Dlaczego warto pomyslec o dywersyfikacji portfela - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
18.04. 2018 00:00  | 

Zarabianie kasy i to najlepiej bez wychodzenia z domu. Któż, w dzisiejszym świecie pełnym stresujących nudnych zawodów, wymagających męczącego ślęczenia w biurze, nie marzy o szybkim, skutecznym zarobku? Zastanawiając się na czym można zarobić nie można przejść obojętnie obok ciekawych serwisów tradingowych umożliwiających zarabianie na opcjach binarnych.

Wchodząc do frapującego świata indywidualnych inwestorów można nieraz wpaść w pułapkę zainwestować od razu całe środki chcąc jak najszybciej zarobić. A takie postępowanie wiąże się z ryzykiem, że stracimy wypracowane dochody. Ryzyko jakie jest wpisane w grę na opcjach binarnych jest szczególnie duże dla początkujących traderów.

W jaki zatem sposób inwestować aby zminimalizować ryzyko a co za tym idzie zwiększyć szansę na powodzenie i zarobienie pieniędzy? Oprócz oczywiście rozsądnej kalkulacji nad potencjalnymi zyskami i stratami warto pomyśleć również o przydatnym pojęciu dywersyfikacji portfela. Większość osób dywersyfikuje swoje portfele choć nie zawsze jest tego świadoma. Korzyści z takiego postępowania są jednak niewymierne.

Jednym z najlepszych patentów na to, jak można zarobić pieniądze na opcjach binarnych jest utrzymanie różnorodności w swoim portfolio. Największym plusem takiego postępowania jest zminimalizowanie ryzyka, co odczujemy od razu. Minimalizowanie ryzyka wiąże się również z tym, że zredukujemy największy zarobek, ale w perspektywie czasowej wyjdziemy na tym lepiej niż gdybyśmy mieli od razu zainwestować wszystkie pieniądze w kupienie tylko jednego instrumentu finansowego.

Opcje binarne to nie tylko popularne pary walutowe ale również inne instrumenty takie jak kontrakty na cenne surowce na przykład srebro, rzadkie metale, akcje spółek a nawet całe indeksy giełdowe. Tylko od ciebie zależy w jaki sposób rozłożysz środki i w które instrumenty zainwestujesz większe pieniądze. W zależności od twoich rokowań możesz ustawić opcję „call” jeżeli twoim zdaniem dany instrument wzrośnie albo „put” jeżeli przewidujesz inaczej.

Dywersyfikacja portfela to między innymi zwiększenie szansy na powodzenie naszej inwestycji. Jak zatem powinien wyglądać idealnie dobrany portfel tradera? Najlepiej aby znalazły się w nim opcje na mocne pary walutowe takie jak GBP/JPY albo EUR/USD. Do tego dorzućmy kilka kontraktów na surowce aby urozmaicić trochę nasze portfolio.

Proponujemy wybrać sprawdzony na rynku i jednocześnie najbardziej cenny kruszec jakim jest złoto. Praktycznie każdy dobry broker obraca złotem, które jest uznawane za bezpieczną inwestycję. Pozostałe instrumenty na które można otwierać pozycje opcji binarnych to na przykład bardziej egzotyczne pary walutowe, albo rzadsze surowce, takiej jak metale platyna czy pallad.

Ciekawostką mogą być kontrakty na żywność, również popularne wśród traderów ponieważ łatwo przewidzieć na nie zapotrzebowanie. Naturalną kolejnością rzeczy jest pytanie, w jaki sposób dbać o różnorodność inwestycji. Otóż w dużej mierze jest to zależne od strategii jaką obraliśmy.

Czy będą to krótkoterminowe opcje na pary walutowe czy mamy w perspektywie długoterminowy handel. W większości przypadków powinniśmy obserwować wskaźniki techniczne i analizować ruch na wykresach. A jeżeli mamy dobrze opanowaną umiejętność czytania wydarzeń rynkowych z informacji zawartych na biznesowych portalach, to również a nawet powinniśmy uzależniać nasze ruchy na aktywach od wydarzeń i bieżących trendów w światowej gospodarce.

Podsumowując, z pewnością każdy inwestor czy to indywidualny czy instytucjonalny powinien pomyśleć o dywersyfikacji portfela swoich inwestycji. Stawiając na różnorodność w kupowaniu narzędzi inwestycyjnych, stawiamy na rozsądne zarządzanie naszymi potencjalnymi przychodami i sprawiamy, że zarobimy więcej pieniędzy a nasze zyski będą pewniejsze.

Pomyślmy więc zarówno o kupowaniu ropy naftowej, która jest dosyć przewidywalnym instrumentem, jak i kontraktów terminowych na giełdowe indeksy. Nie zapominajmy jednak aby najwięcej miejsca w naszym portfelu pozostawić na pary walutowe.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. zarabianie,dywersyfikacja,portfel inwestycyjny,inwestycje,kontrakty terminowe
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.