związane ze spadkami. W przypadku ćwiczeń na kontach demo najważniejsze jest to, iż nie musimy się obawiać, że w przypadku niepowodzenia stracimy pieniądze. Na wirtualnym portfolio możemy śledzić wszystkie przeprowadzone przez nas akcje a w konsekwencji obrać sprawdzony scenariusz, który najlepiej sprawdzi się w przypadku prawdziwych pieniędzy. Jak widać, jest to funkcja niezwykle przydatna umożliwiająca zdobycie wiedzy na temat tego, jak mozna zarobic pieniadze. Od tego już tylko krok dzieli nas od prawdziwych inwestycji.

Warto wspomnieć, że serwisy takiej jak Etoro oferują przydatną funkcję kopiowania innych traderów. Możemy ustawić za ile chcemy skopiować popularnego inwestora a następnie czekamy na efekt. Prawda, że łatwe? W każdej chwili, jeżeli tylko będziemy pewni swoich umiejętności możemy przełączyć widok na konto real i zacząć inwestować prawdziwe pieniądze. Wirtualne konta to przydatna funkcja umożliwiająca wstępne rozeznanie się i stanowiąca świetny przyczółek do zarabiania prawdziwych pieniędzy.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. inwestowanie,konto demo,zarabianie,poradnik,budżet
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.