Jak zidentyfikowac maklerow oszustow - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
13.08. 2018 21:55  | 

Obrót opcjami binarnymi może dać ci zyski, jeśli znasz dziedzinę. Nowicjusz, który nie zna się na sztuce handlu, prawdopodobnie zostanie oszukany i pozbawiony swojego majątku. Pamiętaj, że od handlarzy po brokerów, oszuści są zajęci wynajdywaniem nowych sposobów, by ci pomóc.

Jeśli chodzi o brokerów opcji binarnych online, dzięki cyfrowej walucie wyrosły one wszędzie w Internecie. To sprawiło, że oszustwa są trudniejsze nawet dla najbardziej doświadczonych handlowców.

Pytanie brzmi: jak odróżnić te minusy od prawdziwych?

Na szczęście istnieje kilka bardzo przydatnych wskazówek i znaków ostrzegawczych, które mogą pomóc w ochronie przed oszustami; tutaj są;

Poszukaj licencji

Musisz upewnić się, że wybrany broker jest zarejestrowany przez renomowany i autentyczny międzynarodowy organ regulacyjny. Powinieneś z nimi porozmawiać, zadaj swoje pytania; autentyczny pośrednik nie stroni od udostępniania swoich rejestracji i licencji.

Jeśli broker twierdzi, że posiada licencję, musisz sprawdzić autentyczność regulatora; upewnij się, że oferuje pełną ochronę handlowca, ma prawo do podjęcia działań przeciwko przestępcom i oferuje pełną historię swoich działań.

Wykonaj swoje badania

Zanim zarejestrujesz się w brokerze, musisz przeprowadzić badania; sprawdź w internecie artykuły, recenzje użytkowników i inne szczegóły, które dadzą ci pojęcie o autentyczności brokera. Powinieneś również zobaczyć szczegółową stronę brokera; sprawdź jego dane kontaktowe, adresy fizyczne i wymagania dotyczące rejestracji.

Nawet najdrobniejsze szczegóły, takie jak błędy literówki, niedopasowana czcionka i nieprofesjonalnie zaprojektowana strona internetowa, mogą dać ci wskazówkę.

Uważaj na premie za rejestrację

Jeśli wybrany broker oferuje nieodpartą premię do rejestracji, powinieneś się jej oprzeć!

Istnieje wielka szansa, że ​​bonus, który otrzymałeś, nigdy nie zostanie zdeponowany, ani nie będzie miał innych ukrytych warunków, a nawet jeśli zdeponowane może być niemożliwe do wycofania.

Warunki wypłat

Jest to jeden z największych znaków oszusta; jeśli warunki wypłaty utrudniają uzyskanie pieniędzy, najlepiej nie wybierać brokera. Jednak jedną wadą jest to, że dowiadujesz się o tych warunkach tylko wtedy, gdy się wycofasz.

Zawsze należy zapoznać się z sekcją warunków, aby zapoznać się z ich zasadami dotyczącymi wypłat; brokerzy, którzy nie zezwalają na wypłaty, dopóki nie dokonają określonej liczby transakcji, nigdy nie są dobrym rozwiązaniem.

Bądź ostrożny, gdy oferowane zyski są zbyt wysokie

Jeśli pośrednik obiecuje zyski, które wydają się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe, szanse są takie, że nie są prawdziwe. Twój zdrowy rozsądek podpowie ci, kiedy dobra obietnica jest zbyt dobra. Kiedy broker nie ma historii, licencji lub statystyk, które Cię interesują, używa fałszywych obietnic, aby cię zwabić.

Uważaj na depozyty rejestracyjne

Kiedy broker prosi o skandaliczny depozyt za rejestrację, powinieneś po prostu powiedzieć "nie". Są szanse, że po wpłaceniu pieniędzy nie zobaczysz go ponownie. Im wyższa kwota, tym bardziej ostrożny musisz być.

Trudno dostępna obsługa klienta

To jest ogromna czerwona flaga! Jeśli nie możesz skontaktować się z obsługą klienta, musisz rozstać się ze swoim brokerem. Autentyczni brokerzy mają bardzo pomocny personel, który jest zawsze dostępny i chętny do pomocy i prowadzenia.

Zimne kontakty

Jeśli pośrednik skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub e-mailem i zaprosi Cię do rejestracji, musisz zachować ostrożność; nie udostępniaj swoich poufnych danych ani nie akceptuj żadnych ofert rejestracji.

Te kilka wskazówek może okazać się nieocenione w ochronie przed oszustwami. Najlepiej zobaczyć referencje i wybrać się do wysokiej klasy brokerów.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. brokerzy oszustów, handel opcjami binarnymi, kryptowaluta, cyfrowe pieniądze, handel binarny
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.