Czy ethereum jest lepsze od bitcoin - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
13.12. 2017 21:17  | 

W tej chwili wszyscy mówią tylko o Bitcoinie (tak, drogi BTC już dawno złamały znak 10 000 $!), Zapominając, że największy konkurent podąża za nim.

Cóż, "mocno" byłoby przesadzone: podczas gdy 1 Bitcoin dzisiaj jest wart 9 615 euro, eter kosztuje "tylko" 402 euro. Jest oczywiste, że Bitcoin był pierwszy i mas od początku tego roku, niezmiernie entuzjastycznie. Bitcoin jest dużo lepiej znany, szerzej stosowany i szerzej akceptowany. Ale Ethereum również dokonało fenomenalnego rozwoju i oferuje pewne kluczowe zalety w stosunku do Bitcoin. Często jest to zapomniane z całym hukiem BTC. Rzućmy okiem na to, co naprawdę stoi za Ethereum.

To są różnice między Bitcoinem i Ethereum

Cena Bitcoin wzrosła od początku roku o około 1170% - naprawdę godna podziwu. Ale spójrzmy na Ethereum: kryptowaluta wynaleziona przez Vitalika Buterina była niespełna 10 euro przed rokiem i od tego czasu wzrosła do 5,543%. Cóż, naśladujmy jednego!

Podczas gdy ilość bitcoinów jest ograniczona do 21 milionów (ponad 16 milionów BTC jest już w obiegu, większość z nich jest w rękach wczesnych górników), rocznie dystrybuowanych jest do 18 milionów eterów.

Ponadto, Ethereum wzbudza wielkie zainteresowanie wśród nowoprzybyłych i mikroinwestorów, dla których Bitcoin jest obecnie po prostu za drogi. Oczywiście - możesz też kupić 0,0005 BTC zamiast 1 BTC, więc nie musisz kopać tak głęboko, ale lepiej jest mieć w kieszeni całą monetę. W Ethereum jest to nadal możliwe dla zwykłych konsumentów.

Ponadto Ethereum to coś więcej niż kryptowaluta. W rzeczywistości jest to cała platforma, tak, społeczność internetowa, w której dwie strony mogą zarejestrować się w Smart Contracts , płacąc za Ether w swojej własnej zaprojektowanej walucie. W przeciwieństwie do Bitcoin, sieć Ethereum opiera się na bardziej zaawansowanej koncepcji i oferuje znacznie więcej funkcji i korzyści dla użytkownika. Na platformie, że tak powiem, każdy może realizować własne pomysły, opracowywać projekty, konfigurować aplikacje i uruchamiać programy.

Eter jest popularny nie tylko ze względu na rosnącą popularność crowdfundingu ICO. Wiele startupów oferuje tokeny inwestorom, którzy mogą za nie zapłacić eterem. Nie chodzi tylko o cyfrową walutę, ale także o certyfikaty członkostwa, wirtualne akcje i inne rodzaje aktywów. Oprócz funduszy, StartUps zbiera również pomysły i porady od swoich zwolenników.

Ale przejdźmy dalej: Słyszeliście o zabawnym fakcie, że codzienne transakcje Bitcoin zużywają tyle energii, co Nigeria? To nie żart - pojedyncza transakcja trwa średnio dziesięć minut. Podstawowa zdolność rozliczeniowa jest ogromna. Natomiast Ethereum zajmuje tylko dwanaście sekund. Decydująca przewaga, którą wielu inwestorów chce się delektować, a tym samym przejść na Ethereum.

Bitcoin lub Ethereum: kto wygrywa bitwę o supremację?

Patrząc na cenę, nie ma absolutnie żadnych szans w najbliższej przyszłości, że Ethereum pokona Bitcoin. Jest tak wiele powodów. Trudno być drugim, zwłaszcza jeśli chodzi o powszechną akceptację . Ludzie po prostu rozgrzewają się z Bitcoinem, więc nie możecie oczekiwać, że teraz obejrzą drugie dziecko kryptowalut. Ponadto, Ethereum jest wielokrotnie atakowane przez hakerów w nagłówkach gazet, co psuje trochę radość. Często występują również twarde widły. A jeśli weźmiesz pod uwagę, że Ethereum było już ponad 300 euro w czerwcu, ale potem spadła ponownie i od tego czasu tylko powoli wzrosła, wszystko nie wydaje się tak różowe.

Wreszcie, Ethereum jest tak samo ulotne jak każda inna krypto-waluta. Ethereum nie powinno być postrzegane jako czysta inwestycja: jeśli chcesz tylko zwiększyć swoje bogactwo, powinieneś nadal używać Bitcoin. Jasne jest jednak, że koncepcja Ethereum jest znacznie bardziej zaawansowana i odegra większą rolę niż Bitcoin w najbliższej lub dalszej przyszłości. Ethereum ma zatem wielki potencjał, aby zastąpić numer jeden za kilka lat.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. Ethereum, bitcoin, konkurencja, korzyści, różnice, inteligentne kontrakty, platforma, zaawansowane, kryptowaluta, potencjał
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.