Dane o zatrudnieniu umacniaja dolara przed spotkaniem fomc - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
10.12. 2017 12:30  | 

Dane o zatrudnieniu poza sektorem rolnictwa w Stanach Zjednoczonych były lepsze od oczekiwań, ale nie były warte emisji. Liczba 228 000 to około 25 000 powyżej oczekiwań i powyżej trendu, ale znacznie poniżej skorygowanych w dół 240 000 w zeszłym miesiącu i poziomów które ekonomiści uważają za silne. Wartość październikowa została obniżona o 17 000, ale została skorygowana w górę do września, która przyniosła zysk w wysokości 3 000 w stosunku do wcześniej zarejestrowanych danych.

Bezrobocie utrzymywało się na stałym poziomie 4,1%, podczas gdy wskaźnik aktywności zawodowej utrzymuje się na poziomie zbliżonym do 63%. W ciągu ostatnich 12 miesięcy zyski z pracy wyniosły średnio 170 000, w tym miesiącu liczba ta jest wyższa o 28% niż rok temu w tym samym czasie. Spodziewamy się, że płaca tygodniowa wzrośnie o jedną dziesiątą, a więc średnie zarobki godzinowe wzrosną o 0,18%. Podczas gdy w tym miesiącu nie odnotowano znacznych wzrostów wynagrodzeń, przynajmniej w ciągu ostatniego roku odnotowano stały wzrost płac, który wzrósł o 2,5% w tym miesiącu. Później w ciągu dnia opublikowano dane o nastrojach konsumentów, które pomogły dolarowi się wzmocnić, dochodząc do 96,8 za listopad. To trochę poniżej oczekiwań, ale wciąż sporo.

Kurs EURUSD nieco spadł po tych wiadomościach i kontunuje upadek z oporu. Para przesuwa się w dół w kierunku dna zakresu handlu i tego, co było wsparciem w ciągu ostatnich 5 miesięcy. Zakres ten jest uzależniony od oczekiwań banku centralnego i koncentruje się na spotkaniach FOMC/EBC, które będą miały w przyszłym tygodniu oraz oświadczeniach politycznych, które mają się odbyć w środę / czwartek. Wparcie może być na poziomie 1,1725 z celami 1,6750, a następnie 1,1 600. W przyszłym tygodniu wypatruj wielu danych, które mogą prowadzić do niestabilności dolara przed spotkaniami. Ryzykiem jest rosnąca w siłę w gospodarka UE i to, co EBC powie w czwartek.

Funt spadł pod ciężarem silnych amerykańskich danych dotyczących pracy. GBP / USD odwrócił wcześniejszy zysk, co potwierdza niższy opór i obniża notowanie pary. Ruch ten potwierdza opór poniżej wcześniej potwierdzonego poziomu 1,35000, ale na niższym poziomie 1,3475 jest znakiem wzmożonej presji wzrostu. Presja ta jest prawdopodobnie spowodowana oczekiwaniami FOMC i wysokim prawdopodobieństwem obecnych i przyszłych podwyżek stóp procentowych. Ponieważ BOE, również planuje opublikować noty w na czwartek, nie oczekuje się że podwyższy lub wskaże wyższe stopy, każdy ruch FOMC będzie zwyżkowy dla dolara. Wsparcie może być notowane w pobliżu 1,3850.

Dolar przesunął się w górę w stosunku do franka szwajcarskiego, ale ruch ograniczał opór. Opór jest notowany nieco powyżej poziomu 0,9950 i może ograniczyć dalszywzrost przed spotkaniami w przyszłym tygodniu. Oczekuje się również, że Szwajcarski Bank Narodowy opublikuje politykę w czwartek, choć nie oczekuje się, że podniesie stopy procentowe.

Wskaźniki są zwyżkowe, ale nie wykazują wytrzymałości, więc można przetestować opór i go przełamać, jeśli pojawią się dodatkowe katalizatory, którymi mogą być zarówno dane, jak i oświadczenia. Ruch powyżej 0,9950 może wzrosnąć do 1,0000, opór z tego poziomu może spaść aż do 0,9900, a następnie do 0,9800.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. Dolar, USD, kurs, notowanie, analiza, dane o zatrudnieniu, FOMC
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.