Dlaczego bitcoin jest bardziej popularny niz inne kryptowaluty - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
20.12. 2018 11:03  | 

Każdy, kto jest nowy w świecie kryptowalut, słyszy nazwę Bitcoin, zanim jeszcze zrozumie całą koncepcję cyfrowego handlu walutami. Popularność Bitcoina osiągnęła punkt, w którym jest uważana za synonim kryptowaluty - prawie każdy laik wierzy, że bitcoiny to krypto-waluta. To nie jest prawda!

Istnieją setki różnych rodzajów kryptowalut na cyfrowym rynku pieniężnym. Każda z tych walut ma swoją wartość i korzyści; handlowcy wybierają ten, który ich zdaniem przyniesie im największe zyski. Tak więc, pomimo posiadania tak wielu opcji do wyboru, dlaczego bitcoin jest najpopularniejszą walutą cyfrową na świecie?

Popularność bitcoinów zależy od wielu powodów; spójrzmy na kilka z nich;

Bitcoin był pierwszą kryptowalutą na rynku

Jednym z powodów jego popularności jest fakt, że bitcoin był pierwszą cyfrową walutą na rynku. W 2009 roku, twórca bitcoina, Satoshi Nakamoto udostępnił publicznie elektroniczne środki pieniężne typu peer-to-peer, które później stały się znane jako bitcoin. Umożliwiło to handlowcom przeprowadzenie całkowicie bezpiecznych i anonimowych transakcji; te; dwa czynniki sprawiły, że stał się ulubionym miejscem wśród kupców.

Historia Bitcoin i jej sukces jako generatora zysków zasłużyły na reputację i pozycję na rynku.

Jest bardziej dostępny

Sytuacja szybko się zmienia na cyfrowym rynku walutowym; pomimo wielu dostępnych obecnie opcji transakcyjnych, bitcoin wciąż pozostaje jedną z najbardziej dostępnych kryptowalut. Ma więcej sprzętu pomocniczego, oprogramowania i sporą liczbę wymian. Ma również zdrową pulę handlowców, a jej ekosystem deweloperski jest większy niż w innych walutach.

Bitcoin ma silną sieć

Jest to jedna z największych korzyści z handlu bitcoinami; ma dużą sieć, która wciąż rośnie, ponieważ coraz więcej inwestorów jest wciąganych. Nowicjusze czują się lepiej, próbując szczęścia z czymś, co istnieje od lat, zamiast nowszych wersji cyfrowych pieniędzy. Bezpieczeństwo Bitcoin, dostępność, autentyczność i anonimowość zostały przetestowane w czasie, dlatego jest to prawdopodobnie najbardziej zaufana cyfrowa waluta na rynku; dlatego zaufanie to dodaje nowych handlowców do sieci.

Ta ogromna sieć sprawia, że bitcoin jest najpotężniejszą cyfrową walutą dostępną obecnie.

Bitcoin jest zdecentralizowany

W prostych słowach bitcoin nie ma punktu zadławienia! Pozostałe waluty są zwykle własnością indywidualnej jednostki (osoby lub firmy), co daje właścicielowi większy wpływ na walutę. Bitcoin jest z kolei zdecentralizowany, co oznacza, że nie ma banku ani żadnej strony trzeciej, która regulowałaby transakcje. Dlatego bitcoin zależy od jego własnej wartości, która chroni jego właścicieli przed zewnętrznymi czynnikami ekonomicznymi. Co więcej, transakcje bitcoin nie podlegają żadnym opłatom ani zasadom stron trzecich.

Od samego początku Bitcoin widział wiele nowych rodzajów walut cyfrowych, z których większość po prostu replikuje właściwości bitcoina. Jednak pomimo wysiłków właścicieli tych nowych walut, oferowany przez Bitcoin prywatności i bezpieczeństwa, wciąż nie ma sobie równych.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. kryptowaluta, cyfrowe pieniądze, cyfrowa waluta, bitcoin, blockchain
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.