Japonski minister finansow bitcoin nie jest wiarygodna waluta - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
23.12. 2017 12:29  | 

W oficjalnym oświadczeniu złożonym w ten wtorek, Taro Aso, minister finansów Japonii, wyjaśnił, że Bitcoin wciąż jest daleki od otrzymania rangi powszechnie akceptowanej waluty, ponieważ, według niego, brakuje mu wiarygodności. Minister powiedział, że Bitcoin nie jest jeszcze szeroko rozpowszechniony w Japonii.

Jego francuski kolega, minister finansów Francji - Bruno Le Maire, nie zgadza się z tym stwierdzeniem mówiąc, że ten temat jest na tyle ważny, że można go omówić podczas szczytu G20 w 2018 r. Jednak jego oświadczenie nie było zachęcające. Francuski minister wyraził pewne wątpliwości co do zdolności rynku bitcoinów i kryptowalut do samoregulacji, zapewniające pozytywne długoterminowe wyniki. Minister powiedział, że:

\"Istnieje ewidentnie ryzyko spekulacji. Musimy rozważyć i zbadać to, zobaczyć (...) z wszystkimi innymi członkami G20 jak możemy regulować Bitcoin.\"

Taro Aso z kolei stwierdził, że Bitcoin nie może być uważany za wiarygodną walutę, a zatem nie powinien być regulowany jako waluta.

\"Nie ma ustalonej definicji, czy jest to waluta, czy nie. Ten problem jest trudny. Jeszcze nie udowodniono, że [Bitcoin] jest wystarczająco wiarygodny, aby stać się walutą, więc należy jeszcze trochę poczekać.\"

Takie wypowiedzi mogą negatywnie wpłynąć na kurs wymiany Bitcoin i stworzyć wystarczającą presję na sprzedaż, co obniży cenę akcji, przynajmniej w krótkim okresie. Ostatniego spadku ceny BTC nie przypisuje się jednak temu. Bitcoin, który 17 grudnia sprzedawał się około 20 000 USD, stracił 17% swojej wartości i teraz kosztuje nieco ponad 16 500 USD.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. bitcoin, BTC, Japonia, Francja, minister finansów, Taro Aso, Bruno Le Maire
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.