Przeczytaj recenzje i oceny użytkowników dla Hydra - Brokerzy z wersją demo 2018
More information
Piotr Adamski
08.08. 2017 21:05  | 

Hydra jest najnowszym oprogramowaniem handlowym obsługującym opcje binarne. Twórcy Hydry obiecują zarobić 5000 dolarów dziennie i mówią, że to oprogramowanie jest bezpłatne.

Kim jest Abraham Epstein?

Pan Abraham jest rzekomo byłym pracownikiem Facebooka. Nie znaleźliśmy jednak żadnych informacji o nim, z wyjątkiem tego, co oferuje firma hydraapp.biz. Na koniec Pan Abraham jest niczym więcej niż tylko postacią o ugruntowanej pozycji, której rolę odgrywał aktor. Właśnie dlatego znaleźliśmy to jako fałszywe oferty.

Jak działa Hydra App?

Podobno Hydra app analizuje mnóstwo danych i opiera się na zgromadzonych danych, umieszcza transakcje na własną rękę. Jeśli oprogramowanie rozpozna wskazówkę, że handel może się nie udać, natychmiast wprowadza inny handel, ale w przeciwnym kierunku. Każdy doświadczony przedsiębiorca będzie wiedział, że to niemożliwe.

Nie ma sposobu na złamanie handlu, ponieważ stopa zwrotu nie jest 100%, ale 75% -80%. Po prostu zrób to z matematyki i zdajesz sobie sprawę, że przy 80% zwrocie pieniędzy nie możesz zainwestować, stracić, a następnie podwoić inwestycję i odzyskać wszystkie pieniądze.

Niepokojące rzeczy znaleziono!

Symbolicznie, pan Abraham zatrudnia 7 najlepszych analityków finansowych, dzięki czemu 7 zespołów analizuje przepływ informacji i trendów oraz publikuje je w trybie online. Nie zgłaszaj się do tego roszczenia, ponieważ nikt nie publikuje takich użytecznych danych w internecie, aby wszyscy mogli to zobaczyć.

Bądź pewny, że nie ma czegoś takiego, co gwarantowany zysk, przynajmniej nie w przypadku opcji wymiany binarnej. Dlatego też nie należy wierzyć twierdzeniu, że gwarantują Ci 5000 dolarów dziennie.

Zdaliśmy sobie sprawę, że mamy do czynienia z oszustwem, gdy usłyszeliśmy ich twierdzenie mówiące, że ich oprogramowanie zajmuje się 7 dni w tygodniu. Jak możesz robić zakupy 7 dni w tygodniu, jeśli rynek jest zamknięty w weekend?

Bardziej niepokojące rzeczy!

Podczas promocyjnego filmu zobaczyliśmy, że Abraham finansuje swoje konto w wysokości 250 USD i umieszcza transakcje, ale problem polega na tym, że nie widzieliśmy nazwy domniemanego oprogramowania. Skąd możemy wiedzieć, że jest to aplikacja Hydra?

Co się dzieje podczas rejestracji na stronie internetowej Hydraapp.biz?

Jak tylko zarejestrujesz się na konto, zostaniesz przekierowany na inną stronę, gdzie pokazują, jak jeden z jego członków zarobił 15.340 dolarów w ciągu 3 dni. Błędem do nich jest to, że wykazywali równowagę na tym tak zwanym bilansie przedsiębiorcy bez wprowadzania żadnych transakcji lub korzystania z oprogramowania w ogóle. To, co nazywamy fałszywym referatem.

Scam!

Najpierw poprosz o finansowanie swojego konta 250 USD.

Potem myślą, że jesteś za swoich pieniędzy, ale nie. Pamiętaj, że mimo że finansowałeś konto, pośrednik jest tym, który ma kontrolę nad swoimi pieniędzmi, a nie Ty!

Pamiętasz, jak powiedzieli, że możesz w każdej chwili wycofać jakąkolwiek kwotę pieniędzy? To jest fałszywe stwierdzenie. Nie będziesz mógł wycofać pieniędzy od uregulowanych maklerów przez co najmniej 2 do 3 dni - to jest zwykły okres, na który musisz poczekać. Nie popadaj w to kłamstwo!

Hydra App Scam Review - Wnioski!

W oparciu o dokładne dochodzenie stwierdziliśmy, że aplikacja Hydra to nic więcej niż oszustwo i mamy nadzieję, że nie wpadniesz w sztuczki, które wykorzystują na niewinnych ludzi!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. Oprogramowanie handlowe, opcje binarne, fałszywe oferty, oszustwo, Abraham Epstein, Hydra App
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.