Czy zbliza sie upadek kryptowalut - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
25.11. 2017 17:10  | 

Społecznośćkryptowalut, znana z podburzania pozytywnych nastrojów społecznych, jest pewna: kryptowaluty nie tylko mają pozostać, ale w nadchodzących latach ich liczba ma się znacznie powiększyć. Jak realistyczne są te oczekiwania? W końcu kryptowaluty są tylko kolejną klasą aktywów i jak każdy inny składnik, nie mogą cieszyć się wiecznym wzrostem. Jak zawsze na rynku finansowym, spowolnienie pojawia się, gdy najmniej się tego spodziewamy. Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przed inwestowaniem w kryptowaluty i kiedy należy spodziewać się upadku w całej branży?

Bitcoin, który pierwotnie nie był przeznaczony do obsługi 15 milionów ludzi (liczba użytkowników portfela Blockchain we wrześniu 2017 r.) jest trudny do skalowania. Dlatego najpopularniejsza kryptowaluta na świecie nie spełnia dzisiejszych wymagań technicznych. Użytkownicy Bitcoinów na całym świecie wyrazili już swoje zaniepokojenie niską prędkością transakcji.

Bitcoin Cash, zaprojektowany z myślą o tym ograniczeniu, był przeznaczony do rozwiązania problemu skalowalności poprzez zwiększenie wielkości pojedynczego bloku Bitcoin od 1 do 8 MB. Nowo utworzony krypto zasób otrzymał już dużą uwagę. Li Ang, szef chińskiego Canoe Pool, przewidywał, że Bitoin Cash zastąpi oryginalny Bitcoin jako wiodącą kryptowalutę na świecie. Chociaż to jeszcze się nie stało, prawdopodobieństwo takiego wyniku jest nadal duże.

Wielu ekspertów, głównie reprezentujących wielkie międzynarodowe korporacje i konwencjonalnych inwestorów, wątpi w długoterminowe możliwości wzrostu Bitcoina i jego młodszych rówieśników. Dyrektor generalny JPMorgan, Jamie Dimon, oświadczył, że Bitcoin to oszustwo, które prędzej czy później upadnie, co doprowadzi do upadku wielu nieprzygotowanych inwestorów. On jednak nie był jedyną wysoko postawioną osobowością, która gardziła krypto-manią. Jordan Belfort, oryginalny Wilk z Wall Street i skazany oszust, powiedział kiedyś Financial Times, że ICO to \"największy oszust w historii\". Cena bitcoinów gwałtownie wzrosła w tym roku, co oznacza wzrost o 646%. Według Bespoke Investment Group rośnie ona szybciej niż jakakolwiek inna bańka finansowa w historii ludzkości. To naprawdę istotny znak ostrzegawczy.

Nadal nie jest jasne, w jaki sposób wprowadzenie kontraktów terminowych na bitcoina (które dają handlowcom możliwość krótkiej sprzedaży kryptowaluty) wpływa na branżę. Wszyscy uczestnicy rynku, którzy jeszcze nie byli w stanie obstawić przeciwko Bitcoinowi, wreszcie dostaną szansę na krótką sprzedaż, ostatecznie obniżając cenę.

Rządowi regulatorzy w kilku krajach wyrazili już swoje obawy dotyczące prania brudnych pieniędzy i nielegalnych operacji finansowych, w których kryptowaluty odgrywają kluczową rolę. Chiny, Korea Południowa i Rosja wprowadziły już zaporowe prawodawstwo, blokując w ten sposób wszystkie działania związane z ICO w swoich krajach. Czy jeśli sam Bitcoin (lub wszystkie kryptowaluty) zostaną zbanowane w jednej z największych gospodarek to może to 1) obniżyć cenę samego zasobu, 2) zachęcić inne rządy krajowe do zrobienia dokładnie tego samego, powodując w ten sposób spiralę spadkową.

Wszystkie wyżej wymienione czynniki mogą przyczynić się do upadku rynku kryptowalut i wpłynąć w negatywny sposób na ceny kryptowalut. Ryzyka związane z każdym czynnikiem powinny być brane pod uwagę przez inwestorów kryptowalut.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. kryptowaluty, bitcoin, bańka, opnie, prognza, rynek
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.