Jakim typem tradera jestes - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
24.12. 2017 23:55  | 

Handel jest odzwierciedleniem osobowości. Niektórzy ludzie świetnie prosperują w akcjach i szybko zmieniających się środowiskach, niektórzy lubią robić głęboką analizę przed podjęciem decyzji, niektórzy lubią czytać, inni są wizualni. Jedno jest pewne - wszyscy bardzo się różnią.

Opisane poniżej trzy style handlu są bardzo ogólne, ale większość traderów pasuje do jednego z nich. Decydowanie, jaki styl handlu pasuje do Twojej osobowości, jest jednym z kluczowych kroków do stania się spójnym przedsiębiorcą.

Skalpowanie (ang. scalping)

Skalperzy przeglądają rynek pod względem sekund (lub ułamków sekund) i minut, a nie godzin czy dni. Tego typu traderzy analizują krótkoterminowe ruchy cenowe i wiele razy odnotowują niewielkie zyski lub straty w trakcie sesji giełdowej.

Sclaping był domeną Pit Traders, którzy opracowali spread na kontrakty terminowe. Jak można sobie wyobrazić, szybkość jest znaczącą przewagą tego stylu handlu i prawie stała się placem zabaw głównie dla HFT i algorytmicznych traderów. Na poziomie detalicznym skalpowanie na rynku walutowym jest trudne zarówno ze względu na spread, jak i szybkość. Nie jest to jednak niemożliwe, a dzięki zdyscyplinowanemu podejściu i solidnej strategii może być opłacalne. Skalpowanie wymaga BARDZO dużej aktywności, inwestorzy muszą stale oglądać swoje ekrany w poszukiwaniu możliwości.

Nowi traderzy często wpadają w pułapkę próbowania bycia skalperem. Strategia daje nowym traderom dokładnie to, czego chcą, działanie. Większość nowych traderów dość szybko orientuje się, że skalpowanie nie jest tym czego szukali, zwłaszcza gdy zostaną dotknięci ogromną stratą lub dwiema, które zaprzepaszczą wszystkie ciężko zarobione zyski.

Swing trading

Traderzy Swing zwykle utrzymują transakcje z dowolnego miejsca od kilku godzin do kilku dni. Uważają, że cena będzie poruszać się w pewnym kierunku w trakcie kursu w relatywnie krótkim czasie i w końcu pozwoli osiągnąć wcześniej określony zysk lub stop loss. Swing trading jest rozsądnie aktywną strategią. W zależności od strategii, może zaoferować od 1 do 30 możliwości handlu tygodniowo. To, w jaki sposób chce działać swing trader, zależy całkowicie od przyjętej przez niego strategii.

Swing traderzy zazwyczaj korzystają z analizy technicznej i przeglądają wykresy dla wejść i wyjść. Powody wchodzenia i wychodzenia z handlu są w większości oparte na wzorcach technicznych. Jest to prawdopodobnie najczęstszy styl handlu dla detalistów, zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynają lub uczą się. Nie oznacza to, że tentyp handlu jest mało opłacalny. Łączenie niektórych aspektów analizy fundamentalnej i konfiguracji technicznej może być świetną strategią.

Handel długoterminowy

Traderzy praktykujący ten typ handlu (zajmujący długą pozycję) to ekwiwalent słowa \"inwestorzy\" na FX. Skupiają się na dłuższej perspektywie i na ogół używają jakiejś formy analizy makroekonomicznej do decydowania o transakcjach. Te transakcje mogą zająć od jednego miesiąca do kilku lat. Do tej kategorii często należą instytucjonalni traderzy, zarówno ze względu na wielkość zajmowanych stanowisk, jak i poziom zaawansowania, jaki posiadają.

Makro-fundusze hedgingowe przykładają dużą wagę do prognoz oraz analiz ekonomicznych i często wykonują transakcje długoterminowe na podstawie tych badań. Pozwala im to również na handel większych rozmiarów i większe zyski. Największe transakcje z tej kategorii wykonał George Soros, \"pokonując\" Bank Anglii, a nawet \"Big Short\"... Wszystko to można opisać jako transakcje długoterminowe oparte na czynnikach makroekonomicznych.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. handel, trader, typ, rodzaje handlu, scalping, skalpowanie, swing trading, pozycja
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.